2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım Allah razı olsun aydınlattığın verdiğin fikirler için. Ama şimdi kadın bana al raporunu yine gel dedi ya alıp da hiç uğramazsam maraza çıkarırlar daha fazla sanki. Ama orası da vermezse ozamn bunu kabul edeceksiniz der çıkarım. Ben de kalp damar cerrahideyim çok afedersin at gibi koşturuyoruz pansuman odasına bile hasta yatırıyoruz kendimi şuan orda çalışırken düşünemiyorum ki doktorum bana tezcanlısın biraz ağır hareket et yavaşa al hareketlerini dedi özellikle. Vicdansızlık valla hâlâ daha gerginim umarım insafa gelirler. İstifayı bile düşüncem neredeyse yine Allah korusun da

Yok canım su sürecte normal gebeler gibi degiliz biz bende senin gibiym hasta paylasiyoruz her bakım bizde indir kaldır yapamam su sürecte sen onların istedigi gibi bi dene o zaman baktın olmuyor durumu anlat kendi doktorundan al yine elden götür kendin ver raporunu

Valla tek umudum benimde 24.haftadan sonra zaten sorun olmaz diyordum ama hersey normalde döndü yarın birgün kesin bu olayda gündeme gelir yetisemeyiz gibi geliyor

Bana bak sapasağlam ayaktasın diyor riskli gebelik olduğunu kanıtlamak için bayılıp bayılıp gitmemiz gerekiyor sanırım yaa sabır sinirlerim bozuldu valla.
Öyle yapcam canım çok sağol tekrardan

Bana bak sapasağlam ayaktasın diyor riskli gebelik olduğunu kanıtlamak için bayılıp bayılıp gitmemiz gerekiyor sanırım yaa sabır sinirlerim bozuldu valla.
Öyleler öyleler halden anlamıyorlar hic keske normal gebe olsak ilacsız da gitsek calıssak ama iste basa gelmeyen anlamiyor ki

Kuzum doktordayım gerginim uzun uzun yazamayacağım şu an da ama böyle bir hakları yok. Covid sürecinde istismar eden çok olmuştur ondan yapmışlardır. En fazla raporu incelemeye gönderirler tekrar muayene olman gerekir

Ben de sağlık merkezindeki doktordan bi haftalık rapor vermesini rica etmiştim, bana “hamilelik hastalık değildir” demişti. Nasıl anlatmalı bilmiyorum ki

Bakıcaz canım. hayır olsun sen iyimisin?

Kontrolün nasıl gecti canım neden gerginsin
Canım kontrolü beklerken gerildim çok detaylı bakıyordu böbrek kalp damarların çıkışı rahim damarları kordon parmaklar işte her şey doktor çok odaklanınca hepsinde mini kalp krizi geçiriyordum İki saate yakın sürdü. Bir tek birinin kordonu ile ilgili sorun ihtimali var o da erken konuşmak için kafana takma dedi. 20.hafta da netleşir şu an normalde organ taraması yapmak zor zaten zayıf olduğun için görebiliyorum damar çıkışlarını dedi ondan görüntü sorunu yokken bakmak istedim dedi. Onun dışında bin şükür çok şükür Allah ıma bir sorun görünmüyor dedi. Aspirin türevi bir ilaç var önerdi hatta muhakkak kullan dedi kanı sulandırması için değil yapılan çalışmalar gebelik zehirlenmesini azalttığını gösteriyor. Tansiyon sorunum arada var dedim bir de tek gebelik olsaydı önermezdim ikizlerde gebelik zehirlenmesi çok sık yaşanıyor başla burun kanaması yaparsa ara ver tekrar başla dedi günde bir tane. nurselek durum bu kuzum

İyi çok şükür yavrum ne güzel hiç Bi sıkıntın yok bakmış hepsine miss rahatlasın için doktorun dediği gibi net olmayan bişeyi şimdilik stres yapma.
2 saat de epey sürüyormuş maşallahhh. Bu ayrıntılı değilmiydi

Ayrıntılı gibi oldu canım. Kıyamadım da içimde gitti. Aslında ayrıntılı niyetinde değildik de görüntüler net olunca ayrıntılı baktı doktor. Aynen kordon önemli bir şey ama zaten çok ciddi olsa öyle konuşmazdı bence. Şimdilik takılmadım umarım durup durup kurmam.

Vall hakliymissin cok uzunmus ama olsun yine de icin rahatlamistir cok sükür bebisler saglıklı Allah ım kucagına almayıda nasip etsin saglikla sihhatle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…