2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Duymuştum ama hiç yemedim bugün 2. Gün yesem fayda sağlar mı peki tatlim
Aynen bende transferden sonra ara öğünlere ekledim kuzum. Önce yemedim açıkçası. Çok değil yani 10 tane filan. Kabak çekirdeği avakado filan biliyorsundur zaten genel söylenen şeyler

Aynen bende transferden sonra ara öğünlere ekledim kuzum. Önce yemedim açıkçası. Çok değil yani 10 tane filan. Kabak çekirdeği avakado filan biliyorsundur zaten genel söylenen şeyler
Bende ekliyim kuzum o zaman. Bazı yerlerde transfer sonrası yenmemesi lazım diye okumuştum bu yüzden tercih etmemiştim ama tadında tuketince bir zararı olmaz sanıyorum. Avokado kabak çekirdeği badem ceviz bunları tüketiyorum. Her gün bir avokado yiyemesem de yarım yiyorum

Bende ekliyim kuzum o zaman. Bazı yerlerde transfer sonrası yenmemesi lazım diye okumuştum bu yüzden tercih etmemiştim ama tadında tuketince bir zararı olmaz sanıyorum. Avokado kabak çekirdeği badem ceviz bunları tüketiyorum. Her gün bir avokado yiyemesem de yarım yiyorum
Aynen canım bende hep ölçülü tükettim fazla yemedim açıkçası. Avokado zaten bir tane çok fazla. Yağlı olduğu için yarım ideal kuzum. İnşallah şifa olsun yarasın

Bem geccede yesem sabahtabyerım serın serın cunku cay ıcemıyorum😁
Tek uyuduğum şaşmadığım şey o yasaklar. Çay kahve asitli içecek hepsini bıraktım 😎 ha Bi de transferden yaklaşık ay önce sigarayı bıraktım ulan diyorum helal olsun kız sana 😂💪🏻 kamu spotu sigara sağlığa zararlıdır 😂😂

Günaydın kizlaaerr🙋🏻‍♀️ pisim ha bu yimek duzenimz nolacaktu daa 😁
eskiden sabahın köründe acıkıyodum şimdi bu saatlere kadar kalabiliyo 🤷🏻‍♀️
Neyse siz yaptınız mı bakem kahvaltıları neler yediniz 🤓😂
Ben bazen gece bile acıkıyorum canım kalkıp birşeyler yiyip tekrar uyuyorum 😂 bugün canım mücver istedi eşime yapar mısın dedim tamam dedi bir güzel yedim hemde bayağı ilk defa bu kadar yağlı yedim hatta eşim fazla yedin dedi birşey olmaz dedim bir seferden her zaman yağlı yemiyorum 😂 bunun yanında süt peynir zeytin biber domates salatalık ceviz

Ben bazen gece bile acıkıyorum canım kalkıp birşeyler yiyip tekrar uyuyorum 😂 bugün canım mücver istedi eşime yapar mısın dedim tamam dedi bir güzel yedim hemde bayağı ilk defa bu kadar yağlı yedim hatta eşim fazla yedin dedi birşey olmaz dedim bir seferden her zaman yağlı yemiyorum 😂 bunun yanında süt peynir zeytin biber domates salatalık ceviz
Ohhh yarasın bal olsun 😂 Ama şuan takıldığım yeri söyleyebilirmiyim eşinin mücver yapabiliıyo olması 😂😂 kız koca dediğin kuru fasulye pilav yapar et kavurur falan en baba mücver neeee 😂😂👏🏻👏🏻
Ben akşam eşime sorcam mücver ne ismini bilmez bak gör 😂
Zaten evde yapmadığımız bişe 😁😁

X