2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın 🌞 Canım geçen bende sordum çünkü hemşire servikal uzunluk ölçülmedi dedi sonra doktor bir değer söyledi. Ama karından bakılıyordu yani. Doktor proluton a devam edeceksin dediği için acaba kötü mü diye endişe etmiştim. Ama öyle olsa söylerdi diye düşünüyorum. Risk grubunda olduğum için.
Karından da bakılıyormus dün komsum ben hep düsük yaptm farkedilmemis kısaymıs rahim agzım dedi ondan etkilendim heralde hep aklımda kaldı gece boyu bu gittigimde sorucam mutlaka

Günaydın kizlaaerr🙋🏻‍♀️ pisim ha bu yimek duzenimz nolacaktu daa 😁
eskiden sabahın köründe acıkıyodum şimdi bu saatlere kadar kalabiliyo 🤷🏻‍♀️
Neyse siz yaptınız mı bakem kahvaltıları neler yediniz 🤓😂

Dayanmaya calıs canım bazen testte cıkmayıp boştan yere üzülüp kanda pozitif cıkabiliyr en mantıklısı kanda bakma tabi karar senin yine. Kacıncı günün bugun ve kacıncı gün embryso
Evet yapmicam kuzum geçen sefer ta 6. Günde yapıp canımı sıkmıştım. Bugün transferden sonraki 2. Gün 🙈 14 ünde oldum 6. Gün embriyosu 5 bc

Canım benimde yoktu transfer ve sonraki gün ağrım oldu ama o zaman tutunma olmayacağına göre hele üçüncü gün embriyosunda transfer kaynaklı idi. O yüzden düşünme onları. İnşallah pozitif olacak 🤲🏻Bu kez de tek embriyo mu transfer edildi kuzum ?
Of inşallah bebişim 🤲🏻 evet seninde pek yoktu belirtin hatırlıyorum kuzum. Yine tek embriyo kuzum drum 35 yaş olmadan yapmıyor çift transfer malesef 🤦🏻‍♀️

Of inşallah bebişim 🤲🏻 evet seninde pek yoktu belirtin hatırlıyorum kuzum. Yine tek embriyo kuzum drum 35 yaş olmadan yapmıyor çift transfer malesef 🤦🏻‍♀️
Benımkı yaptı 34 yasındayım ekımde oluyorum 35 bı hastane ekımı beklemen lazım dedı
Ama benım dr um koydu. 2 tane bırı tuttu
Rabbım kımseyı bos cevırmesın

Karından da bakılıyormus dün komsum ben hep düsük yaptm farkedilmemis kısaymıs rahim agzım dedi ondan etkilendim heralde hep aklımda kaldı gece boyu bu gittigimde sorucam mutlaka
2.5 cm aşağısı %50 erken doğumla sonuçlanıyormuş erken haftalardaki dikiş daha faydalı imiş. Ancak sürekli yatmayla uzayabiliyormuş. Geç olursa etkili olmuyormuş. Bende baya araştırdım. Tüp bebek tedavisinde tanıştığım bir kadının 20.haftada düşük olmuş 😔😔😔 bu rahim kısalığı yüzünden ondan üzerimde bu korku vardı bir de ikiz olunca zaten normale göre kısa oluyor ister istemez. İşte benim kaç olduğunu söylemedi o zaman ölçtü. Sıkıntı olsa söylerdi heralde diye düşünüyorum. Bir grup vardı sordum yürüyüş ve egzersiz. İkizse bol uzanarak geçirmek en iyisi dediler. Aşağı doğru baskı olmaması da önemli.

Günaydın kizlaaerr🙋🏻‍♀️ pisim ha bu yimek duzenimz nolacaktu daa 😁
eskiden sabahın köründe acıkıyodum şimdi bu saatlere kadar kalabiliyo 🤷🏻‍♀️
Neyse siz yaptınız mı bakem kahvaltıları neler yediniz 🤓😂
Helloğğ 👋🏼Kız geç saate bırakmamak gerekiyormuş ama bende ancak 10 gibi yapıyorum acıkıyorum da. Sıcaktan gece uyunmuyor sabah yataktan kalkasıya. Sekiz gibi öneriyorlar kahvaltıyı. Ben soğuk sandviç ile bir yumurta yedim. Sen ne yaptın.

