2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum bizim özel sigorta var ama ekletmedik doğum bir sene önceden yapmak gerekiyormuş o da sıkıntı işte 😑 allianz bizim de acıbadem de yüzde elliye yakın indirim yapıyoruz doğumlarda dediler tam fiyat bilmiyorum. Tabi sezeryan ve normal fark ediyor
Özel sigorta dediğin poliçe dedikleri şeyle aynı oluyor heralde. Evet Kilya da dedi önceden yaptırmak gerekiyormuş onu da 😐 ozamn benim şuan özel sigorta olayına girmem mantıksız mı olur

Benim de özel sigortam var şirketin yaptığı Annelik ve doğum 23.000 civarı yazıyor. İlk kez geçen hafta kullandım. Para ödemeden çıkmak çok güzel bir duyguymuş.
Yaa ne güzel özel kurumlar sigorta yapıyor bize bişe yapılmıyor. Güzel olmazmı hadi muayeneyi bir şekilde hallediyoeduk da doğumu bilemiyorum çok uçarlarmı. Bi de liv neden anlamadım diğer özeller göre pahalı burda

yaa çok güzel maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benimde hayalimdi bu ama bir tanesi kaldı bizimle inşallah sağ salim kavuşuruz ona benimde yarın kontrolüm 14+5oluyo yarın inşallah cinsiyetini öğrenirim bende 🥰
Amin canım Allah ona sağlık sıhhat versin inşallahh kucağımıza alırız hepimiz 🤲🏻
Kesin öğrenirsin hadi hayırlısı ya çok güzel şeyler bunlar 🤗🥰

Şu an zaten karşılamazlar kuzum artık maalesef
Neyse yaa tüh. Peki eskiden benim bildiğim doğum paketi denen şeyler vardı ben onu sormuştum da çok az muayene hakkı sunuyor onlar Bi anlamı olmuyor demişti doktorun yardımcısı siz biliyomusunuz öyle bişey mesela

Yaa ne güzel özel kurumlar sigorta yapıyor bize bişe yapılmıyor. Güzel olmazmı hadi muayeneyi bir şekilde hallediyoeduk da doğumu bilemiyorum çok uçarlarmı. Bi de liv neden anlamadım diğer özeller göre pahalı burda
Önce yeter mi acaba diye düşündüm. Sonra eylül ayında tekrar yenilenecekmiş biraz içim rahatladı açıkçası. Henüz doğum için konuşmadım fiyat olarak. Ben daha kafa olarak o aşamaya gelemedim. Sonucu gelmeyen Fetal Dna raporum var onu bekliyorum aklım onda.

Önce yeter mi acaba diye düşündüm. Sonra eylül ayında tekrar yenilenecekmiş biraz içim rahatladı açıkçası. Henüz doğum için konuşmadım fiyat olarak. Ben daha kafa olarak o aşamaya gelemedim. Sonucu gelmeyen Fetal Dna raporum var onu bekliyorum aklım onda.
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın 🤲🏻 ben ne ikili ne üçlü ne fetal hiçbirini yaptırmadım hepsi soru işareti bende. Elbette bebeğin sağlığını düşünüyorum ağrım yok diyo sormuştum geçen gün buraya hatırlarsan 🙄
Ya şuan garipseyenleriniz olabilir benim bunu düşünmemi ama aklıma takılan bişeydi e bu da önemli yani bence.
Teşekkür ederim sağolasın canım

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın 🤲🏻 ben ne ikili ne üçlü ne fetal hiçbirini yaptırmadım hepsi soru işareti bende. Elbette bebeğin sağlığını düşünüyorum ağrım yok diyo sormuştum geçen gün buraya hatırlarsan 🙄
Ya şuan garipseyenleriniz olabilir benim bunu düşünmemi ama aklıma takılan bişeydi e bu da önemli yani bence.
Teşekkür ederim sağolasın canım
Sağol canım inşallah . Ultrasonda ense kalınlığı normal çıktı ama aklım raporda.Ultrasonda görmesem hamile olduğuma bile inanmayacağım :) benim o kadar yani . Eşim diyor karnın ne zaman çıkacak .Hiç belli olmuyor diyor :) Başından beri belirti yaşamadan gitti sana hak veriyorum insan kendine ister istemez soruyor,şüpheye düşüyor neden ben de olmadı diye. Endişeler doğuma kadar bitmeyecek sanırım.

