2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

iyiyim aysuncum sen nasılsın transfer hazırlığındayım sen neler yapıyorsun
Oyle mi cok sevindim canim insallah guzel haberini aliriz bu kez..

Ben de tedavideyim gene...yarin ankara yolcusuyum cum ya da c.tesi toplama olacak...iste ilerlerlerse transfer falan ayni seyler...2 tane yumos var sagliklica buyur de embriyo olurlarsa insallah

kızlar bu proluton depot bende öksürük yaptı gece gece uykudan uyandırdı hiç bişeyim yoktu normalde yan etkilerine baktm şimdi yazıyor bu durum böyle bişey yaşayan oldumu ya

kızlar bu proluton depot bende öksürük yaptı gece gece uykudan uyandırdı hiç bişeyim yoktu normalde yan etkilerine baktm şimdi yazıyor bu durum böyle bişey yaşayan oldumu ya
Yok canım bennyasamadım ama bende ondan mıdır bılemem vucudda uzun surelı kasıntı vardı 2. Haftam o ıgneyı olmadım sımdı kasıntım yok vucudda

Kızlarrr bebeğimin cinsiyetini öğrendim Kızım oluyor , bugünleri yaşatan Rabbime şükürler olsunTedaviye başlayan, kanaması, ağrısı olan arkadaşlarıma Rabbimden kolaylıklar ,şifalar diliyorum Yaklaşık 5 gündür devam eden şiddetli baş ağrım var Hamilelik öncesi migren teşhisi konmamıştı ama ayda 1 falan 1 2 gün süren migren tarzı ağrılarım oluyordu.Doktorum nöroloji ye görünmemi söyledi. Eğer migrense de gebelikte nasıl bir tedavi uygulaniyo bilgisi olan var mı ?

Offf cok kötü gecıyor geceler camı ac kapa yok ayagım kasındı yok susadın yok vc ye kalk yok bıraz yatahın ayak ucu yok bırazda salona gıt sonra gerı gel yataga yat
benimde böyle geçti gecem bütün ilaçları bırakmak istiyorum artık ya 13hafta oldu fitilin çok bi işe yarayacağını sanmıyorum çünkü 10.haftadan itibaren rahim ağzı kapanıyormuş ne kadarı emilecek o ilacın boşa yapıyoruz gibi geliyor sadece iğne devam etse gerçekten fitilin geri gelmesi de beni gece uyandırıyor uyandımı geri uyumak ne mümkün zaten

Ben dün akşam kullanmadım artık kullanmayacağım sanırım doktor bakıp rahim agzin kapalı dedi

Şuan nasılsın peki bir sıkıntı kalmadı dimi

Az önce yaptırdım canıma okudu hala bacağım felç ilk defa böyle kötü oldu ya

Çok geçmiş olsun canım

Selam kızlar aramızda sağlıkçılarda var biliyorum ama iki haftadır canımı sıkan bir husus var. Aile hekimliği ile ilgili sakin diye biraz daha şans vermek istedim ama son gittiklerimde özellikle hemşilerin tavrını sonrasında da hijyenini hiç beğenmiyorum. Ellerini dezenfekte etmeden iğneyi yapıyorlar sürekli telefonda muhabbetteler. İnsanız yani elbette olur hasta gelmiş dakikalarca bilmem ne abla ile instagram paylaşımı da konuşulmaz yani. Orada yatıp bekliyorum bugün telefonu kapatma zahmetine de girmedi bir elinde telefon iğneyi yaptı canım çok yandı belki tesadüftü ama telefonu ellediği eliyle iğnemi yapsın istemiyorum ya. Bunlar diğer hastalara da aynısını yapıyorlardır nasıl güveneyim hele böyle bir salgın varken. Zaten pis bir de sağlık ocağı. İğne yaptıkları yer tozdan ölmüş. Yıkık dökük bütçe mi yok bilmem ama temizlik ya zor değil bir tozunu almak temizliğe bakan çalışan var iki göz bir yer çok sinirimi bozuyor. Her geldiğimde bütün kıyafetlerimi çıkarıyorum herkes aynı o tozlu yere yatıyor. Değiştireyim diyorum da değiştirmek çare değil şikayet etmeyi de sevmiyorum ama çok gözüme batıyor artık. Geçen yemekten kalktı geldi iğneyi yaptı silmedi direkt iğneyi gömdü kendileri içinde hiç doğru değil.

Çok haklisin bende hiç sevmiyorum açıkçası sağlık ocağı calisanlarinin tavır ve hareketlerini kuzum. Ne hijyen ne hastayla ilgilenme sifir malesef iyice lakayit olmuşlar yada en azından bizim burdaki öyle. Sedye desen toz içinde, hele ki o iğneleri ellerini yıkamadan direk yapmaları yok mu çok sinir oluyorum neden dikkat etmezler ki anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…