2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Kesinlikle çok zor çok Rabbim yardımcımız olsun

Saoĺ canım ama benimki olmadı kimyasala benziyor dedi doktorum salı son testimiz ama boşuna kimyasal olduğu belli 2.çizgimde tamamen kayboldu
Yaa üzüldüm çok benim de ilk denemem kimyasal olmuştu..ama hamile kalabiliyorum en azından sağlıksız bebekmis demek her işte bir hayır vardır dedik.bir sene vitamin antioksidan kullandık sonrasında..üzülme demek boşa insan üzülüyor ama sadece umudunu kaybetme..herşeyin bir zamanı var demek hepimiz için

Allah bir daha yasatmasin adet le düşürüyormuşuz ama sancılan çok korkuyorum

Yok okadar sancı olmuyor genelde.biraz ağrılı bir adet dönemi olarak düşün canım korkacak birşey yok Allah beterinden saklasın
Amininşallah kolay atlatırım gerçi biz beden acılarına alıstık çoktan da yüreğimizdeki acıya nasıl alışınayız o daha acı

Amininşallah kolay atlatırım gerçi biz beden acılarına alıstık çoktan da yüreğimizdeki acıya nasıl alışınayız o daha acı
Ben düşük yaptığımda parça ve pihti düştü kurtaj falan olmadım ki senin ki kimyasal oldugu icin kese falan olusmadigi icin kendiliginden yok olacak korkma cnm regl donemi biraz daha uzun olur diye düşünüyorum ... Allah kimseye kaldirabileceginden daha fazla yük vermezmis buna da alisiriz nabalim

Saol canım teşekkür ederim icim biraz rahatladı inşallah dediğin gibi olurkimyasalmı oda kesinleşmedi değerlerim düştü 2.çizgim tamamen kayboldu salı tekrar test ama doktorum ka sonuçlarına göre biyokimyasala benziyor dedi kimyasal olup olmadığı nasıl anlaşılıyor

Kimyasal gebelik döllenen yumurtanin rahme tutunamamasıdır. Bu durumda hcg hormonu yuksek cikabilir ama kese olusmus bir gebelik kadar yuksek cikmaz iste bu yüzden kimyasal diyorlar. Hormon biraz yuksek ama kese yok dolayısıyla tutunamayan döllenmiş yumurta adetle birlikte atilir.

Net anladım çok saol canım ilk kez yaşıyorum inşallah çok ağrım kanamam olmaz

Allahım inşallah bir mucize olsun
Vallahi mucize olduuu Hastaneye göre farkediyormuş hakikaten sonuçlar.. ve doktora göre de.. Kadın bana göbekten baktı daha kan sonucu gelmeden ve kese falan yok burda dedi bir de ukalaca.. Gerçekten 2saat nasıl geçti bilemedim. Sonuç çıkınca çığlık attım resmen. Istanbul daki doktorum da göbekten tabi gözükmez 10 haftadan önce dedi. Başka doktor bulmaya çalışıcam burada. Nasıl doktorsa buradaki kendisi görünmeyeceğini bildiği halde düşmüş gibi moralimi bozdu.

Çok sevindim wallahi billahi hep içimden oyle geçti nedense bir yanlislik var dedim hep,göbekten gözükmesi için çok erken gercten yani bana bu cumartesi randevu verdiler kese bakmak için illa kendimi sartlamiyorum görmek için goremeyebilirimde hem daha çok küçük hem benim biraz kilom var bunlar etkiliyor,kaç çıktı degerin bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…