2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yazlığımız yok valla kuzum öbür türlüde güvenip bir yere çıkamam rahatta etmem ilaçtı iğne saati idi. Valla memlekete gitsem bile kafi ama uzak uçak seyahati gerekiyor salgın nedeniyle yine gidemiyorum. Evde klimamın önünde kk ya girerek tatilimi yapıyorum 😂😂😂😂
Evet sen birazcık dhaa tedirginsin salgından dolayı 😊 ay kk ne ben anlamadım düşündüm de haaa 😂😂

Selammmm tatli annisler😍

Kizlar benim yastan dolayi 3 embriyo transferi ederler mi sizce...1 tane donmus bekliyor ağustosa da 2 embriyo olursa hepsini koyduram mi:halay:
Kuzum 2yi artık zorlamıyorlar yani 35 yaş sınırına bile uymuyolar çoğunlukla ama 3 ü çok nadir yaparlar diye düşünüyorum. Transfer opsiyonları varsa bile Kriter olarak sadece yaş ile sınırlı tutmazlar. Tekrarlanmış başarısız tüp bebek sayısı olur ya da sebebin ne olduğuyla alakalı baktıkları bişeyler olur diye düşünüyorum

Merhaba güzel anneler ❤️
Şuan merkezdeyim kan verdim. Kısmetse 15.00 de transferim olacak 🤲🏻 annelerin duaları kabul olur, benden dualarınızı esirgemeyin ❤️🤲🏻 çıkınca bende bir minik fide yetiştiriyim içimde 🥰🤲🏻❤️❤️❤️
Hadi sen de mahsüllerini karşıla inşallah 😊🤲🏻 hayırlı olsun inşallah canım

Merhaba güzel anneler ❤️
Şuan merkezdeyim kan verdim. Kısmetse 15.00 de transferim olacak 🤲🏻 annelerin duaları kabul olur, benden dualarınızı esirgemeyin ❤️🤲🏻 çıkınca bende bir minik fide yetiştiriyim içimde 🥰🤲🏻❤️❤️❤️
Selam kuzucum hadi rast gitsin inşallah sıkı sıkı tutunsun ❤️🤲🏻 Rabbim gönlüne göre versin 🌸😘

Kuzum 2yi artık zorlamıyorlar yani 35 yaş sınırına bile uymuyolar çoğunlukla ama 3 ü çok nadir yaparlar diye düşünüyorum. Transfer opsiyonları varsa bile Kriter olarak sadece yaş ile sınırlı tutmazlar. Tekrarlanmış başarısız tüp bebek sayısı olur ya da sebebin ne olduğuyla alakalı baktıkları bişeyler olur diye düşünüyorum
Canim bunu doktora diyecegim..

Yaşım 39
1 başarılı 5 başarısız tup bebegim var ve de rezervim cok az..bakalim gittigimde sorayim dediğin gibi yapmiyor da olabilir🥰 sansimi denemek istiyorum 🤭

Negatif sonuçlara alışığım ya diger ihtimal aklima pek az geliyor🤭🤭...hepsi tutmaz sanirim yok canim tutmaz🤭🤭
Valla akrabamın üçüzü var 😅 sorununu filan bilmem tabi biri tek yumurta diğeri farklı muhtemelen iki yumurta üzerinden döllenme olmuştur ama oldu yani onda görüyorum şükür büyüyorlar maddi olarak zorlanıyorlar sadece. Ne bileyim ben de hepsi tutar gibi düşünüyorum 😅

X