Sağol canım inşallah . Ultrasonda ense kalınlığı normal çıktı ama aklım raporda.Ultrasonda görmesem hamile olduğuma bile inanmayacağım :) benim o kadar yani . Eşim diyor karnın ne zaman çıkacak .Hiç belli olmuyor diyor :) Başından beri belirti yaşamadan gitti sana hak veriyorum insan kendine ister istemez soruyor,şüpheye düşüyor neden ben de olmadı diye. Endişeler doğuma kadar bitmeyecek sanırım.
İnşallah çok güzel gelir raporun da. Ağrı gibi Sıkıntı yaşayan arkadaşlar da bize kızarlar 😁
Bence bitmeyecek ve doğurunca daha da artacak hep öyle derler ya 😁🤗🤭

Özel sigorta dediğin poliçe dedikleri şeyle aynı oluyor heralde. Evet Kilya da dedi önceden yaptırmak gerekiyormuş onu da 😐 ozamn benim şuan özel sigorta olayına girmem mantıksız mı olur
Kuzum bildiğim kadarıyla doğum teminatlı yaptırılabiliyor sigorta hamileykende ama normal özel sigorta fiyatından kat kat pahalıya geliyor araştırmak lazım iyice 🤷🏻‍♀️ Muayene ücretini de yarı yarıya veriyoruz biz çoğu şey de indirim sağlıyor özel sigorta. Bizim ki yatarak tedavi ameliyat karşılıo(doğum değil) ve sadece indirim sağlıo. Ayakta tedavi olanlar hiç ücret ödemiyo. Anlicağın çeşit çok senin sigorta poliçene bağlı işte ☺️

Bende şimdiye kadar hep tamamlayıcı yaptım canım gittiğim hastanedede özel sağlık sigortası geçerli şimdi yapıncada bir anlam ifade etmiyor o yüzden bu sene bittikten sonra yapmadım bir daha birde geçerli olması için bir sene önceden doğum teminatı yaptırman gerekiyordu anadolu sigortada

Amin canım benim iyisin iyi inşallah şurda yaz bitti baksana bayram bilmem ne derken ağustos a gelcez 🥳 artık söylediniz mi çevrenizdekilere ??
Yaklaşık bir aydır benimle dolaylı yoldan tanışan bile biliyor öyle bir durum oldu 🤦🏻‍♀️ Uçan kuşun haberi var 😬 öyle ya bir an önce sağlıkla geçsin günler 🤲🏻🤗

Kuzum bildiğim kadarıyla doğum teminatlı yaptırılabiliyor sigorta hamileykende ama normal özel sigorta fiyatından kat kat pahalıya geliyor araştırmak lazım iyice 🤷🏻‍♀️ Muayene ücretini de yarı yarıya veriyoruz biz çoğu şey de indirim sağlıyor özel sigorta. Bizim ki yatarak tedavi ameliyat karşılıo(doğum değil) ve sadece indirim sağlıo. Ayakta tedavi olanlar hiç ücret ödemiyo. Anlicağın çeşit çok senin sigorta poliçene bağlı işte ☺️
Ne güzel bir de farklı opsiyonları var. Gerçi çalıştığın yer sana neyi sağlıyorsa sen de onu kullanıyorsun da iyi yine valla güzel bir durum.nryse artıkın napalm Bakıcaz biz de bir hal çaresine 😊😊

Kızlar şu doğum paketi ya da doğum poliçeleri hakkında konuşabilir miyiz biraz ya. Hastanelere göre biraz da. Hangi özellerdesiniz fiyatlar falan. Bilenlerden bilgi almak isterim
canım benim özel sağlık var ama doğum paketi dahil değil geçen yıl ekletmedim ciddi fiyat farkı vardı yani acıbadem gibi şüks yerlerde doğum yapılmıcaksa çok mantıksız demişti çevremdekiler

X