2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar ya, benim belirtilerim 2 gun once bi anda kesildi.. Ogleden sonra basliyordu mide kazintisiyla birlikte bulanti, halsizlik.. gece yatarken tavan yapiyordu.. 2 gun once birden bire pat diye kesildi bu,ne oyle aclik ne de mide bulantisi oluyo.. Endiseleniyorum tabi bende😞 tatile geldik ama huzurum yok..Dun de biraz uzun yol geldik, benim kafamin icinde tilkiler donup duruyor.. Gidip bi baktirsam mi burdan bi doktora diye.. 10. Haftaya girdim.. Boyle olaniniz oldu mu? Boyle birden kesilen? Kanama, agri fln yok cok sukur.. Hic hamile diilmisim gibi, gobegim bile indi 😒
Bence bu güzel bişi kuzum vücut artık hamilelik devrine alıştı diye dusunebilirsin🤗 çevrede birçok hamile arkadaşımın bu şekilde ara ara belirtiler kaybolup geri geldi, çok için rahat etmezse orda bi Dr a görün zararı olmaz sonuçta için rahat eder ❤️

Yaa gercekten mi, oh valla bunu ogrenmek icimi rahatlatti.. 12. Hafta gibi olsa belki tedirgin olmazdim da yogun olup da 9. Haftada boyle kesilince insan tedirgin oluyor elde diil.. Bulanti olsun diye bekleyecegim aklima gelmezdi 😀
Bende senin gibi korkmustum midem bulanmiyor diye ama vücuttan vücuda degisiyor galiba arada öyle geliyor gidiyor hicbirsey olmaz insallah😇🙏

Evde otura otura yorulur mu insan yaa 😂 Bugün dışarı çıkıp hava alcam dedim yine çıkmadım akşam ettim nolcak bu haller kızzlaaar 😁
Valla esimin zoruyla cıktım sıcak cok fena en iyisi ev ama ben kontrolsüz kilo alıyorm galiba istahım cok acık 3 kilo almısım cok mu ne dersiniz 14 haftalik olduk insallah siz ne alemdesiniz

Bugün yemeye baslicam dutu geç kalmış sayılmam herhalde bugün transferden sonraki 2. Gün 🙈
Yok kuzum bişi olmaz dut fındık ceviz kaju süt ananas bol su sabahları haşlanmış yumurta yanında bol kıvırcık veya roka peynir zeytin. Öğlen mevsim meyveleri akşam balık et sebze veya bakliyat. Ben böyle geçirdim taaa ki bulantılarım başlayana kadar 😅 yani 6.haftaya kadar

Valla esimin zoruyla cıktım sıcak cok fena en iyisi ev ama ben kontrolsüz kilo alıyorm galiba istahım cok acık 3 kilo almısım cok mu ne dersiniz 14 haftalik olduk insallah siz ne alemdesiniz
Ev evet yatıp dinlenme iyi de ben sıcaklarda evde de duramıyorum kendimi iyice patates çuvalı gibi hissetmeye başladım 😂 çünkü hantalım ömrümde bu kadar hareketsiz kalmadım ben 😁
3 kilo da çok değil ben ilk trimestrda daha fazla kilo alanları duydum.
Ben de 15 deyin ama başlangıç kilomu hatırlamıyorum doktor kaydediyor ya ona sorucam Bi dahakine yani unutmazsam😂 tahminen 2 3 kilo da ben almışımdır

Ev evet yatıp dinlenme iyi de ben sıcaklarda evde de duramıyorum kendimi iyice patates çuvalı gibi hissetmeye başladım 😂 çünkü hantalım ömrümde bu kadar hareketsiz kalmadım ben 😁
3 kilo da çok değil ben ilk trimestrda daha fazla kilo alanları duydum.
Ben de 15 deyin ama başlangıç kilomu hatırlamıyorum doktor kaydediyor ya ona sorucam Bi dahakine yani unutmazsam😂 tahminen 2 3 kilo da ben almışımdır
Ne biliyim valla korktum ben aldm basımı gidiyorum diye😅yani bebege zarari olmasında napym azcik ekmegi kesiyim en iyisi

