2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

gitmedim henüz gebelik nasip olmadı ama tek tek bebeğin tüm organlarına her şeyine bakılıyormuş muayene ücreti yüksek oluyor tüm her şey hakkında uzun uzun bilgi veriliyor. Hamile misiniz gerçi onu da bilmıyorum da.
Aynen kuzum gebeyim. Rabbim hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde nasip etsin bekleyen herkese 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

selam kızlar maşallah nisan grubu olarak çok aktifsiniz ben normalde haziran transferiyim ama gezerken denk geldim. Hamiş olanlara sağlıklı doğumlar dilerim.
Benim transferden sonraki 3.günüm ( 3.gün embriyosu- çift) 2.denemem - sebepsiz infertilite- yaş 31- izmir-

Pozitif alanlara sorum var ,kasıklarda ağrı batma yada başka bi belirti yaşadınız mı yoksa belirtisizmiydi🥲
Canım hayırlı olsun inşallah. İki gün oldu ama sonra belirtisizdi.O iki günde de üçüncü gün embriyosu tutunmuyor aslında bence stres transfer gerginliğinden oldu. Yani özetle belirtim olmadı. Anladım ki olup olmaması bir şey ifade etmiyor. Çok takılmamak gerekmiş. Yaşayıp pozitif alanlarda var almayanlarda değişiyor yani kuzum

Kızlar bence bu testlere kafanızı bu kadar takmayın eger kötü bir sonuc geldiginde aldırmayı düsünüyorsanız bisey diyeemem tabi ama söyle dusünüyorm doktorm ne test isterse yaptiririm diyelim ki kötü geldi e ne yapalım Allah korusun ama nasip kısmet bu isler bana bir zararı olmadigi sürece her zaman dogurmaktan yanayım o yüzden cok kafama takmıyorum ben bu konuyu
Benim eşimde aynen böyle düşünüyor o yuzden yaptirmak anlamsiz diyor. Bense kafayi takıyorum

Kızlar bugün bir perinatolog dan randevu aldım. İlk defa farklı bir doktora gideceğim. Sekreter iki saat sürüyor dedi. Biraz şaşırdım. Acaba karıştırdı mı ki. Normal rutin muayene olacak dedim ama. Daha önce bir perinatoloji uzmanına gitmemiştim öyle mi oluyor ki anlamadım. Neyse inşallah güzel olsun da 🤲🏻
Benim muayenem 15 dakika falan sürdü o kadar uzun süreceğini düşünmüyorum

Canım hayırlı olsun inşallah. İki gün oldu ama sonra belirtisizdi.O iki günde de üçüncü gün embriyosu tutunmuyor aslında bence stres transfer gerginliğinden oldu. Yani özetle belirtim olmadı. Anladım ki olup olmaması bir şey ifade etmiyor. Çok takılmamak gerekmiş. Yaşayıp pozitif alanlarda var almayanlarda değişiyor yani kuzum
üçüncü gün embriyosu 4,5te filan tutunuyordu sanki dimi canım... Teşekkürler cevabın için

Bende öyle olacağını zannetmiyorum sanırım detaylı ultrason ile karıştırdı 🙄
Karıştırmış olabilir. önce ön bilgiler aldi son adet tarihi,yaş,boy, kilo,ailede engelli bebeğe sahip olan var mi?eş ile akrabalik var mi?tüp bebek gebeliği ise kaçıncı deneme gibi sorular sordu sonra ultrason bakti ense kalınlığı, burun,kemiği, kan akışı, kalp bunlari inceledi hepsi 15 dk.surdu. canım ama senin doktorunun muayenesi farkli ise bilemem

selam canım nasılsın ne zaman gidiceksin kontorole 🌸
Pazartesi gidicem tatlımm.. Dün akıntıyla biraz çoook açık pembe leke gibi geldi, tedirgin oldum baya ama devam etmedi sonra.. İnşallah kese büyüdüğü için oluyordur..pazartesi 2 doktora birden gidicem bakalım iyice görmüş olurum 😁 Sen nasılsın? Ağrın, belirtin bişi var mı??

Pazartesi gidicem tatlımm.. Dün akıntıyla biraz çoook açık pembe leke gibi geldi, tedirgin oldum baya ama devam etmedi sonra.. İnşallah kese büyüdüğü için oluyordur..pazartesi 2 doktora birden gidicem bakalım iyice görmüş olurum 😁 Sen nasılsın? Ağrın, belirtin bişi var mı??
kanama oluyo canım tedirgin olma ilaçlar bile yapıyormuş ağrım flan yok canım çok nadir kasıgım ağrıyo tedirgin edicek kadar değil ama benim midem çok tuaf oldu iştahım azaltı değişik birşeyler oluyor😅midem de tarif edemediğim bir huzursuzluk var inşallah yolundadır herşey bana 2 hafta sonraya gel demişti ama nasıl bekliycem bilemiyorum🙈

X