2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

aynen uygulamayla fark hep değişiyor

Kızlar bırde yenı transfer olacaklar tedavıye baslayacaklar icin bir fikir olur istersenız
Bal rahim kuvvetlendirir bizim bı tanıdıgımız yaşlı bır hoca amcamız var bütün gebe kalmak ısteyenlere hakiki bal tavsiye etti hatta karadenızde bı yerden alıp yiyip hamile kalanlar oldu normal yollardan bilmem tesadüfmüdür bal tefsiri felan da var zaten hadisler vs
Ben oradan alıp kullanmadım ama tedavıye baslayınca ham bal ve polen karısımı olan Beeo markalı bal aldım ac karnına 1 cay kasıgı aldım dr uma da sormustum kullanabilirsin demişti istersenız bı arastırın rahim saglam olması bebegın tutunabılmesı ıcın cok önemlı

yok canım 2018de 0.98di bir daha ölçtürmedim baya düşmüştür birde çikolata kisti olmasına rağmen bu kadar çıktı doktor da bende çok şaşırdık
Wawww harika canim yaa süper bir sayi o halde..yasin kac senin...beeo kullandığın ürünün resmi var mi baya cok cesit var da..ari sutu bal polen olan mi ari sutu bal propolis olan mi canim..

Peki vitamin takviyesi de kullandın mi

yaşım 37 şu an canım 36 yaşında toplanmıştı başka ürün kullanmadım açıkçası ama beslenmeye dikkat etmiştim şeker ve hamur işlerinde uzak durup sebze ağırlıklı beslenmeye çalıştım canım daha önce ımpryl kullanmıştım ama fayda görmedim elimde resmi yok ama trendyoldan almıştım beeo propolis-arı sütü-hambal yazdığın zaman çıkar canım evet çeşitleri var bende buradan okuyup faydası gören olunca deneyim dedim açıkçası doktoruma da söylememiştim çok inanmıyor doktorlar bu tarz şeylere diye . hiç umutsuz olma yani canım inşallah sana da faydası olur

buldum canım resmini koydum bu arada alırken dikkat et çocuklar için olan da var karışmasın

Kizlar ya benim gün icinde en az 2 3 kez adet agrisi gibi agrim oluyor uzanıyorum 10 dk ye geciyor dün doktora da gittim bisey yok dedi benim gibi olan var mı niye böyle oluyor ki

Tamam canim cok teşekkür ederim alacağım bunu..cok sordum ama hakkını helal et miktar olarak ne kullandın sabah aksam 1 tk yeter mi ki..
canım sabah aç karnına bir çay kaşığı ile başladım zaten tok da tutuyor enerji veriyor sonra tatlı kaşığına geçtim mi tam hatırlamıyorum ama günde bir sefer alınıyor

Kızlar bişe sorcam size. Ben bugün 2den beri aralarda oturup dinlensem de şu saate kadar dolanmak zorunda kaldım. Mecbur işlerim vardı halletmem gereken. Yavaş yavaş yürüdüğüm halde çok yoruldum yani 4 saattir ayaktayım Bi sıkıntı yaratır mı bu durum varmı benim gibi yürüyüşü abartan mecburi ya da keyfi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…