2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dr dan çıktım canım kızım iyi çok şükür bacak bacak üstüne atmış yatıyordu 😂🥰 tüm hamileliğim boyunca neredeyse aynı şekilde yattım aynı anası 😜 plasentada bir leke gördü kanama ordan gelmiş olabilir dedi. Başka bir yerde bir sorun görmüyorum dedi. İstirahat devam bir süre daha sonra seni salıcam dedi 😅 fitile devam dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı alttan bakıcak sanırım rahim ağzında birşey varmı alttan bi bakıyım ama şuan daha 1 hafta oldugu için kurcalamıyım haftaya geldiğinde bakarım dedi. Gebelikte kanama olmasını pek sevmeyiz kanama yaşamak risk altındasın demektir bunu unutma dedi. Belki istirahatten belki fitilden kanaman durmuş olabilir devam etmemesi iyi dedi. Genel olarak bunları söyledi kızlar. İnşallah kanama yaşamayız bir daha 🤲
maşşalah ne güzel geçmiş kontol.devamı da güzel gelsin inşallah 😍😍

Rahatlamaz mısın tadını çıkar, ne güzel bi oh çekme hem de o😊
ben erken huzursuzlandım bu sefer ya anesteziyi röntgeni ağrıları nasıllar görmem lazım kontrol günüme daha çok var nasıl bekleyeceğim bilmiyorum 🥴
anestezi lokal olduğu için hiç endişlenme canım o kadarını hissetmezler röntgende zaten yelek giymişin hiç husursuz olma bana dişçim demişti zaten artık hamilelikte diş olayının her türlüsünü yapıyoruz o eskidenmiş

Doktor kaç güne bir gün veriyor canım kontrolü
Baştan beri 2 haftada bir gel dedi. Sadece bir en son gittiğimde 10 gün sonrası için çağırdı ense kalınlığı burun kemiği için. O gittiğimde de ben şeyi sordum ama doktora ekstrem Bi durum olmasa 2 hafta 10 gün şeklinde gitsek kontrolleri nasıl olur dedim biraz zorluyor maddi olarak diye, Bi muayene bir kontrol olucak yani tamam olur dedi kabul etti. Ha bayrama tatile gelir o zaman yapcak bişe yok zaten

anestezi lokal olduğu için hiç endişlenme canım o kadarını hissetmezler röntgende zaten yelek giymişin hiç husursuz olma bana dişçim demişti zaten artık hamilelikte diş olayının her türlüsünü yapıyoruz o eskidenmiş
Yok evet öyleymiş zararı yokmuş da insan korkuyor be canım ya ne biliyim

Baştan beri 2 haftada bir gel dedi. Sadece bir en son gittiğimde 10 gün sonrası için çağırdı ense kalınlığı burun kemiği için. O gittiğimde de ben şeyi sordum ama doktora ekstrem Bi durum olmasa 2 hafta 10 gün şeklinde gitsek kontrolleri nasıl olur dedim biraz zorluyor maddi olarak diye, Bi muayene bir kontrol olucak yani tamam olur dedi kabul etti. Ha bayrama tatile gelir o zaman yapcak bişe yok zaten
Muayene ücretleri zorluyor canım iyiki kontrol süreleri var ben de 15 günde bir gidiyorum memlekete gideceğimi süşünüp bayramdan sonra gelirsiniz dedi sonra gitmeyeceğimiz öğrenince bayramdan önce gelin dedi çok iyi oldu bir aya yakın beklemek çok zor olurdu 15 gün geçmiyor normalde bir ayı hiç düşünemiyorum

Muayene ücretleri zorluyor canım iyiki kontrol süreleri var ben de 15 günde bir gidiyorum memlekete gideceğimi süşünüp bayramdan sonra gelirsiniz dedi sonra gitmeyeceğimiz öğrenince bayramdan önce gelin dedi çok iyi oldu bir aya yakın beklemek çok zor olurdu 15 gün geçmiyor normalde bir ayı hiç düşünemiyorum
Bir ay evetzor olur sanki yaa. Elbette mecbur kalınca bekleyeceksin burda bekleyen arkadaşlarımız var ama çok evham ve stresin var benim kendimi hasta ederim diye düşünüyorum. Bakalım ilerleyen zamanlarda belki bize de 1 ay diyecek bilemem tabi de. Sen de istersen benimki gibi yapabilirsin ben burda bir arkadaş öyle yapıyordu ondan duymuştum. Ayda 2 kez muayene ücretindense 1 kez vermiş olursun hem sen bilirsin tabi de

