2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sorum saçma geldi dimi size

Yok kuzum ben o kadar hareket etmiyorum. Hele bu sıcakta ama şu an için bir zararı olacağını düşünüyorum
Valla ben sormadım o soruyu vicdanım sordu inşallah olmaz insan yük bile kaldırsa ya sırf bu yüzden bebeğe bişe olursa diye korkup vicdan yapıyo yaa bu ne

Valla ben sormadım o soruyu vicdanım sordu inşallah olmaz insan yük bile kaldırsa ya sırf bu yüzden bebeğe bişe olursa diye korkup vicdan yapıyo yaa bu ne
Ay kuzum soruna bir şey demedim çok haklısın normalde aralarda da dinlenmişsin sorun olmaz kuzum ama biraz ileri haftalarda ikizlerde sıkıntı biraz rahim baskısını artırıyor. İlk aylarda zaten malum sıkıntı idi. Şimdi bir zararı olmaz kesintisiz sürekli adım atmadıysan

canım hiçbişey olmaz benim doktoru hatta 12.haftadan sonra en az yarım saat yürüyüş plates yoga bile yapabilirsin hareketsiz kalma sakın demişti de yapmıyorum o ayrı

Haklisin canim ben de korkuyorum da aslinda..bi umut iste neyse hayırlısı olsun artık elimizden geleni yapıyoruz bekleyecegiz insallah sonu güzel olur

Senin geride kac tane vardi kac transfer olacak
Canım öncelikle hayırlısı olsun. Benim doktorum bir vitamin var öve öve bitiremiyor. Bir kaç hastası kendiliğinden gebe kalmış. Bende kullandım 2 ay kadar araştır istersen biraz pahalı bir vitamin. Adı İnomax bakabilirsin netten.

Kizlar ya benim gün icinde en az 2 3 kez adet agrisi gibi agrim oluyor uzanıyorum 10 dk ye geciyor dün doktora da gittim bisey yok dedi benim gibi olan var mı niye böyle oluyor ki
Benm de öyle ara sıra giriyor bebek aşağı iniyor ve kanama olacak sanıyorum. Şuanda da var mesela böyle bir sızı var kasıklarımda hani adetliyken gaz sıkışır gibi olur da orası wc ye gidersin o adet sökülür ya öyle bir his. Pzt randevum var sorucam ben de ne bu böyle diye

Kızlar perinatologa dr unuz mu yönlendiriyor kendiniz mi gidiyosunuz. Randevu alıp genel baktırmak istiyorum mu diyorsunuz
Yok kuzum ya neneklerde ya annede rısk faktoru olusması ıle dr lar yonlendırme yaoınca gıdebılıyorsun bende unsılın tansıyon oldugundan materyal bölümüne gıdıyorum

T Tsk06 H Hazel9 kızlar pozitifleri alıp kayboldunuz sesiniz çıkmıyor hiç yolunda mı her şey ?
Kuzumm burdayim ama uzaktan cok az giriyorum ne degisik bir surecmis butun duygularim yer degisti sanki, cok negatif etkilendigimi farkettim burda bazi durumlardan o yuzden uzak kalmak istedim ama arada girip bakiyorum iyimisiniz diye saglikla bebisin kalbini duysam rahatliycam doncem araniza gun sayiyorum

Ben de bugün taramaya girdim kızlar
Ense kalınlığı burun kemiği,suyu,kan akışı herşey normal dedi. Fetal dna henüz çıkmadı ama büyük ihtimal onun sonucu da iyi çıkar dediler. Başka teste girmeyeceğim 5.ay detaylı olacakmış. Normalde 12+3 ama 11+5 çıktı minnak. Bir sonraki kontrol 1 ay sonra teyzelerimiz

Yok kuzum ya neneklerde ya annede rısk faktoru olusması ıle dr lar yonlendırme yaoınca gıdebılıyorsun bende unsılın tansıyon oldugundan materyal bölümüne gıdıyorum
Peki kendi dr umuzun bakmadığı neye bakıyor. Her yerini detaylı ölçüp biçiyormu. Ama yine de genetiğini bilmiyor dimi

Peki kendi dr umuzun bakmadığı neye bakıyor. Her yerini detaylı ölçüp biçiyormu. Ama yine de genetiğini bilmiyor dimi
Benım kendı rahatsızlıklarım dan ayrıca takıbe alıyorlar ben 1 kere gıttım butun testlere bakıp kullanılan ılaclara baktılar unsılın takibi ıcın sabah aksam seker ölcümü ıstedıler bebegınde organ vs tarama olarak gorebıldıklerıne baktılar

Ah kuzum öyle stresi bitmiyor endişesi bitmiyor. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Az kalmıştır artık artık inşallah çok güzel geçer kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…