2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh kuşum olsun valla ben de girmedim koca göbekli gene oturdum orda 😍 Seneye yaza gireriz hem belkiiii 🥰
bende geçen hafta gittim ama havadan dolayı oturmak bile çok zorladı beni.3 ayı geçirince daha iyi olurum inşallah.ilaçların yan etkisi mide yanması derken günler kötü geçiyor😔seneye bebişlerle gideceğiz inşallah😍

Kızlar ya bu fitili ilk koydugumuzda geri gelmesin bütün olarak yeter degil mo ben ilerletemiyorum parmagimin ucuyla koyuyorum geri bisey gelmiyor sonrasinda erimis hali geliyor ise yariyor mudur ki bide doguma kadar devam dedi ya etki etmiyodur diye korkuyorm
cnm ben hiç bu konuda sorun yaşamadım doktorada sormadım ama burada yazan arkadaşlar olmuştu eriyip gelince sıkıntı olmuyormuş..

Ben girecegim vallahi 🤓 havuz olmaz ama denize kendini yormadan girebilirsin demisti benin doktorum da.. Oyle uzun uzun zaman gecirme bi gir cik yavas yavas demisti..3-4 gun girmeyi planliyorum, bizik oranin denizi sakin zaten soguk da diil.. Hemen mayoyu degistirip otururum golgede sonra 🐒🙃

ben de yarın soracağım cnm benim doktor da çok rahat kesin gir diyecek eminim..bende 3 ay dolana kadar girmeyi düşünmüyorum..
doktor sıkıntı olmaz diyo ama işte içimiz rahat etmiyo🤷‍♀️

Ben girecegim vallahi 🤓 havuz olmaz ama denize kendini yormadan girebilirsin demisti benin doktorum da.. Oyle uzun uzun zaman gecirme bi gir cik yavas yavas demisti..3-4 gun girmeyi planliyorum, bizik oranin denizi sakin zaten soguk da diil.. Hemen mayoyu degistirip otururum golgede sonra 🐒🙃
bir girip cıkıp ıslak mayoyla kalmamk lazım ya böyle evden dışarı adım atmayıp hiç birşey yapmayınca insan daha kötü oluyor aslında kafadamızda sürekli düşünce en güzeli tadını cıkar dikkat et🌸

Kilcal damarlarin bu ilaclari kullanma sebebiyle boyle olmasi mi iyilesmezmis? Yani acaba internette baktiginin sebebi baska da o mu iyilesmiyor.. Ben de corasprinle kullaniyorum oksapari, gobegimin her yeri mosmor, oyle kucuk fln diil tenis topu buyuklugunde, kabul ettim artik doguma kadar boyle. Ama ben iyilesir diye dusunuyorum kilcal damarlarin da.. Acaba bu gobegin buyuyor diye mi boyle oldu
cnm geçen ilk kez benim de ceviz büyüklüğünde beze oldu morluğuda kayısı büyüklüğündeydi.doktora söyledim o kadr büyük morarma damara denk geldiği için oldu oksaparı ve progestan ilacı vermeden önce enjektöre geri çek kan gelmediğini görünce vur dedi..belki damara geliyor senin sürekli..

Kızlar iyi geceler, kalçadan progestan iğnenin daha 3. Günü ve şimdiden daha transfer olmadan kalçamda bezeler oluştu 😔 geçen transferde de olmuştu ama transferden sonraydı arrik epey vurulduktan sonra. Kolonyalı pamukla ovuyorum, yada jel şurup ovuyorum ı ıh düzelmedi sizler yaşadınız mı? Başka bir çözümü var mıdır bu bezeleri yok etmenin?

Kızlar iyi geceler, kalçadan progestan iğnenin daha 3. Günü ve şimdiden daha transfer olmadan kalçamda bezeler oluştu 😔 geçen transferde de olmuştu ama transferden sonraydı arrik epey vurulduktan sonra. Kolonyalı pamukla ovuyorum, yada jel şurup ovuyorum ı ıh düzelmedi sizler yaşadınız mı? Başka bir çözümü var mıdır bu bezeleri yok etmenin?
cnm geçen gün göbekten yaptığım oksapar bana da beze yaptı.bende buz uygulaması yaptım biraz beze biraz küçüldü ama tamamen gitmedi.doktora sordum evet yapabilirsin dedi..

bende geçen hafta gittim ama havadan dolayı oturmak bile çok zorladı beni.3 ayı geçirince daha iyi olurum inşallah.ilaçların yan etkisi mide yanması derken günler kötü geçiyor😔seneye bebişlerle gideceğiz inşallah😍
İnşallahh sen de Bi rahatlarsın hepsi bir süreç işte napalm bin şükür yine de halimize 🤲🏻🤗

İğneyi yapan hemşireye ilacı yavaş vermesini söyle bayağı bir etkisi oluyor çok hızlı verince büyük bir beze oluşuyor yavaş verince daha küçük bezeler oluşuyor ve zamanla geçiyor birde iğneyi yaptıktan sonra bir süre bastır ilacın dağılmasını sağlıyor

İğneyi yapan hemşireye ilacı yavaş vermesini söyle bayağı bir etkisi oluyor çok hızlı verince büyük bir beze oluşuyor yavaş verince daha küçük bezeler oluşuyor ve zamanla geçiyor birde iğneyi yaptıktan sonra bir süre bastır ilacın dağılmasını sağlıyor
Eve hemşire çağırıyorum ve çok yavaş vuruyor sağolsun ama demekki yeterli gelmiyor 🤦🏻‍♀️ ilk transferde de olmuştu ama bu kadar değildi. Tamam bastırıyım doğru diyorsun

X