2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Canım ben de aynen öyle düşünüyorum. İnşallahhh bebişin sana sımsıkı tutunsun
Daha önce aşılama sonucu kimyasal gebelik yaşadım. Değerim 30 lara anca çıktı sonra zaten yavaş yavaş düştü. 65 kötü gelmedi bana o yüzden. Rabbim dualarımızı emeğimizi boşa çıkarmasın inşallahhh.

5.gün embriyosu sizce nasıl yükselme olur mu
Benim o konuda hiç bilgim yok ben de yeniyim. İlk denemenin bekleme sürecindeyim. Benim ki 3. Gün embriyosu. Doktor 10. Gün test yap demişti. Acaba değer bu civarlarda mı çıkacak diye sordum ben de size. Ama bu konuda bilgisi olan mutlaka cevaplayacaktır şimdi

Evet 65 kötü değil ama 3gun önce 44.e göre kötü bir sonuç en az 110 olmalıydı o anlamda kötü yarın belli olucak bakalım test günüm inşallah artış olmuştur dua edin bana lütfen

Merhaba ilk kan sonucunuzdaki değer kaçtı peki benim de 8.27 çıktı o yüzden merak ediyorum

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız

Evet 65 kötü değil ama 3gun önce 44.e göre kötü bir sonuç en az 110 olmalıydı o anlamda kötü yarın belli olucak bakalım test günüm inşallah artış olmuştur dua edin bana lütfen
Dua ediyorum canım hepimize. Ne zaman bu forma girsem kimin mesajını okusam dua ediyorum. Rabbim kalbimizden geçeni hayırlı kılsın inşallahhh. Bizler de bu güzel duyguyu tadalım bir an önce

Merhaba ilk kan sonucunuzdaki değer kaçtı peki benim de 8.27 çıktı o yüzden merak ediyorum
İlk değerim 22 çıktı. Sonra 36 . Doktorum gebelik başlamış dedi hattaa hayırlı olsun bile dedi . Sonra 27 ye düştü ve ertesi gün kanamam başladı ,adet oldum . Yani adet olmadığınız sürece kanamanız yoksa bi umut var bence. İnşallah katlanır değeriniz

Dua ediyorum canım hepimize. Ne zaman bu forma girsem kimin mesajını okusam dua ediyorum. Rabbim kalbimizden geçeni hayırlı kılsın inşallahhh. Bizler de bu güzel duyguyu tadalım bir an önce
Allah razı olsun canim Rabbim bu yoldaki tüm güzel yürekli kadınlarımızın yardımcısı olsun ve en hayırlısını tez zamanda versin insallah

Doğru diyorsunuz Allahtan ümit kesilmez belki geç tutunmuştur diyorum ben de öyle umut ediyorum çok saolun

Doğru diyorsunuz Allahtan ümit kesilmez belki geç tutunmuştur diyorum ben de öyle umut ediyorum çok saolun
Rica ederim ne demek . Rabbim kolaylaştırsın inşallahhh hepimiz için en hayırlı olanı nasip etsinhaberdar edin beni de . Sonuç ne olursa olsun üzülmeyin. Ben herşeyin bi vakti olduğuna inanıyorum artık. Güzel düşünelim güzel olsun inşallahhh

Aminnn inşallah doğru diyorsunuz haber vericem

Merhaba benim transferim de 27 sinde olacak . İnşallahh güzel olur herşey. Takviye bişey kullanıyor musunuz acaba.
Merhaba takviye olarak sadece inofolic combi kullanıyorum. Onun dışında doktorun yazdığı bir sürü hormon ilaçları falan var. Siz kullanıyor musunuz takviye?

Merhaba kizlar iyi bayramlar.benim 12.gun değerim 357 çıktı pazartesi yani 4 gün sonra tekrar kan vereceğim artışa bakacağız.ilk 8.gun kahverengi akıntı geldi iki gün sürüp geçti.bugun 13.gun tekrar akıntı geldi ama kesildi.umarim sorun yoktur

Tebrikler :)

Benden de herkese selam arkadaşlar. Umarım herkes annelik duygusunu yaşar. İlk deneme, 14 temmuz 5.embriyosu yerleştirildi. Pazartesi test günüm. Son iki gündür iyice modum düştü. İdrar ya da kan baktırmadım bilerek. Sürekli kasık ağrım var artıyor azalıyor iğne fitil ve estrofem kullanıyorum. Aradım onlardan kaynaklıdır normal dediler. Adet olacakmışım gibi geliyor. Akıntı var o da fitilden kaynaklı. Başka belirtide yok. Hiç normal gelmiyor bu. Haftasonu iyice umutsuz şekilde gezicem herhalde. Belirsizlik duygusu beni bitirdi ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…