2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yani benimde en cok zoruma giden bu kaldiriyosan herkese kaldır bizi böyle ayırmak nedir en riskli benim hastayla bire bir temastaym kala kala gebe calisanlara mı kaldınız yani ay git cok sinirlendim
[/QUOTE]

Ay dur sinirlenme
Ben sana desem i bilemedim dedim işte hemen anladın
Neyse sen anın tadını çıkar şimdi sonra takarsın bunu

Yani benimde en cok zoruma giden bu kaldiriyosan herkese kaldır bizi böyle ayırmak nedir en riskli benim hastayla bire bir temastaym kala kala gebe calisanlara mı kaldınız yani ay git cok sinirlendim

Ay dur sinirlenme
Ben sana desem i bilemedim dedim işte hemen anladın
Neyse sen anın tadını çıkar şimdi sonra takarsın bunu
[/QUOTE]
Neyse artik napym Allah a havale ediyorum sen ordan bi dene valla olabilir

Ya bu arada benim lutinus fitili kesti aksam tek doz progestan fitile gecti digerinin aparatı vardı kolay veriliyordu bu da kolay mi ben cok ilerletemem de oyle elimle

Ya bu arada benim lutinus fitili kesti aksam tek doz progestan fitile gecti digerinin aparatı vardı kolay veriliyordu bu da kolay mi ben cok ilerletemem de oyle elimle
kaç haftalıksın canım hamilelik belirtin varmı bulantı vs. benim yokta bebek iyi mi emin olamıyorum böylede olsa bi dert olmasa bir dert cıldırcam

Yasamademek123 canım gaz sorununa nasıl çözüm üretiyosun dünden beri kıvranıyorum midem şişti bir günde 6aylık oldum sanki çok fenayım bende de normalde de olurdu hatta ramazanda oruç bozduğum oldu midemin ağrısından ama hamilelikte hormonlarında etkisiyle daha kötü bi durumdayım ilaç alırım normalde ama içmedim şimdi bi önerin var mı kefir falan kullanıyomusun normalde

kaç haftalıksın canım hamilelik belirtin varmı bulantı vs. benim yokta bebek iyi mi emin olamıyorum böylede olsa bi dert olmasa bir dert cıldırcam
En cokta onu dert etme inan bende biraz o yuzden uzgundum goguslerim biraz inmisti bulantimda 9.hafta sonuyla birlikte kesildi arada sırada azcık oluyor geciyor

En cokta onu dert etme inan bende biraz o yuzden uzgundum goguslerim biraz inmisti bulantimda 9.hafta sonuyla birlikte kesildi arada sırada azcık oluyor geciyor
benim hiç olmadı bulantım o yüzden anlayamıyorum noluyo diye şuan daha 7+5 belki başlıycak bilmiyorum yada hiç olmuycak inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız

Kesinlikle zor olanı başardı kim söylesem nasıl başardı diyo ve normalde bilmeleri gerekiyo hani benim alanım sağlık olmadığı halde biliyorum Allah korudu yine artık paronayak oldum soruyorum birde eşime diyorum ki bir bak içine falan birşey katmasınlar

Kıyamam cidden nasıl olmuş öyle şimdi ben bile endişe duydum bir şey yaparlar mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…