2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba ben de 2 kez denedim ama olmadı şimdi bana da tüpleri aldırmayı öneriyorlar deforme olduğu için . Sizin kim aldı acaba ve sonrasında memnun kaldınız mı? Benim çok içine sinmedi bu öneri açıkçası
Merhaba geçmiş olsun oncelikle . Anlayamadigim tupler deforme oldugu icin zaten (başka bir sorun yok ise) tüp bebek deneniyor zaten. Bu sebeple tutmadi dendiginde bana da mantikli gelmiyor. Sivi birikmesi gibi baska bir sorunmu vardi sizde peki?

Merhaba ben de 2 kez denedim ama olmadı şimdi bana da tüpleri aldırmayı öneriyorlar deforme olduğu için . Sizin kim aldı acaba ve sonrasında memnun kaldınız mı? Benim çok içine sinmedi bu öneri açıkçası
Anlamadm sadece deforme oldugu icin mi öneriliyor

Açıkçası ben de çok kararsızdım o konuda ama toplamda 5 doktorla görüştüm ve hepsi de aldır tüplerini bunların artık sana bir faydası yok daha çok zararı olur demişti Tüp bebekte de dış gebelik olabilirmiş çünkü, ben de aldırdım tüpleri ve öyle başladım tüp bebeğe.Gerçi tüpleri almadan sadece bağlantılarını kesebiliyorlarmış şimdiki doktorum bahsetmişti onu bir sorun isterseniz.. Benim ameliyatımı Bursa Esentepe hastanesinde Engin Korkmazer yapmıştı.
Dış gebelikten ötürü mü deforme oldu sizin de hidrosalpenks mi var?

Merhaba geçmiş olsun oncelikle . Anlayamadigim tupler deforme oldugu icin zaten (başka bir sorun yok ise) tüp bebek deneniyor zaten. Bu sebeple tutmadi dendiginde bana da mantikli gelmiyor. Sivi birikmesi gibi baska bir sorunmu vardi sizde peki?
Tüp bebekte de dış gebelik olabiliyormuş embriyo tam yerleşmeden tüplere doğru kayabiliyormuş, bir de tüplerde sıvı birikimi varsa embriyonun tutunma aşamasında sıvı rahme doğru akıp tutunmayı engelliyormuş

Hadi hayırlısı canım senin içinde. Benim FSH henüz bir kez bakıldı. Bakalım inşallah yarın da bakarlarsa göreceğim bakalım sonuçları.
Hadi hayırlısı canım senin içinde. Benim FSH henüz bir kez bakıldı. Bakalım inşallah yarın da bakarlarsa göreceğim bakalım sonuçları.
haber ver canım bana da
İnşallah güzel çıkar canım
Yaz olurmu sonucunu çıkınca

Ayy hadi gecmis olsun🌼 yola ayni zamanlarda ciktiklarimiz hep transfer oluyor, darisi basima. Zaten surekli gozlerim doluyor, modun gelgitli, herseye duygulanir oldum 🙂 pozitif haberini aliriz insallah en hayirlisindan 🙏🏻
Amin inşallah ❤️ hadi peşimden geleceksin sende 🙏🏻 bizlerden sonra başlayanlar transfer oldu haberlerini bile aldı kısmet diyelim bizimkinde kuzum

[/QUOTE]
Canım ben bugün gittim daha değerlerim bile çıkmamışken muayene sonrası doktor 20 gün sonra transfer dedi. Ama o güne kadar 2 ayrı randevu daha verdi. ilk 1 hafta estrofemi 1*3 kullanacagım.

İste benim ki transfee ömcesi sadece 1 kez kontrol olmus oluyor bilemedim digerlerinde sürekli ölcüme giderdim
Merak etmeyin kuzularim, benide 25 inde çağırdı 7 sine kadar ilaçları kullan dedi, 7 sinde gittim 5 gün sonrasına gün verdi yani dün ttansfer oldum, bir kez kontrol ediyor tedirgin olmayın bu süre içerisinde zaten rahim istedikleri kalınlığa geliyor estrofemden 🌺❤️

Herkese hayırlı Ramazanlar,
Ramazanın bereketi üzerimize olsun kızlar. Transfer olan arkadaşlar bugün nasipse altıncı günündeyim. Acaba ev işi yapıyor musunuz ? Ne ölçüde ya da.
Bana Dr bu süre içerisinde ev işi yapma dedi tatlım. Yani yemek yapabilirsin çorba yap, git uzan dinlen sonra gel diğer yemeği yap dinlen dedi, makina filan çekme sakın, en fazla ayakta masanın vs tozunu al derim ben boşver önemli değil temizlik 🤗🤭

Bana Dr bu süre içerisinde ev işi yapma dedi tatlım. Yani yemek yapabilirsin çorba yap, git uzan dinlen sonra gel diğer yemeği yap dinlen dedi, makina filan çekme sakın, en fazla ayakta masanın vs tozunu al derim ben boşver önemli değil temizlik 🤗🤭
Bana ilk üç gün sonra yavaş yavaş normal hayatına dönebilirsin dedi tabii ağır kaldırma uzanma çekme falan filan o kurallar doğrultusunda. Eşim çok yoruldu beceriksizdir az biraz üzülüyorum haline bugün biraz kalkıp yapsam mı ama korkuyorum da bilemiyorum ondan sorayım bir dedim 😬

X