Çiftinde ayrı riskleri var olsun kuzum. Ay hadi inşallah sıkı sıkı tutunsun annesi 🤩 sana bir de kuru dut yemeni önereyim kuzum varsa azıcık çerezle karıştır ye ara öğünlerde

Helloğğ 👋🏼Kız geç saate bırakmamak gerekiyormuş ama bende ancak 10 gibi yapıyorum acıkıyorum da. Sıcaktan gece uyunmuyor sabah yataktan kalkasıya. Sekiz gibi öneriyorlar kahvaltıyı. Ben soğuk sandviç ile bir yumurta yedim. Sen ne yaptın.
Yaa hiç sorma aslında benim bence şeyden bozuldu düzen eşimin yeğenleri geldi 3 4 gün yatıya geç saatte uyanıyorlar bazan kendim kalkıp 8 de yedim bazan onlarla bozuldu caaanım düzenim 🙄
Ay ben çok sağlıksız ım yaa şimdi yapcam ekmek kızarttım yağlı yağlı 🙈😂😂😂

Yaa hiç sorma aslında benim bence şeyden bozuldu düzen eşimin yeğenleri geldi 3 4 gün yatıya geç saatte uyanıyorlar bazan kendim kalkıp 8 de yedim bazan onlarla bozuldu caaanım düzenim 🙄
Ay ben çok sağlıksız ım yaa şimdi yapcam ekmek kızarttım yağlı yağlı 🙈😂😂😂
Benim aylardır pişi istiyor canım sabah kıçımı kaldıramıyorum yoksa benim nasıl sağlıklı beslendiğimi biliyorsunuz 😅😬

2.5 cm aşağısı %50 erken doğumla sonuçlanıyormuş erken haftalardaki dikiş daha faydalı imiş. Ancak sürekli yatmayla uzayabiliyormuş. Geç olursa etkili olmuyormuş. Bende baya araştırdım. Tüp bebek tedavisinde tanıştığım bir kadının 20.haftada düşük olmuş 😔😔😔 bu rahim kısalığı yüzünden ondan üzerimde bu korku vardı bir de ikiz olunca zaten normale göre kısa oluyor ister istemez. İşte benim kaç olduğunu söylemedi o zaman ölçtü. Sıkıntı olsa söylerdi heralde diye düşünüyorum. Bir grup vardı sordum yürüyüş ve egzersiz. İkizse bol uzanarak geçirmek en iyisi dediler. Aşağı doğru baskı olmaması da önemli.
Anladm valla Allah korusun insallah ne deyim mutlaka artık her randevuda sorucam bende insallah öyle bisey gelmez basımıza ama komtrol ediyorlardir diye dusunuyorm bisey olsa dedigin gibi soylerler heralde

Benim aylardır pişi istiyor canım sabah kıçımı kaldıramıyorum yoksa benim nasıl sağlıklı beslendiğimi biliyorsunuz 😅😬
Biliyorum bilmem mi 😂😂😂 bence biz şimardık başlarda nasıl sağlıklı tabaklar hazırlıyodum gör yumurtası peyniri sütü eksik olmazdı 😂
O pişiyi ben geçen hafta hallettim ayıpsın😂😂 yağ çekmeyen balon pişim ne zamandır istiyordum.
Dişimden midemden 2 3 hafta hasret kaldım herşeye çektirip rahatlayınca da dedim emmaaaaan ye gitsin 😂😂😂

Anladm valla Allah korusun insallah ne deyim mutlaka artık her randevuda sorucam bende insallah öyle bisey gelmez basımıza ama komtrol ediyorlardir diye dusunuyorm bisey olsa dedigin gibi soylerler heralde
Amin kuzum Rabbim sağlıkla kavuştursun vakitlice huzur içinde inşallah 🤲🏻 Yani çünkü hemşire doktora ölçülmedi diye hatırlattı. En sağlıklısı vajinalmiş ama karından hata payı oluyormuş. Belki ileri haftalar vajinal bakılır risk görürlerse. İnşallah olmaz tabii. Ama ben yürüyüş hareket diyordum da. Yatış en iyisi 😅🤪😬 doktor zaten bir yere çıkma diyor. Tatil bölgelerine yakınız ya hususi uyarıyor. Güneşten dolayı diyor gerçide zaten nefes alamıyorum dışarıda git dese gidemem.

Amin kuzum Rabbim sağlıkla kavuştursun vakitlice huzur içinde inşallah 🤲🏻 Yani çünkü hemşire doktora ölçülmedi diye hatırlattı. En sağlıklısı vajinalmiş ama karından hata payı oluyormuş. Belki ileri haftalar vajinal bakılır risk görürlerse. İnşallah olmaz tabii. Ama ben yürüyüş hareket diyordum da. Yatış en iyisi 😅🤪😬 doktor zaten bir yere çıkma diyor. Tatil bölgelerine yakınız ya hususi uyarıyor. Güneşten dolayı diyor gerçide zaten nefes alamıyorum dışarıda git dese gidemem.
Valla bende genelde yatıyorum cok zorlasam 2000 adım felan anca atıyorm sonum ne olacaksa😅

Benımkı yaptı 34 yasındayım ekımde oluyorum 35 bı hastane ekımı beklemen lazım dedı
Ama benım dr um koydu. 2 tane bırı tuttu
Rabbım kımseyı bos cevırmesın
Amin inşallah benimki ısrarla yapmıyor Şubat'ta doğum günün o zamana beklersen koyarım diyor e birde ta o zamanı mı beklicem bende tek ettirdim

X