2021 Şubat Anneleri

Himm ya genelde erkek bebekler için öyle derlerdi demek ki kızlarda öyle oluyor hos benim kız da gazdan pek durduğu sayılmaz da demek ki kızlarda da oluyor

Canım o göbek yakılmasınde bişi yok ki normal rutine devam ediyorsun ğitmek istiyorsan git tabiki

Valla sen iyi bakiyom üç tane oğlana benim arkadaşta senin gibi helal valla

Pumpkin34 sende vardı sanki böyle bir durum bizdeki gibi geçti mi azaldı mı ya da
Valla bizde geçmedi azalmadı da hatta kabızlık baş gösterdi dün sabaha kadar uyumadık en son çare gene eski yöntemle yaptı çocuk yoksa artık ağlamaktan catliycakti ne gazmis arkadaş yapıyor yapıyo bitmiyor

S Storycan canım seni çık iyi anlıyorum ilk oğlum senin bebeğin gibiydi asla uyumazda sadece gögsümde uyurdu akşamları eşim eve gelince anca yemek yediğimi bilirim, bebek arabasına koyup dışarı çıkartmayı denedin mi

Canim sakincene dene önce seni emsin sonra gazını çıkar sonra baktım uyumuyo mamasını ver mamayı da iki kerede ver arada gazını çıkar mutlaka gaz çıkmalı mamayı iştahlı yiyorsa eğer bilki çocuk açtır ama öncesinde gazının olmadığından emin ol gazdan dolayı da huzursuz olur çocuk.ilk kızımda öyleydim ben mama vermemek için sabahtan akşama kadar dizimde sallamistim uyumadı o perişan ben perişan eşim işten gelince bı mama verdi çocuk ertesi gün sabaha kadar uyumuştu.ben gitgide azalttım mesela senin çaydan da sipariş verdim kakasını yapıyo mu yapmazsa da ağlar benim kız dört gündür yapmadı dört gündür ne uyku ne bişey şükür bı bugün rahatım

Bı de sürekli sürekli emzirme emdikçe gaz oluyor aradan zaman geçsin

Canim.kilo alimi ii sanrim.ama.bence de sennki doymuyo
Cnku benm bebegm.de asla.uyumuyoud cok agliyodu mama.verdim.en azndan bu kdar.olmadi hic ben de alerjk mama veriyorm
Mamanın adına bakıp yazayım sana canım ama doymasa kilo almazdı. Günde 30 cc mama vericem bakalım o da ne kadar işe yararsa

Ahhh anlayan birileri olması ne yapsam olmuyo büyümesini bekliycem olmadı

Durmuyo ki velet arabada hastaneye gidiyoruz puset boş geziyor bizimki çingene çocuğu gibi battaniyeye sarılı kucağımda geşiyo

Mama verdiğim zamanlar oldu şimdi alerjik mama aldık ama doktor gğnde 30cc ver dedi o ne yetecek ki anlamadım

Valla öyle güzel anlıyor ve anlatıyosunuz ki şunları duymak sizlerle konuşmak bile rahatlatıyo. Rabbim tğm evlatlarımıza sağlık afşyet huzur versin inşallah. Bize de sabır tüm dediklerinizi uygulamaya çalışıcam teker teker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…