2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

prolutonun bi yan etkisi oluyomu sende canım bıgün ilk kez vuruncam merak ediyorum o yüzden sadece yavaş enjekte edilmesi gerekiyormuş onu biliyorum
Yok canım yavaş düzgün yaparlarsa hiç bir şey olmuyor azıcık acıyor ama eli kötü ise canını acıtıyor ve beze oluyor tavsiyem hemen kalkma pamukla sabit bastır o zaman beze de olmaz dağılır. Oynatmadan direkt bastır.

Ay cok sevindim gözün aydın

Kızlar biraz once kasıklarma bi agrı girdi nasıl korktum hemen yattm neyse ki bir Kilya atasözü der ki dinlenince gecen ağrıdan korkmayınyarın ki kontrolü gercekten merakla bekliyorm
Canım öyle diyorlar bak benim iki gündür geçmeyen ağrım vardı şiddetli değil diye sakin kaldım bugün yok inşallah sorun da yoktur Geçtiyse hiiç korkma. Yarın ki muayenen güzel geçsin kuzum

Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım gözün aydın inşallah kanama olayınıda bir daha yaşamazsın

H Hazel9 cnm sen nerelerdesin sesin hiç çıkmıyor..
Kuzum iyiyim çok şükür bir sıkıntı yok sen nasılsın iyimisin ??? Açıkçası biraz uzak kalmak istedim telefondan çok içselleştirdim burda okuduğum bir kaç durumu iyi gelmediğini farkettim geceleri kurup durdum. Hassas bir dönemdeyiz diye herhalde her duyduğumdan etkilenir oldum

Geçmiyor dişim bütün çenem tutuldu resmen. Yine gittim dişçiye anlattım herşeyi kadın doğum doktorumu aradı teyit etti kurşun yelek giydirip dişimin filmini çekti. Lokal anesteziler uğraştı uğraştı temizleyip kurtarmaya çalıştı. Önce olmycak kurtaramıycaz çekelim dedi sonra kan sulandırıcı dan cesaret edemedi çekmedi kapattı. Anestesinin etkisi geçince tekrar ağrı başladı. O kadar aldığım risk çektiğim hep boşa gitti. Ne yapacağımı bilmiyorum artık

Yaa cok gecmis olsun canım korkma insallah bisey olmaz bir sürü röntgen teknisyeni var calısırken hamile oldugunu ögrenen yelekte giymissin bisey olmaz Allah ın izniyle keske ise yarasaymis insallah gecer

Kızlar ben bugün film çekinmek zorunda kaldım
Canım şimdi okudum çok üzgünüm sen kan sulandırıcıyı iki gün kessen doktora sorup aspirin alsan az doz sadece o iki günde eğer risk görüyorsa pıhtılaşma ile ilgili ve dişi çekse en iyisi açıkçası baştan çekme kararı alsaymış. Doğuma alıyorlar bir gün önce ilacı kesip dişten Allah ın izni ile sorun olmazdı. Olmadı o alternatifi düşünün. Elbette ana diş gibi hiç bir şey olmaz ama neyse kurtulsan daha iyiymiş kuzum Rabbim şifa versin.

Aklıma gelen oydu ama biz ameliyat öncesi en az 1 hafta önce kan sulandırıcılarını kestiriryoduk hastaların 2 gün yeterli gelirmi hem onu bilemedim, hem de korktum 2 gün bırakmak sıkıntı yaratırmı. Doktora sorsam o der heralde ona göre de çekerler heralde. Acı eşiğim düştü iyice ki çok dayanıklıyımdır. Dişim çekilsin hiç gözümde değil ama film falan da çekildim bugün ağrı çekiyorum strsteyim yemek yiyemiyorum bebeklerim ne halde kim bilir. Alt üst oldum iyice

Yaa cok gecmis olsun canım korkma insallah bisey olmaz bir sürü röntgen teknisyeni var calısırken hamile oldugunu ögrenen yelekte giymissin bisey olmaz Allah ın izniyle keske ise yarasaymis insallah gecer
Bu sefer gerçekten çok korkum var yaa doğru diyosun ama yine de çok üzüldüm buna maruz kaldıkları için. Bi de işe yaramaması mahfetti beni zaten

Kızlar şimdi bayram yaklaşıyor.. bi yerlere gitmeyi planlayan var mı? 12. Haftadan önce kesin yasak mı? Benim 10. Haftaya denk geliyor, memlekrte gitsem diyorum dinlene dinlene. Normalde 6 saatlik yol.. doktorum son kontrolde o zamana kadar herşey yolunda olursa değerlendiririz demişti.. Zaten sonrasında da iş dolayısıyla seyahat etmem lazım, napıcam bilmiyorum . 12. Haftadan sonra daha mı serbest yoksa ondan sonrada mı seyahat önerilmiyor?

Canım yelek filan giymişsin Allah ın izni ile sorun olmaz. Onu düşünme kurtulsan iyiymiş bana söylenen doğumdan 18 saat kadar önce kan sulandırıcı kesilip ameliyata alıyorlar. Sonra yine bir hafta devam ettiriyorlar anneye doğum yapmasına rağmen. Sadece mesele o aradaki gün senin için riskli olur mu onu sormak kadın doğuma. Yavrum iki günün hesabı değil ki dişini sık bekle diyelim. Doğuma kadar bu ağrıyı mı çekeceksin. Sen sakinleşince araştır sor bir. Film için strese girme ne olur. Bir şey olacağını zannetmiyorum önlem alınmış bir kerelik kısa bir şey evdeki her elektronik cihaz radyasyon yayıyor artık o kadar iç içeyiz ki. Üzme kendini de bebişleri de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…