2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi gözün aydın icin rahatlamıstır darısı bana insallah

Takibe gittiğin doktor niye öyle diyor ki. Keşke istanbuldakine deseydin ben doktorumla görüştüm siz ayarlycakmışsınız diye

İstanbul'daki Dr a kendi drum sizin ayarlamanizi istemişti deseydin kuzum

Takibe gittiğin doktor niye öyle diyor ki. Keşke istanbuldakine deseydin ben doktorumla görüştüm siz ayarlycakmışsınız diye
Ona da öyle yazdım ama cevap gelmedi anlamdm takibe gittigim doktor da hem tüp bebek hem kadın dogum ikisini bi arada yürütüyor bülent hocanın ögrencisi sayılırım dedi ona saygisindan mı karısmadı anlamadm sonucta o takip ediyor artık

Hadi gözün aydın darısı bizim başımıza inşallah kan verdin mi peki?

O da Bi ihtimal. Olsun takma kafanı şimdi buna çarşamba gitceksin ozaman söyle doktoruna şunları şunları kestik diğerlerine sizin karar vereceğinizi söylediler diye canım

Sadece ense kalınlığına mi baktı. Benimkiler ikiz kan versem mi kararsizim
Yani canım yanlış bişe diyip kafanı karıştırmak istemem aslında . Benim doktor başta da şimdi de ikizlerde ikili üçlü anlamsız diyor muhtemelen alınan kandan çıkardıkları istatistiki veri ikiz olduğundan sağlıklı bir sonuç olmamış oluyor. Yaptıramadık o yüzden. Zaten ikili dediğin şeyde kan artı burun kemiği ense kalınlığına bakılıyor, e kanı eleyince diğerlerine bakıyor zaten. Diğer gen testini de yaptırmayacağız.
Sonuçta ihtimalleri göze alıyo ve kabul ediyoruz öyle bir durum olursa son verme düşüncesinde değiliz.
O yüzden buna senin karar vermen lazım. Bir de senin hekimin ikili yapıyor mu mesela ikiz olduğu halde?

Sormadim canim bilmiyorum teşekkürler bilgilerin için. Bizde bisey çıkarsa aldırma taraftarı değiliz ne gelirse Allah'tan. Seninki de ikiz miydi

Masallah canım cokk sevındım rabbım daim eyleısn insallahhh

Maşallah kuzum gözünüz Aydın olsun Hastalıkların içinde Rabbim şifa versin bir an önce halletmeye çalış. Bana da uçak önerdiler ama ben aşı olmadığım sürece bir yere gitmeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…