2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eeee kızlar kızlar napyonuz bakalım tatilciler patır patır gidiyor biz evci mi kalalım yaa biz de çıkalım gidelim Bi yerlere

Eeee kızlar kızlar napyonuz bakalım tatilciler patır patır gidiyor biz evci mi kalalım yaa biz de çıkalım gidelim Bi yerlere
Balıkesir altınoluktan selamlar 3 gün kaçtık aile yazlığına 🏝 girmiyorum ama bakışıyoruz kendisiyle

Eklentiler

• image.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 31
Ben ikiz olduğunu söylemedim ama soruyorlar artık yılların ardından doğal mı diye tedavi diyorum. Sana ne yani. Yok tatmin olacaklar hımm tedavi ile oldu ancak diyecekler akrabam vardı kadın doğumcu sırf bu süreci anlatmak istemediğimden hiç bir şey sormadım. En son covid aşısı için danıştım. Neyse sordu tedavi mi diye evet dedim tüp mü dedi evet dedim Ya diyor burada sizin eski komşunun akrabası vardı hastanede çalışıyor geçenlerde annemden laf açılmış yazık onun kızının da çocuğu olmuyor sürekli tedavi görüyor demiş akrabama Hayır sürekli tedavi görmediğim kısmını geçeceğim önemli değil öyle de olabilirdi de sana nee ki seni tanımıyorum bile sağda solda benim için üzülüyorsun kıyamam insanımız çok ince ruhlu ondan oluyor. Aşııırı merhametli… Üzüntüsünden hasta filan olurlar kıyamam ben onlara hayır ben bana sorana da kızmıyor alınmıyordum aynı eşin gibi sorabilirler filan diyordum. Bazen bazıları ağzının ayarını kaçırsa da. Komşunun akrabası nedir ya nasıl bir dedikodu yokluğu yaşadın bacım bilip bilmeden konuşup durdun akrabama da açıklama yapmadım yaa öyle mi doğrudur dedim evet tedavi ile oldu dedim ona da kızdım yani okumuşu cahili bileni bilmeyeni ağzı olan konuşuyor

Bak kuzum aynen işte bunun ne yaşla ne okumuşlukla ilgisi yok bak kadındoğumcu diyorsun
Yok valla ben hiçbir zaman normal karşılaşmadım. Komşunun akrabasıymış demen gibi nasıl bir boşluk ve yokluksa kudurup malzeme aramışlar resmen.
Ahh bir de yazıkkk. Yazık ne yaa sen kimsin tövbe haşa ilahmısın da bana acıyosun yazık mış. Valla ben deliriyorum. Ama bundan sonra kendimi bizim gibi zorlu yollardan geçenlere adıcam valla bak çatır çatır tıkcam ağızlarına varsın saygısız kötü bilsinler hiiiiç umrumda değil

Aynen ya öyle şaşırıyorum ben cidden İnsanlar tuhaf valla iyi yaparsın kuzum başkasına laf söyletmemde bana söyleyenler olursa cevap veremem biliyorum yoruluyorum ya ne desen o öyle düşünmeye devam edecek zaten yazıııık tedavisi mümkün olmayan bir hastalık

Yazlığımız yok valla kuzum öbür türlüde güvenip bir yere çıkamam rahatta etmem ilaçtı iğne saati idi. Valla memlekete gitsem bile kafi ama uzak uçak seyahati gerekiyor salgın nedeniyle yine gidemiyorum. Evde klimamın önünde kk ya girerek tatilimi yapıyorum

Kuzum maşallah kuzucuğuna dakız iki saatlik yol hiç bir şey kafana takma ben doktora giderken nerdeyse o yolu katediyorum. Yakınlarda hastane filan varsa öyle dağ başı bir yer değilse de hiç düşünme bence

Tüp bebek doktorum İstanbul’da banada 10-12 haftaya kadar devam edilmesi gerekiyor dediler onlarla iletişime geçtim ilaçlarla ilgili gittiğiniz kadın doğum dru yönlendirme yapabilir dediler. Yarın başka bi doktora gitçem bu konuyuda söylerim. Cuma 9 haftalık oluyoruz zaten belki erken bıraktırır. Şükür bugün fazla bişey yok çok hafif lekelenme var yarın gidip yine de bebeği görmek istiyorum içim rahat etmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…