2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar size o muhteşem soruyu soruyorum acaba ikiz olma ihtimali var mıdır doktorum tek herhalde dedi ama bütün gün araştırdım 9.gün de benden düşük değeri olanlar da ikizlere hamile 🤷🏻‍♀️😂9.gün 362 çıktı 11. Gün 700-800 arası bişi çıkcak herhalde yani Allahımın izniyle sağlıklıysa inşallah 🤲 net olarak kese de öğreniliyor bu durum diil mi ?? İnsan kıyamıyomuş ikisi de orda olsun istedim ama tabi ki sağlıklı olsun öncelikle
Benim 8.Gün 475 ti canım ama tek. 🥰 seninki inşallah gönlünden geçen olur

kızlar merhabalar size bir sorum var.günde 3 kere , sabah öğle akşam estroferm alıyorum.gece ilacı alırken uyku sersemi iki tane almış bulundum.başınıza böyle birşey geldi mi ne yapmayalıyım.dengelemek için sabahki dozumu almasam mı ya da ne yapsam bir tane fazla kullanım yan etkisi olur mu😔😔😔doktoru aramak da istemiyorum çekiniyorum😔😔

kanama oluyo canım tedirgin olma ilaçlar bile yapıyormuş ağrım flan yok canım çok nadir kasıgım ağrıyo tedirgin edicek kadar değil ama benim midem çok tuaf oldu iştahım azaltı değişik birşeyler oluyor😅midem de tarif edemediğim bir huzursuzluk var inşallah yolundadır herşey bana 2 hafta sonraya gel demişti ama nasıl bekliycem bilemiyorum🙈
Ah o mide huzursuzluğu 14. Haftanın içindeyim hala geçmiyor 😭 şimdi yanma da eklendi 🔥
Kızlar size o muhteşem soruyu soruyorum acaba ikiz olma ihtimali var mıdır doktorum tek herhalde dedi ama bütün gün araştırdım 9.gün de benden düşük değeri olanlar da ikizlere hamile 🤷🏻‍♀️😂9.gün 362 çıktı 11. Gün 700-800 arası bişi çıkcak herhalde yani Allahımın izniyle sağlıklıysa inşallah 🤲 net olarak kese de öğreniliyor bu durum diil mi ?? İnsan kıyamıyomuş ikisi de orda olsun istedim ama tabi ki sağlıklı olsun öncelikle
Canım gözünaydınnn 😍 çok sevindim. Değerlerle ikiz olma olasılıgı pek anlasılmıyor kuzucm benm 9. Gün 151 11.gün 1700 dü ama tek bebiş 🥰
Değerlere hiçç takılma derim tamamen ultrasonda belli olacak 😘😘😘

kızlar merhabalar size bir sorum var.günde 3 kere , sabah öğle akşam estroferm alıyorum.gece ilacı alırken uyku sersemi iki tane almış bulundum.başınıza böyle birşey geldi mi ne yapmayalıyım.dengelemek için sabahki dozumu almasam mı ya da ne yapsam bir tane fazla kullanım yan etkisi olur mu😔😔😔doktoru aramak da istemiyorum çekiniyorum😔😔
Tüp bebek bölümünü arayıp sorardım ben canım direk. İlaç almadıgınızda veya yanlıslık oldgunda mutlaka bize bilgi verin demişlerdi bana

Canımcım hayırlı ugurlu olsun inşallah her detayını güzel güzel görürsün herşeyi yolundadır bebişlerinin 🤲🤲🤲 ne zamana aldın randevu
Sağ ol kuzum inşallah iyidir her şey 🤲🏻 Nasipse haftaya çarşamba gününe aldım. Biraz daha zaman girsin istedim araya ama bu kez diğer muayeneme yakın olacaktı. Neyse inşallah güzel geçer 🤲🏻

Aynen beta değerin güzel bence bir ihtimal olabilir artışı daha çok fikir verir kuzum. Net olarak kalp atışında belli oluyor aslında. Kaybolan ikiz sendromu diye bir şey var. Kesenin içinde bebek olduğu netleşince ikiz diyebilirim dedi doktorum o da ancak kalp atışına denk geliyor. İnşallah en sağlıklı en güzeli nasılsa öyle olsun 🤲🏻❤️

