2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Canım görmedim msjini etiket yapmayınca iyiyim valla yarın artık test yapicam yeter bugün hiç hiç yok bende sadece belim ağrıyor biraz oda yatmaktandir sen nasılsın kan verdin mi
Iyi olmana sevindim dün verdim kuzum 18inde 44.1 di ya dün 65.76 çıktı çok dusuk yarın artış varmı diye tekrar vericem.az önce tahlil yaptım yine evde 2.çizgi hep silik koyulasmiyor

Eklentiler

• 20210722_105234.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 57
Dr ne diyor peki bu duruma
Evde test yaptigimi söylemiyorum onun sadece 2kan testinden hbri var hiç artmamış değil artmış bizim için %75 artık yeterli sen ilaçlara devam cuma tekrar kan testi yükselme önemli dedi

Evde test yaptigimi söylemiyorum onun sadece 2kan testinden hbri var hiç artmamış değil artmış bizim için %75 artık yeterli sen ilaçlara devam cuma tekrar kan testi yükselme önemli dedi
Bak Dr yeterli demiş içini ferah tut sıkıntı olmayacak merak etme

Arkadaşlar merhaba bugün kan testimi verdim sonuç 8.27 çıktı hemşireye attım pozitif ama iki gün sonra tekrar vermelisin biraz düşük çıkmış iki katına çıkması lazım dedi böyle olup hamile kalan var mı

Merhaba arkadaşlar. benim de transferim bayramın 4. günü ayın 23'ünde olacak. 2. transferim bu. heyecanlıyım. tüm yazdıklarınızı okudum umarım her şey gönlümüzce olur :)
Merhaba benim transferim de 27 sinde olacak . İnşallahh güzel olur herşey. Takviye bişey kullanıyor musunuz acaba.

Canım ben de aynen öyle düşünüyorum. İnşallahhh bebişin sana sımsıkı tutunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…