2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasio etsin benimde transfer gününü saymazsak bugün 4.günüm test yapsam mı acaba diyorum kendi kendimee siz 4.gün test yapıp mı öğrendiniz
Evet evet öyle öğrendim çıkmaz diye öylesine yapmıştım çıktı başta ikiz olduğu için değer çok yüksekti ama ben ona bağlıyorum çıkmasını... Yani çıkmama ihtimali çooook daha yüksek o yüzden Bi kaç gün daha beklesen iyi olur bence

A evet ikizse belkide o yüzdendir o zaman ay günler geçmek bil mi yorrr Allah hepimizin yardımcısı olsun ama beklemek de zor

Ahh kuzumm sen baya baya abur cuburcusun en azından ceviz meyve filan yiyorsun şifa olsun hepside

Merhaba 2 başarısz tüp oldu.doktor bana karı koca genetğinize baktırın dedi. İzmirde özel labratuvarda karyotip analizi yaptıran var mı ? Çok labaratuvar var şehir dışından gidicem izmirde hangi lab. da yaptırmalıyım?

anladım canım sağlıkla kavuş bebişlere benim diğerindede cok belirtim olmadıgı için korkum ondan yaşanmış kötü anılara gidiyor aklım adet zamanın geldiyse ondanda agrıların olabilir her ay o dönemde oluyormuş benin ablam 2 kere hamilelik geçirdi ne bulantı ne başka bişey yasamadı bunları bildigim halde korkuları yenemiyorum allahım bu sefer sağlıkla hayırla nasip etsin

Amin kuzum amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım. Öyle tabii ben her muayenede aşırı panik oluyorum tansiyonum fırlıyor yine kötü bir şey duyacağım diye. Yok geçti adet tarihim canım daha muayeneme de baya var. İnşallah geçer ve önemli değildir

kızlar kontrollerinizi ne kadar zamanda bir yaptırıyorsunuz ben kanama alanından dolayı bugüne kadar sık gittim ama perinatolog bir şikayetin olmadığı sürece 4 haftada bir dedi bayramda geliyor randevu alıcam çok uzun gibi geldi

Canım şöyle sayı vereyim ilk aylar sık gittim ama şimdi kendi doktorum ayda bir çağırıyor ben arada başka doktora gidince o düzen bozuldu. Şu ana kadar 5 muayene oldum. 14.haftaya geldi.Senin ne kadar ?

Bende ayda 1 gidiyorum canım malesef gecmek bilmiyor zaman

bende şimdiye kadar çok sık gittim canım ama genelde 12.haftadan sonra hep 4haftada 1 diyolar ama beklermiyim bilmiyorum sürekli ağrım var lekeden kanamadan kurtuldum şükür ama ağrı aynen devam

Canım şöyle sayı vereyim ilk aylar sık gittim ama şimdi kendi doktorum ayda bir çağırıyor ben arada başka doktora gidince o düzen bozuldu. Şu ana kadar 5 muayene oldum. 14.haftaya geldi.Senin ne kadar ?
benim de 12+3 bende cuma kanama alanını göstermek için farklı doktora gidicem de ayda 1 kontrol az mı normal mi bilemedim benim de kariştı canım

bende şimdiye kadar çok sık gittim canım ama genelde 12.haftadan sonra hep 4haftada 1 diyolar ama beklermiyim bilmiyorum sürekli ağrım var lekeden kanamadan kurtuldum şükür ama ağrı aynen devam
ağrı bende de ara ara oluyor canım gaz falan mı acaba evet banada doktor 12haftadan sonra 4 haftada bir dedi sık kontrole de alışınca hamgisi normal bilemedim

ağrı bende de ara ara oluyor canım gaz falan mı acaba evet banada doktor 12haftadan sonra 4 haftada bir dedi sık kontrole de alışınca hamgisi normal bilemedim
yok canım gazdan değil baya kasılma oluyor bende bugün birde hem başım ağrıyor bayadır ağrımıyordu hem belim ağrıyor öyle perişan durumdayımki doktora gitmemek için zor duruyorum daha perşembe gittim

Vallaa bana da uzun geliyor cunku bızım gıbı sureklı sıkıntılı gecırenler o kadar zaman beklemesı psıkolojık acısından sıkıntı bemım kafam da kurup kurup bısey mı oldu dıe streslı gecırmektense 5 dk lık bı muanede kontrol ettirmek bama daha ıyı gelıyor
Ki benım gıttıgım perınatolojı mesela 2.3 hafya sonra kontrole gel dedı devlet hastanesı oldugu halde
Sen içine nasıl sinerse durabılırım dersen dur ama bem sıkıntılı gecırırken bana 10 kısı de kontrolu bekle desede benım ruh halım ne ıstıyorsa nerede rahat edecekse oyle yapmak ısterım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…