Canım muhakkak doktorunu ara kendi kendine dengeleme filan yapma önemli ilaçlar hormon bunlar bizim dememizle senin tahmininle olmaz. Bir şey olacağından değil ama ne olur ne olmaz ara muhakkak

kızlar yerl kanaması görüp potif olan var mı? trans sonraki 3.günün gecesinde kahve lekelenme oldu. Umarım iyiye işarettir
Canım bir kere adet kanı değildir o endişe etme. Belki fitilden belki transfer esnasında ufak kılcal kanamanın etkisidir kahverengi ise eski kandır yani. Hiç kafana takma

Kızlar bir akrabam kadın doğum uzmanı tedavi mi diyecek diye aramamıştım şu ana kadar. Aşı meselesi için aradım bakanlığın söylediği yaptırabilirler gebeler de emzirenlerde dedi. Şu an için yapılanlarda ekstra bir durum yaşanmadı. Covid gebelerde biraz daha ağır seyredebiliyor tabii bu da hepsinde değil hafif atlatan da oldu dedi. Ama covid de geçirilince vücutta hasar bırakabilir bunu da kimse asla bir şey yapmaz diyemez dedi. Hiç bir doktor aşı için de çıkıp hiç bir şey olmaz diyemez sonuçta yeni bir durum dedi. Ama büyük bir etkisi olsa çoktan çıkardı. Bir sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum. Şu daha iyi bir aşıdır diğeri daha kötü diye bir şey yok yaptıracaksan aralarında fark yok bulduğunu yaptır dedi.

802DEE7A-FC13-4A95-96B2-F4D90262DB07.jpeg

Biri bu haberi paylaşmıştı şaşırdım valla 🙄

Canım muhakkak doktorunu ara kendi kendine dengeleme filan yapma önemli ilaçlar hormon bunlar bizim dememizle senin tahmininle olmaz. Bir şey olacağından değil ama ne olur ne olmaz ara muhakkak
içim rahat etmedi,ne olur ne olmaz diye aradım sorun olmayacağını söyledi bilgi amaçlı yazayım dedim 😊 günlük doz alımına devam dedi

yaaa cnm benim allah gönlünüze göre versin inşallah..en hayırlı olanı verecek inşallah..

kızlar yerl kanaması görüp potif olan var mı? trans sonraki 3.günün gecesinde kahve lekelenme oldu. Umarım iyiye işarettir
cnm benim kanaman ne renk.açık sütlü kahve renginde mi.benim 7. gün başladı,bugün 11. günümdeyim halen devam ediyor.doktorum progestan kaynaklı olabileceğini pembemsi ve kırmızı olmadığı sürece sıkıntı olmadığını söyledi..

Kızlar bir akrabam kadın doğum uzmanı tedavi mi diyecek diye aramamıştım şu ana kadar. Aşı meselesi için aradım bakanlığın söylediği yaptırabilirler gebeler de emzirenlerde dedi. Şu an için yapılanlarda ekstra bir durum yaşanmadı. Covid gebelerde biraz daha ağır seyredebiliyor tabii bu da hepsinde değil hafif atlatan da oldu dedi. Ama covid de geçirilince vücutta hasar bırakabilir bunu da kimse asla bir şey yapmaz diyemez dedi. Hiç bir doktor aşı için de çıkıp hiç bir şey olmaz diyemez sonuçta yeni bir durum dedi. Ama büyük bir etkisi olsa çoktan çıkardı. Bir sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum. Şu daha iyi bir aşıdır diğeri daha kötü diye bir şey yok yaptıracaksan aralarında fark yok bulduğunu yaptır dedi.
Yıne de benı korkutuyor 🙄

cnm benim kanaman ne renk.açık sütlü kahve renginde mi.benim 7. gün başladı,bugün 11. günümdeyim halen devam ediyor.doktorum progestan kaynaklı olabileceğini pembemsi ve kırmızı olmadığı sürece sıkıntı olmadığını söyledi..
Yaa bakın işte şu fitller yapıyor kanama ve lekelenme bence 🥺

X