2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar doktorunuz servikal uzunluk diye bir şey ölçtü mü ?
Bana daha böyle bişe demedi ama rahim boyu ölçümü sanırım o. Özellikle ikizlerde 22.haftadan sonra vaginal ultrasonla ölçüm yapıyorlar. Erken doğum riskini belirlemek için. Risk varsa serklaj yani dikiş atıyorlar. Ama serklaj da ikizlerde riskli diyorlar tabi işte bilmiyorum

Sor sen kabul edebilir canım. Ama burda Kilya nın dediğine de geliriz 3 taneye sen hazırmısın
Ayy yok canim Allaha büyük konuşmayayım da 3 taneye hazir degilim olamam 1 de evde var olur 4 hayallerimin cok ötesinde.. 3 bile değil 2 cocuk istiyorum yeter banaTabi Allahim en iyisini bilir
Ben 1 ini zor tasimistim durun kiz

Anladım kuzum vajinal bakılmadı zaten hiç. İnşallah gerek kalmaz

Ayy yok canim Allaha büyük konuşmayayım da 3 taneye hazir degilim olamam 1 de evde var olur 4 hayallerimin cok ötesinde.. 3 bile değil 2 cocuk istiyorum yeter banaTabi Allahim en iyisini bilir
Ben 1 ini zor tasimistim durun kiz
Hakkında hayırlısı olsun ozamn inşallah canım iyice düşünürsün önce Bi doktorunla konuş da

Merhaba güzel anneler
Şuan merkezdeyim kan verdim. Kısmetse 15.00 de transferim olacak annelerin duaları kabul olur, benden dualarınızı esirgemeyin çıkınca bende bir minik fide yetiştiriyim içimde
Giden içinde yeşerecek güzel düşün ins sende hamile haberi vereceksin...

Merhaba güzel anneler
Şuan merkezdeyim kan verdim. Kısmetse 15.00 de transferim olacak annelerin duaları kabul olur, benden dualarınızı esirgemeyin çıkınca bende bir minik fide yetiştiriyim içimde
Hiiii, hadi bakalimm Bu sefer cok guzel olacak inaniyorum full pozitif enerjiyle kap gel bakalimm duamdasin sen ve herkes

Kızlar kızlae bakın ne sorcam size. Meme ucunuzda kuruluk ve kaşıntı var mı benim birinde özellikle var ya. Sadece areola kısmı ama temiz pamukla silip aleovera sürdüm. Çatlak kremi filan alsak oraya da sürülür mü. Şimdiden yaea kaşıntı olmasın yaaa orası çok gergin ve genişleyip koyulaştı zaten

Kızlar kilo aldiniz mi ben inceciktim hayatimda kilo nedir bilmedim şu an hızla kilo almaya başladım iştahımda açık siz nasıl besleniyorsunuz neler yapıyorsunuz
Ah benim gibi biri varmış ben de öyleyim canım. Altı aylık gibiyim beslenme düzeni işte abur cubur dışında daha çok nasıl yeniliyorsa öyle özel bir şey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…