Bir ay evetzor olur sanki yaa. Elbette mecbur kalınca bekleyeceksin burda bekleyen arkadaşlarımız var ama çok evham ve stresin var benim kendimi hasta ederim diye düşünüyorum. Bakalım ilerleyen zamanlarda belki bize de 1 ay diyecek bilemem tabi de. Sen de istersen benimki gibi yapabilirsin ben burda bir arkadaş öyle yapıyordu ondan duymuştum. Ayda 2 kez muayene ücretindense 1 kez vermiş olursun hem sen bilirsin tabi de
Bende ayda bir vermiş oluyorum canım muayene gittikten sonra 15 gün sonra kontrol süresi var iyi oluyor bende çok evhamlı biriyim her şeyi çok çabuk kafaya takabiliyorum bazen karnım bir gün öncesine göre daha inik oluyor birşey mi var birşeyler yolunda gitmiyor mu diye hemen kafaya takabiliyorum Allah’ım stressiz bir şekilde bu zamanları geçirmemize yardım etsin 🙏🏻

Bende ayda bir vermiş oluyorum canım muayene gittikten sonra 15 gün sonra kontrol süresi var iyi oluyor bende çok evhamlı biriyim her şeyi çok çabuk kafaya takabiliyorum bazen karnım bir gün öncesine göre daha inik oluyor birşey mi var birşeyler yolunda gitmiyor mu diye hemen kafaya takabiliyorum Allah’ım stressiz bir şekilde bu zamanları geçirmemize yardım etsin 🙏🏻
Bizim kontrol süresi 10 gün ya ondan dedim 😐
İnşallah streslerimiz hiç bitmeyecek gibi ama şu günlerimizin tadını alabilmek nasip olur inşallah en yakın zamanda, 🤲🏻

kızlar 14.haftaya girdim bebeğin hareketlerini hissetmek için erken ama rahimde bi doluluk hissi var bazen öne doğru bi baskı normal mi sizce

Aaa kızlarrr çıldırıyorummmmm
Bebeğimin cinsiyetini gördük masallah kendıde cokk iyii 🤩🥳💓❣️🧚💃👨‍👩‍👧👣 hatta şimdi magazadıyım yakınlarıma soranlara haber vermek icin bi elbıse alıyorum paket hazırlamayı istiyorum anı kalsın
Bınlerce şükür bugun kendımı cok iyi hıssedıyroum keske hergun boyle olsam
Rabbım ınsallah ısteyen herkese nasıp eder
Cinsiyeti emojıler arasına sıkıştırdım bakalım kim bilecek 😂

kızlar 14.haftaya girdim bebeğin hareketlerini hissetmek için erken ama rahimde bi doluluk hissi var bazen öne doğru bi baskı normal mi sizce
Herkes çok erken olduğunu söyledi ama 13+ da balık gibi kaydığını hissettim 🙈 ve o olduğuna eminim... Alt karnım da bazen çok gergin oluyor o zaman da uyanık olduğunu düşünüyorum hareket ettiği için gerginlik oluşuyor bence... Ya da böyle mutlu oluyorum 🤣🤣🤣

Aaa kızlarrr çıldırıyorummmmm
Bebeğimin cinsiyetini gördük masallah kendıde cokk iyii 🤩🥳💓❣️🧚💃👨‍👩‍👧👣 hatta şimdi magazadıyım yakınlarıma soranlara haber vermek icin bi elbıse alıyorum paket hazırlamayı istiyorum anı kalsın
Bınlerce şükür bugun kendımı cok iyi hıssedıyroum keske hergun boyle olsam
Rabbım ınsallah ısteyen herkese nasıp eder
Cinsiyeti emojıler arasına sıkıştırdım bakalım kim bilecek 😂
gözün aydın canım prenses geliyor😍💟

X