2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

hayırlısıyla güzel geçecek.ben kalp atışını duyduğum halde şuan birşey hissetmiyorum mide ağrılarım saolsun hatırlatıyor 😅😅
hiç belirtim yok daha önce kaybım olduğu için korkuyorum kalp atışını gördüğümde vardı biraz da olsa tiksinme vs.ama şuan yok 🤦‍♀️😞 cok zor valla şu 2 hafta nasıl gecirdim bana sor

hiç belirtim yok daha önce kaybım olduğu için korkuyorum kalp atışını gördüğümde vardı biraz da olsa tiksinme vs.ama şuan yok 🤦‍♀️😞 cok zor valla şu 2 hafta nasıl gecirdim bana sor
allaha emanetler cnm.evet beklemek çok zor inşallah sorunsuz geçer kontrolün🙏🙏

T Tsk06 H Hazel9 kızlar pozitifleri alıp kayboldunuz sesiniz çıkmıyor hiç yolunda mı her şey ?
Buradayım buradayım 🙋🏻‍♀️ Aslında takip ediyorum sizleri ama siz ileri haftalarda olunca Mayıs grubunda daha aktif olur oldum.. Sizi okuyup not alıyorum kafamda ileriki haftaları 😀 8. Haftaya geldim çok şükür, yarın doktora gideceğim.. Mide fena yapıyor bu aralar ve devamlı açım😫 ne zaman geçiyor bunlar, haber verin ileriki haftalardan 😁

Canım öncelikle hayırlısı olsun. Benim doktorum bir vitamin var öve öve bitiremiyor. Bir kaç hastası kendiliğinden gebe kalmış. Bende kullandım 2 ay kadar araştır istersen biraz pahalı bir vitamin. Adı İnomax bakabilirsin netten.
Canim içeriğine baktim benim kullandığımda hemen hemen ayni fenamom kullanıyorum ben de evet cok pahali🙈

Buradayım buradayım 🙋🏻‍♀️ Aslında takip ediyorum sizleri ama siz ileri haftalarda olunca Mayıs grubunda daha aktif olur oldum.. Sizi okuyup not alıyorum kafamda ileriki haftaları 😀 8. Haftaya geldim çok şükür, yarın doktora gideceğim.. Mide fena yapıyor bu aralar ve devamlı açım😫 ne zaman geçiyor bunlar, haber verin ileriki haftalardan 😁
Maşallah ya baya olmuş 🤩 Mide fena derken kazıntı mı var ? Valla herkesin farklı kuzum ya 🙄

Benm de öyle ara sıra giriyor bebek aşağı iniyor ve kanama olacak sanıyorum. Şuanda da var mesela böyle bir sızı var kasıklarımda hani adetliyken gaz sıkışır gibi olur da orası wc ye gidersin o adet sökülür ya öyle bir his. Pzt randevum var sorucam ben de ne bu böyle diye
Bebeğin aşağı inmesini nasıl anlıyorsunuz 🙄 bebek değildir bence zaten şu an çok yukarıda değil zaten aşağılarda

Benm de öyle ara sıra giriyor bebek aşağı iniyor ve kanama olacak sanıyorum. Şuanda da var mesela böyle bir sızı var kasıklarımda hani adetliyken gaz sıkışır gibi olur da orası wc ye gidersin o adet sökülür ya öyle bir his. Pzt randevum var sorucam ben de ne bu böyle diye
Bende aşağı indiğini hissediyorum bazen pelvik üstünde bir yumru yada bir sertlik hissediyorum acaba hissediyormuyum yoksa gaz mı dedim ama gaz değildi .yukarı kaçıncı aydan sonra çıkar acaba 🤔🤔

Günaydınlar herkese size sorum var benim iki gündür iştahım inanılmaz kapandı hiç birşey yemek istemiyorum ilaçlar olmasa yemeyecegim sizlerde böle olan var mi

Günaydın ☀️ Kızlar,
Tatile annemin yanına geldim, memleketteyiz. Herkes canımın istediği bi şey var mı diye soruyo, gözümün içine bakıyo 🤩 ev interneti olmadığı için biraz sınırlı bağlanabiliyorum. Bu arada da hamilelikle ilgili kitap okuyorum. Kağan Kocatepe’nin hafta hafta hamilelik kitabına başladım. Burda bahsettiğiniz bütün konuların, soruların cevapları var orda. Bundan sonra da artık bebek bakımı ile ilgili kitaplara başlamak istiyorum, önerebileceğiniz kitaplar olursa sevinirim ☺️

Günaydınlar herkese size sorum var benim iki gündür iştahım inanılmaz kapandı hiç birşey yemek istemiyorum ilaçlar olmasa yemeyecegim sizlerde böle olan var mi
benim en baştan beri öyle canım hiç iştahım yok zorla yiyorum sulu yemek flan görmek istemiyorum cok severim halbu ki 🤷‍♀️ meyve severek yiyorum bi

X