Yok kuzum bişi olmaz dut fındık ceviz kaju süt ananas bol su sabahları haşlanmış yumurta yanında bol kıvırcık veya roka peynir zeytin. Öğlen mevsim meyveleri akşam balık et sebze veya bakliyat. Ben böyle geçirdim taaa ki bulantılarım başlayana kadar 😅 yani 6.haftaya kadar
Geçen tranaferimde meyve vs yiyordum ama bu sefer çok ozenmedim sanırım.yesillik çok yemiyorum roka filan çok severim ama zararı olabilir diye bu sefer yemedim geçen sefer yemiştim 🙈
Sabah bir pişmiş ( bazen tavada bazen haşlama 😂) yumurta, birkaç zeytin, bir parça peynir, yarım avokado, aralarda aklıma gelince biraz kabak çekirdeği, birkaç badem,kaju, bugün akşam yemegine bir iki cintik çok az tavuk vardı o, nohut ve yeşil mercimekli bulgur pilavı yedim 🌼 baya yemişim ben 😂😂

Ne biliyim valla korktum ben aldm basımı gidiyorum diye😅yani bebege zarari olmasında napym azcik ekmegi kesiyim en iyisi
Yok yok çok olmaya çok değil sadece ilk aylarda kilo almaya bir nevi gerek yok diyorlar ilk 3 ay yani. Ekmek de tam buğday ya da çavdar ye. İster istemez azalıyor ozaman. Alırken de dildir al daha az yiyorsun ozamn 😂

Yok yok çok olmaya çok değil sadece ilk aylarda kilo almaya bir nevi gerek yok diyorlar ilk 3 ay yani. Ekmek de tam buğday ya da çavdar ye. İster istemez azalıyor ozaman. Alırken de dildir al daha az yiyorsun ozamn 😂
Sorma esim her sabah firindan taze taze ekmek alır sen istedigin kadar al o kokunca onu yiyosun😅

Tam olarak kaç haftalık oldun kuzum. Bende öyle almıştım o haftalarda 😬 almadım ilk haftalar açıkçası sonra pıt pıt pıt tırmandı. Dikkat etsem de tırmandı dedim demek ki olayım bu herkes aynı olacak diye bir şey yok kilo almamanın da zararları varmış okudum motive oldum 🤪😂 meme dokusu filan da artıyormuş eksik olursa emzirme de filan sorun çıkıyormuş vs. vs. hiç almamakta iyi olmayabiliyor. Eski kilon çok değilse endişe etme kuzum.

Tam olarak kaç haftalık oldun kuzum. Bende öyle almıştım o haftalarda 😬 almadım ilk haftalar açıkçası sonra pıt pıt pıt tırmandı. Dikkat etsem de tırmandı dedim demek ki olayım bu herkes aynı olacak diye bir şey yok kilo almamanın da zararları varmış okudum motive oldum 🤪😂 meme dokusu filan da artıyormuş eksik olursa emzirme de filan sorun çıkıyormuş vs. vs. hiç almamakta iyi olmayabiliyor. Eski kilon çok değilse endişe etme kuzum.
60 la kaldm aslında daha zayiftim ama ilaclar vs anca 60 da dengelendim😅ilk zamanlar almadm ne aldiysam su son 2 3 hafta da oldu sadece korktm bebise zararlö olmasında 13+6 yız insallah

60 la kaldm aslında daha zayiftim ama ilaclar vs anca 60 da dengelendim😅ilk zamanlar almadm ne aldiysam su son 2 3 hafta da oldu sadece korktm bebise zararlö olmasında 13+6 yız insallah
Bende 60 ile başladım 😅😬Bebeğe zararı olmaz da doğumu zorlaştırıyor normal doğum istiyorsan bir de tansiyon şeker sorunların varsa onu ağırlaştırıyor tabii. Onun dışında bebeğe zararı olmaz kuzum. Öyle oluyor ben gerçi bir kilo almıştım ilk haftalarda da ama ne olduysa 12 sonrası oldu 😅😬 sanki haftada bir kilo aldım 😵‍💫

Ben 16. haftadayim 3.5.kg aldim dr a söyledim bu kilo alimina 20.haftada erismen gerekirdi dedi diyetisyene yönlendirdi bayramdan sonra başlayacağım ki ben zayifim normalde kilo medir bilmem

kızlar ben 10.haftamdayım doktor esrofem progestan jel artık bırakabilirsin dedi erken mi acaba icime kuşku düştü 🧐şimdide bırakmaya korkuyorum ilaçları T Tsk06 sana ne dedi canım sen bıraktınmı
Ben 12. Haftaya kadar devam ediyorum canim.. Estrofem rahatsiz edince tup bebek doktoruma sormustum 8. Hafta gibi birakayim diye, 11. Haftaya kadar devam demisti. Son kontrolde normal takip doktorum da yeni arastirmalar 12. Haftaya kadar faydasini gosteriyor, devam butun ilaclara dedi

X