2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Saol kuzum aslında dünkü bugün silinmiş hafif.bugunkude daha koyu görünüyo o yüzden.aslinda aynı derecede ikisi niye artmiyo anlamadım
3. Gün embriyosu olduğu için ancak bu kadar çıkar kuzum 5. Gün embriyoları bile ancak böyle çıkıyor

5. Gün embriyosu 2 tane konuldu ilk deneme heycanıma yenik düşüyorum🌸
Bende gecenki transferimde ta 6. Gün başlamıştım yapmaya tabiki negatif çıkmıştı çok moralim bozulmuştu kendime zehir etmiştim günleri. Boşver test zamanin ne zaman

Bende gecenki transferimde ta 6. Gün başlamıştım yapmaya tabiki negatif çıkmıştı çok moralim bozulmuştu kendime zehir etmiştim günleri. Boşver test zamanin ne zaman
Gerçekten moralmen gidiyor insan yüzüme yansıyor direk 22 temmuz perşembe günü inşallah bakalım

Ben dün kan vermiştim ya normal test günüm çarşamba ama ben yarınmı vereyim kan çarşambamı .Çarşamba verirsem 44.1 en az kaç olmalı
Canım merhaba, eğer testini dün verdiysen kafanın karışmaması adına iki gün sonra yani yarın ver. İki katı artması gerekiyor yani sonucun 88 civarında cikacaktir. Çarşamba verirsende arada 3 gün olacak yani değerinin ortalama 120 civarında cikacaktir. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏

Canım merhaba, eğer testini dün verdiysen kafanın karışmaması adına iki gün sonra yani yarın ver. İki katı artması gerekiyor yani sonucun 88 civarında cikacaktir. Çarşamba verirsende arada 3 gün olacak yani değerinin ortalama 120 civarında cikacaktir. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏
Teşekkür ederim ilgin için Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🙇‍♀️😊

Sen baya baya belirti yasamissin bende hiç yok
Ama o belirtiler adet ağrısı da olabilir sonuçta kanamam var.ben daha önceki gebeligimde hiç bir belirti yaşamamıştım normal gebelikti yanibolmalı diye bir şey yok kuzum bu yüzden üzme kendini

Ama o belirtiler adet ağrısı da olabilir sonuçta kanamam var.ben daha önceki gebeligimde hiç bir belirti yaşamamıştım normal gebelikti yanibolmalı diye bir şey yok kuzum bu yüzden üzme kendini
En belirgin özelliği böyle ağrılar yaşamak kuzum eğer adet ahrisi olsaydı kanaman devam ederdi senin yerleşme kanaması gibi bişi oldu çok şükür 🙏🏻

En belirgin özelliği böyle ağrılar yaşamak kuzum eğer adet ahrisi olsaydı kanaman devam ederdi senin yerleşme kanaması gibi bişi oldu çok şükür 🙏🏻
Ama hala fitili her attıktan sonra başlıyo ufak ufak Allah korusun dış gebelikmi acaba kurban olduğum Allahım bu son şansım senin mucizen dışında inşallah kötü sonuçlanmaz 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

Ama hala fitili her attıktan sonra başlıyo ufak ufak Allah korusun dış gebelikmi acaba kurban olduğum Allahım bu son şansım senin mucizen dışında inşallah kötü sonuçlanmaz 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
Kötü düşünme fitilde artık orayı tahriş etmiş olabilir. Çok mu itekliyorsun ileriye? Ben parmağımın ilk boğumuna kadar itiyorum o kadar yeterli zaten

Kızlar test yaparken erken gebelik ve normal gebelik testine dikkat edin erken gebelik adet tarihi geçtikten sonra yapınca yanlış sonuç veriyormuş. Normal gebelik testinde adet tarihi geçtikten sonra yapılması gerekiyormuş. Erkeni yapmanız gereken tarihte normali yaparsanız ondan da çıkmıyor olabilir. Ne kadar doğru bilgidir bilemedim ama ikisinin kullanımı okudum mantıklı gibi geldi

X