2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesinlikle öyle önemli olan hayırlı ve sağlıklı evlatlar olması en sonunda cinsiyetleri geliyor zaten kız erkek çokta önemli değil bizim için ama ben alışveriş için merak ediyorum bir iki parçada olsa birşey almak istiyorum 🥰
Valla ben aldım dönüş yolunda ilk kıyafetin dicez ilerde dedi eşim benden hevesli o 😁😁

Masaallah sağlıklı sıhhatli kucağına alirsin ins..🧿🧿🧿🧿bende erkek hissediyorum benim bebeğim için ama cuma kontrol bakalım gösterecek mi cuma gunu14+5 olucaz 🧿

Maşallah ne güzel hem.kiz hem erkek sağlıkla gelsinler ins annesi 🧿🧿🧿😃
Aminn canım inşallah hepimiz için 🤲🏻 Bugün ben de 14+5im sen de cuma öğrenirsin kesin 🤗

Ben geldim kızlar bugünün kontrollerinden ilk ben geldim sanırım 😁 herşey iyi hamdolsun bir kızımız bir oğlumuz olucak Allah nasip ederse 😍 Rabbim benle birlikte tüm isteyenlere bu duyguları tattırsın 🤲🏻
yaaa ne güzel.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahhım.benim de ikiz kardeşlerim var biri kız biri oğlan.birbirine hiç benzemeyen karakter olarak tamamen zıt olan kardeşlerim😂😂

H Hazel9 cumartesi gidip yazarım dedin canım ses çıkmadı nasılsın ?
Canımcım merhaba o kadar kolturuyorum ki o günden beri tatile çıkıyoruz bugün yazamadım bir türlü ☺️ İyiyiz çok şükür duyduk bebeğimizin kalp atışını herşey yolunda bir daha 1 ay sonra çağırdı 🥰 Allahım hayatımda duyduğum en güzel sestiii isteyen herkese nasip olsun inşallah ❤️

Kızlar şu doğum paketi ya da doğum poliçeleri hakkında konuşabilir miyiz biraz ya. Hastanelere göre biraz da. Hangi özellerdesiniz fiyatlar falan. Bilenlerden bilgi almak isterim
Özel sağlık sigortam filan yok kuzum nasip olur inşallah o günler de benim gittiğim doktorun fiyatı baya baya fazla. Arkadaşıma geçen sene 20 bin istemiş tekil gebelik bir de ikizlerde nerdeyse iki katı alıyorlar. Özel sağlık sigortası da önce başlamalı diye biliyorum şimdi yapılsa bile faydası olmazmış. O aşamalar gelsin de hayırlısı ile bakacağız

Canımcım merhaba o kadar kolturuyorum ki o günden beri tatile çıkıyoruz bugün yazamadım bir türlü ☺️ İyiyiz çok şükür duyduk bebeğimizin kalp atışını herşey yolunda bir daha 1 ay sonra çağırdı 🥰 Allahım hayatımda duyduğum en güzel sestiii isteyen herkese nasip olsun inşallah ❤️
Ay hadi iyi geçmesine sevindim hayırlı olsun ❤️🤗🍀 sağlıkla gelsin kuzuş 🥰

Kızlar şu doğum paketi ya da doğum poliçeleri hakkında konuşabilir miyiz biraz ya. Hastanelere göre biraz da. Hangi özellerdesiniz fiyatlar falan. Bilenlerden bilgi almak isterim
Kuzum bizim özel sigorta var ama ekletmedik doğum bir sene önceden yapmak gerekiyormuş o da sıkıntı işte 😑 allianz bizim de acıbadem de yüzde elliye yakın indirim yapıyoruz doğumlarda dediler tam fiyat bilmiyorum. Tabi sezeryan ve normal fark ediyor

Benim de özel sigortam var şirketin yaptığı Annelik ve doğum 23.000 civarı yazıyor. İlk kez geçen hafta kullandım. Para ödemeden çıkmak çok güzel bir duyguymuş.

Özel sağlık sigortam filan yok kuzum nasip olur inşallah o günler de benim gittiğim doktorun fiyatı baya baya fazla. Arkadaşıma geçen sene 20 bin istemiş tekil gebelik bir de ikizlerde nerdeyse iki katı alıyorlar. Özel sağlık sigortası da önce başlamalı diye biliyorum şimdi yapılsa bile faydası olmazmış. O aşamalar gelsin de hayırlısı ile bakacağız
Evet ben de liv deyim çok pahalı diye duyumlarım oldu da. Daha fiyatlandırma birimine gidip ön bilgi falan almadım. Sonuçta önden bilmek lazım kendimizi ayarlamak adına. Bizim önümüzde birinin doğum poliçesi varmış ve sadece 15 lira verdi muayeneye biliyomusun Kim bilir doğum da nasıl uygun olur

Ben geldim kızlar bugünün kontrollerinden ilk ben geldim sanırım 😁 herşey iyi hamdolsun bir kızımız bir oğlumuz olucak Allah nasip ederse 😍 Rabbim benle birlikte tüm isteyenlere bu duyguları tattırsın 🤲🏻
yaa çok güzel maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benimde hayalimdi bu ama bir tanesi kaldı bizimle inşallah sağ salim kavuşuruz ona benimde yarın kontrolüm 14+5oluyo yarın inşallah cinsiyetini öğrenirim bende 🥰

X