2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amin, inşallah hepimize Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlat sahibi olmayı nasip etsin. 😉
Haberdar et bizi gelişmelerden muhakkak. 😉
Ederim canım inşallah unutmam nereye ne yazdığımı çok karıştırıyorum heryerde Bi şeyler yazıyorum kafama takılanlarla ilgili ☺️

Ben kullanıyorum canım, solgar d vitamini 1000 IU. Tedavi başlamadan çok önce başlamıştım Dr devam edebilirsin dedi. Yanında bir de efa mom kullanıyorum.

Yetişkinlerde günlük doz 1000 IU olmalı. O dediğin d vitamini zehirlenmesi için ciddi doz aşımı gerekiyor. Aylık 30000ıu ampullerden bazı durumlarda sıfırlanmışsa daha ddık doz yapabiliyorlar tedavi o şekilde. Benim arkadaşımın çocuğuna ölçüm yapmadan bundandır deyip yüksek doz tedavi başlatmışlar zehirlenmişti günlerce hastanede yattılar. Ama dediğim gibi günlük 1000 lik bir d vitaminiyle değil bu sonuç.
Sağ ol kuzucum ben de bir ölçtüreyim bayramdan sonra artık bakayım sorarım tekrar ona göre kullanırım.

Günaydınn herkese😇aklima takılan birsey var kızlar biz kontrollere gittgimizde rahim agzı uzunlugu ölcülüyordur heralde degil mi bu haftalarda dikis atılırsa atılırmış nerden aklıma geldiyse buna takıldm simdide normal midir diye

Günaydınn herkese😇aklima takılan birsey var kızlar biz kontrollere gittgimizde rahim agzı uzunlugu ölcülüyordur heralde degil mi bu haftalarda dikis atılırsa atılırmış nerden aklıma geldiyse buna takıldm simdide normal midir diye
Ölçülüyor canım, plasenta nerde duruyor, rahim ağzı nasıl, uzunluğu nasıl bakıyorlar belki dile getirmeye gerek görmemiştir Dr. Benim plasenta rahim ağzını kapattığı için her muayenede mecburen konuşuyoruz. Ama bakıyorlar için rahat olsun.

Günaydın. Benim bildiğim alttan ölçülüyor rahim uzunluğu. 18 22 haftalarda. 25 in altını riskli görüyorlar yanlış hatrlamıyorsam

Kızlar günaydınnn ❤️ Belki beni hatırlayanlarınız vardır 3.transferime başlıyorum bugün ilk muayenem 🎈 Yumurta toplama sürecim başlayacak dualarınıza ihtiyacım var güzel anneler ve anne adayları kalplerinizden öpüyorum ❤️🤲🏻
Canım benim günaydın. Hadi rast gitsin inşallah 🦋

Günaydın 🌞 Canım geçen bende sordum çünkü hemşire servikal uzunluk ölçülmedi dedi sonra doktor bir değer söyledi. Ama karından bakılıyordu yani. Doktor proluton a devam edeceksin dediği için acaba kötü mü diye endişe etmiştim. Ama öyle olsa söylerdi diye düşünüyorum. Risk grubunda olduğum için.

Ben iyiyim kuzum ama hiçbir şey hissetmiyorum yine gerçi daha çok erken ama o adet agrilari vb yok yine sizde ne zaman baslamisti
Merhaba canım benimde hiç belirtim yoktu cok şükür pozitif bence belirtiere bakma biliyorsun ki cok fazla ilac kullanıyrz onlardan dolayı oldugunu düşünüyrm ben belirtinin elini karnına koy duanı et sen bebeğin seninledir inşallah

Merhaba canım benimde hiç belirtim yoktu cok şükür pozitif bence belirtiere bakma biliyorsun ki cok fazla ilac kullanıyrz onlardan dolayı oldugunu düşünüyrm ben belirtinin elini karnına koy duanı et sen bebeğin seninledir inşallah
Aslında bende bu şekilde düşünüyorum o ağrıların vs çoğunun ilaçlardan oldugunuda biliyorum ama işte hiç his olmayınca umutsuzlasiyorum geçen transferde de hiç belirti vs yoktu ve zaten negatifti bu sefer hayırlısı olur inşallah kuzum ❤️❤️

Aslında bende bu şekilde düşünüyorum o ağrıların vs çoğunun ilaçlardan oldugunuda biliyorum ama işte hiç his olmayınca umutsuzlasiyorum geçen transferde de hiç belirti vs yoktu ve zaten negatifti bu sefer hayırlısı olur inşallah kuzum ❤️❤️
Gecen transferini sil at kafandan sen tevekkül et önemli olan o. Bende hiç bişey hissetmedm hatta cok kötüydüm test günü aglıyrdm bişey hissetmiyrm diye. Allahım inşallah o mutlu haberi almayı nasip etsin sana 🤲🏻

Gecen transferini sil at kafandan sen tevekkül et önemli olan o. Bende hiç bişey hissetmedm hatta cok kötüydüm test günü aglıyrdm bişey hissetmiyrm diye. Allahım inşallah o mutlu haberi almayı nasip etsin sana 🤲🏻
Canımsın ❤️ inşallah kuzucum hayırlısı ise olsun 🤲🏻 tam 10. Gün mu yaptın test bu sefer bende dayanıp yapmayacağım 🤭

Canımsın ❤️ inşallah kuzucum hayırlısı ise olsun 🤲🏻 tam 10. Gün mu yaptın test bu sefer bende dayanıp yapmayacağım 🤭
30 haziran transfer oldum temmuz 9 de test yaptırdım hiç kaset test yapmadım 9. Gün değerim 46 cıktı belki kaset test yapsaydm cıkmayacaktı idrarda

30 haziran transfer oldum temmuz 9 de test yaptırdım hiç kaset test yapmadım 9. Gün değerim 46 cıktı belki kaset test yapsaydm cıkmayacaktı idrarda
Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️ evet bu değerle çıkardı ama silik çıkardı en iyisi aslında direk kan vermek ama dayanamıyoruz işte 🙈

Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️ evet bu değerle çıkardı ama silik çıkardı en iyisi aslında direk kan vermek ama dayanamıyoruz işte 🙈
Dayanmaya calıs canım bazen testte cıkmayıp boştan yere üzülüp kanda pozitif cıkabiliyr en mantıklısı kanda bakma tabi karar senin yine. Kacıncı günün bugun ve kacıncı gün embryso

Ölçülüyor canım, plasenta nerde duruyor, rahim ağzı nasıl, uzunluğu nasıl bakıyorlar belki dile getirmeye gerek görmemiştir Dr. Benim plasenta rahim ağzını kapattığı için her muayenede mecburen konuşuyoruz. Ama bakıyorlar için rahat olsun.
Ayy iyi bari valla ruyamda mı gördüm neyse artik sabah sabah onu dusundum😅

Canım benimde yoktu transfer ve sonraki gün ağrım oldu ama o zaman tutunma olmayacağına göre hele üçüncü gün embriyosunda transfer kaynaklı idi. O yüzden düşünme onları. İnşallah pozitif olacak 🤲🏻Bu kez de tek embriyo mu transfer edildi kuzum ?

X