2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Off valla cok sıkıntı şimdi sen yazınca en baslara döndum bende ama guzel gunler senı beklıyor zorlu parkurları gecıyorsun sonra heyecan baslıyor

Ah kuzum öyle stresi bitmiyor endişesi bitmiyor. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Az kalmıştır artık artık inşallah çok güzel geçer kuzum
Amin kuzum vallahi kucaga almadan rahatlayamicaz anlasildi cumartesi gitcem Allahin izniyle bugun 6.3 olduk duyunca bi nebze rahatlarim insallah Sizin nasil gidio ne zaman gidiosun doktora en son peri. Ye gitmistin cok sukur yolundaydi hersey ?

Off valla cok sıkıntı şimdi sen yazınca en baslara döndum bende ama guzel gunler senı beklıyor zorlu parkurları gecıyorsun sonra heyecan baslıyor
yaaa simdi cok sukur rahatsin degil mi kuzum ? insallah kuzum heyecanli anlara gelelim hemencecik yaz bitsin de kis gelsin ama gunler gecmio sanki

Dinlendim ama bişe diyim mi ben fıldır fıldırdım aşırı derecede hamlamışım çok fena

canım hiçbişey olmaz benim doktoru hatta 12.haftadan sonra en az yarım saat yürüyüş plates yoga bile yapabilirsin hareketsiz kalma sakın demişti de yapmıyorum o ayrı
Dimi ama doğru aman bişe olur diye yapamıyoruz. Yaa tüm buradakiler Bi sınıfta hamile pilatesi ne hoş olurdu

Amin kuzum vallahi kucaga almadan rahatlayamicaz anlasildi cumartesi gitcem Allahin izniyle bugun 6.3 olduk duyunca bi nebze rahatlarim insallah Sizin nasil gidio ne zaman gidiosun doktora en son peri. Ye gitmistin cok sukur yolundaydi hersey ?
İnşallah sağlıkla duyarsın kuzum. Benimde salı günü nasipse. Heyecan korku endişe bitmiyor ya kendimi kötü hissediyorum biraz. Bol dua Rabbim huzurla dönmeyi nasip etsin inşallah

Ooo sen tempoya alışmışsın biz saldık ya kendimizi ondan çok yorulunca korku sardı valla

İnşallah sağlıkla duyarsın kuzum. Benimde salı günü nasipse. Heyecan korku endişe bitmiyor ya kendimi kötü hissediyorum biraz. Bol dua Rabbim huzurla dönmeyi nasip etsin inşallah
Amin kuzum evet bolca dua etmekten baska bisey yapamayiz sen de hayirlisiyla ogrendikten sonra yok kiyafetti bebek arabasiydi odaydi isimdi oydu buydu kafan dagilir insallah

Duygularimi tercüme ettin resmen kendjm boyle tarif edemedimvalla dün korktm gittim bebek büyüyor rahim büyüyor normal dedi ama iste gelde anlat bunu bize sende sor bakalm seninki ne diyecek

Duygularimi tercüme ettin resmen kendjm boyle tarif edemedimvalla dün korktm gittim bebek büyüyor rahim büyüyor normal dedi ama iste gelde anlat bunu bize sende sor bakalm seninki ne diyecek

Ben hiç sormamıştm bugune kadr bakalm ne dicek. 7 aylk bi arkadasm var bende de sürekli oldu dedi rahim büyüyor dedi. Bilgi ve doğru tek ama hisler korkular önüne geçiyor

cumartesi güzel haberler bekliyoruz senden

maşallah.sağlıkla ilerlersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…