2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah kuzum gözünüz Aydın olsun Hastalıkların içinde Rabbim şifa versin bir an önce halletmeye çalış. Bana da uçak önerdiler ama ben aşı olmadığım sürece bir yere gitmeyeceğim.
Amin canım benim inşallah inşallah halledeceğim biri bitiyor biri başlıyor napalm artık
Valla ne diyim ki kuzum sen de haklısın. ben aşılı olduğum halde korkuyorum eşim aşısız ve olmak da istemiyor aslına bakarsan. Geç meç olucak ama mecbur sürekli bunun korkusuyla yaşayamam ki

gözünaydın canım tam ne kadarlık oldun seyahat konusu her doktorun farklı galiba perinatologda bana uçak problem olur arabayla 3-4 saatlik yol yapabilirsin dedi

Zaten gebelik stresli ekstra şeyler de yoruculuğu artırıyor kuzum Allah yardımcın olsun. Bilmiyorum covid de belirsiz aşı da iki belirsizlik arasında tercih yapmaya çalışıyoruz ben hamile olmasam kesinlikle olurdum şimdi belki yeni bir çalışma olur filan diye erteliyorum bakalım. Ailem hala etkilerini yaşıyor. Rabbim esirgesin herkesi

gözünaydın canım tam ne kadarlık oldun seyahat konusu her doktorun farklı galiba perinatologda bana uçak problem olur arabayla 3-4 saatlik yol yapabilirsin dedi
Bana hem kendi doktorum hem perinatolog üç aydan sonra seyahate izin verdiklerini ve uçağın daha iyi olacağını söylediler

Aminn canım benim ailem de maalesef yaşıyor. Ben de aslına bakarsan hamile kalmadan öncesinde de nefes darlığı çok çabuk yorulma vardı. Benim ciğerlerime de inmişti beyaz lekeyi görmüştüm yanidelta varyantı da yayılıyor diyorlar yasaklar da komple kalkmış ben bişe anlamıyorum artık bu işten

Kuzum benim hadi hayırlı ve sonu bebişli olsun inşallah

10 gündür epey sessizim canımlar... Fetal dna sonucu bekliyordum stresli bir şekilde, çok şükür temiz geldi artık içim rahat normale dönebilirim
Gözünüz Aydın olsun kuzum ben senden yana bir şey çıkacağını düşünmedim hiç. Ultrason bulguların gayet iyiydi. Rabbim sağlıkla ilerletsin kucağımıza alalım hepimiz inşallah

Allah yolunu hayırlarla döşesin güzel haberleri alırsın inşallah sen de canım hadi bismillah

Gözün aydın canım şimdi rahatlamışsındır darısı kontrol gününü bekleyenlerin başına perşembe gününü iple çekiyorum

Hayırlı olsun canım saglikla devam etsin insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…