2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben bu tedavi süreçlerinde hiç bu tarz bitkisel ürünler kullanma taraftarı degilim canım. Herhangi bir yan etkisi olabilir bence kullanma
Haklisin canim ben de korkuyorum da aslinda..bi umut iste neyse hayırlısı olsun artık elimizden geleni yapıyoruz bekleyecegiz insallah sonu güzel olur

Senin geride kac tane vardi kac transfer olacak

kızlar çatlak önleyici ürünler kullanmaya başladınız mı öneriniz var mı benim haftaya salı kontrolüm var herşey yolunda olursa artık bişeyler kullanmaya başlıyım diyorum

kızlar çatlak önleyici ürünler kullanmaya başladınız mı öneriniz var mı benim haftaya salı kontrolüm var herşey yolunda olursa artık bişeyler kullanmaya başlıyım diyorum
basladim canim mustela aldim gunde bir defa yeterli simdilik dedi eczaci karin buyudukce sabah aksam dedi

Yo
evet bir gun once transfer olmusun canim 3 gun onde gidiyorsun demekki bebegin boy olcumleriyle alakali heralde cuma gunu gittigim doktor o gun 13+4 olcum yapti ona gore 14+2 yim ama anlamadim durumu
Yok bebeğim sen 21 Nisan ben 22 önden giden sensin. Ben şey için dedim yaa aramızda çok fark yok bak diye. Zaten dediğin gibi ultrason ölçümü farkettiriyor

Yo

Yok bebeğim sen 21 Nisan ben 22 önden giden sensin. Ben şey için dedim yaa aramızda çok fark yok bak diye. Zaten dediğin gibi ultrason ölçümü farkettiriyor
ay 20 nisan gibi okumuşum canım ama senin bugün 14 mü oluyor ben çok sık doktora gittim farklı doktorlara gittiğimde hep farklı ölçüm çıktıda o yüzden önden gitme olayı biraz pozisyonla alakalı oluyor o yüzden son gittiğim doktora göre hesaplamadım

Canım kür bilmemde normal kuru incir yemistim cok faydasını gördüm gercekten

Ben niye böyle yanlışlık olmasın hocam diye sorgulamıyorum yaa hiç başta girdim o hesaba içinden çıkamadım. Mesela uygulama var ya bende doktora her gidişimde güncelliyorum tarihi genelde değişiyor 2 3 gün ileri atıyor Bi tek geçen sefer aynı düzende gitti. Anlamıyorum çok açıkçası

cnm ben palmers aldım.aslında benimde aklımda lierac vardı.bir arkadaşım bir gebeliğinde lierac kullandı çatladı.diğerinde palmers kullandı çatlamadı.ve instagramda takip ettiğim ve güvendiğim tanınmış iki kişide bu markayı önerdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…