2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kızlar nasılsınız
nasıl gidiyor aysunayy aysunayy Kilya Kilya
bende doktora gittim polipim kaybolmuş şükür
ayın 21 inde prp işlemi olacağım :KK200:
canım aysunayy aysunayy senin prp işleminden önce sana iğne vermişmiydi doktor
ben 2 gün göbekten iğne yapacağım
Selam canım. Kaybolmasına sevindim. Prp ile sonrasında kendiliğinden gebe kalan birini paylaşmıştı doktorum. İnşallah iyi gelir kuzum🍀 Ben yatıyorum hala bugün duş alacağım heyecanlıyım 🤭 regl sancılarım oluyor arada. Özellikle iğne sonrası oluyor gerginlikten olabilir sanırım benden haberler böyle 🤗 💕

kızlar nasılsınız
nasıl gidiyor aysunayy aysunayy Kilya Kilya
bende doktora gittim polipim kaybolmuş şükür
ayın 21 inde prp işlemi olacağım :KK200:
canım aysunayy aysunayy senin prp işleminden önce sana iğne vermişmiydi doktor
ben 2 gün göbekten iğne yapacağım
Merhaba iyi diyelim canim beklemedeyiz insallah iyi gidiyordur🙏🙏

Prp işleminden once bana igne vermedi her zaman kullandığım ilaclarimi kullanip gittim cnm..

Selam canım. Kaybolmasına sevindim. Prp ile sonrasında kendiliğinden gebe kalan birini paylaşmıştı doktorum. İnşallah iyi gelir kuzum🍀 Ben yatıyorum hala bugün duş alacağım heyecanlıyım 🤭 regl sancılarım oluyor arada. Özellikle iğne sonrası oluyor gerginlikten olabilir sanırım benden haberler böyle 🤗 💕
İnşallah kuzum yaa ne güzel olur süpris olur mucize olur
Normalde çok korkak biriyimdir hsg çekilecekken yaşadığım heyecanı unutamam halbuki anestezi ile olmuştu
Ama bu sefer bir an önce olsun istiyorum
Çok teşekkür ederim canım benim 🤲🏻
senin de günler geçiyor baksana 3 gün oldu bile demi
inşallah güzel sonucu alacaksın canım 🤲🏻
Prp işleminden once bana igne vermedi her zaman kullandığım ilaclarimi kullanip gittim cnm..
Bana leucostim diye bir iğne verdi canım 2 tane
Birer gün aralıklarla yapacakmışım
Ama o heyecanla sormadım bunlar ne için diye
Artık vardır bi sebebi inşallah😍

Normalde çok korkak biriyimdir hsg çekilecekken yaşadığım heyecanı unutamam halbuki anestezi ile olmuştu

Su gibi gelsin geçsin kuzum inşallah hem rahat geçer hem de iyi sonuçlar alırsın 🤗 beşinci gün oldu 🙂

Su gibi gelsin geçsin kuzum inşallah hem rahat geçer hem de iyi sonuçlar alırsın 🤗 beşinci gün oldu 🙂
sağol kuzum çok teşekkür ederim,iyiki varsınız hepiniz , insan ne güzel destek görüyor
yaa az kalmışş ne zaman test günü ?evde yapacakmısın yoksa kan mı vereceksin kuzum direkt?

Kızlar yine ben 🙈 aklımda iken paylaşmak istedim. Oksapar konusunda koldan daha rahat ettim. Kolda yaparken sancısı daha katlanıyor sonrasında iğne yeri azıcık daha sancıyor ama mesela dün yaptığım hiç morarmadı. Buz uygulaması yaparsanız hiç acımıyor onu da ekleyeyim oksapar için. Ben daha rahat ettim göbek daha zor geldi. Prolutex konusunda onu göbekten yapıyorum. Yaparken bir şey yok sonra yeri fena ağrıyor ve beze oluyor. Çok yavaş ilacı vermek, sonrasında direkt kuru pamukla biraz sıkıca bastırmak ara ara da en fazla bir defa yapıyorumdur bunu iğne yerlerine küçük dairesel hareketler ile bastırmak iyi geldi.

Ben ikisini de göbekten yapiyorum morardı ama oyle alismisim 🤭

Vardır elbet canim kolayca bitsin gitsin insallah.🥰

sağol kuzum çok teşekkür ederim,iyiki varsınız hepiniz , insan ne güzel destek görüyor
yaa az kalmışş ne zaman test günü ?evde yapacakmısın yoksa kan mı vereceksin kuzum direkt?
Öyle kuzum bende sizler sayesinde daha iyi hissediyorum. 21 Nisan test günü. Üçüncü gün çatlatma iğnesi oldum etkisi 10-12 gün sürebiliyor. Ondan evde yapmayı düşünmüyorum söylenen günde kanda öğrenmek en iyisi geliyor. Korkuyorum hem de ne kadar geç o kadar iyi gibi 😬 Beklemek zor merak ediyorum ama korkuyorumda.

ramazanda nasıl yapacaksınız en azından transfere kadar orucumu tutayım istiyorum ama günde 3kez estrofem saatlerini nasıl ayarlasam bilemedim
Bana direkt saatli verdiler ilaci . 8 saatte bir denmedi. Saatleri 8 -16- 24 olarak soylendi. 3 defa gece icilse bile denk gelmiyor sanirim. Bi doktora sorun siz mutlaka.

Öyle kuzum bende sizler sayesinde daha iyi hissediyorum. 21 Nisan test günü. Üçüncü gün çatlatma iğnesi oldum etkisi 10-12 gün sürebiliyor. Ondan evde yapmayı düşünmüyorum söylenen günde kanda öğrenmek en iyisi geliyor. Korkuyorum hem de ne kadar geç o kadar iyi gibi 😬 Beklemek zor merak ediyorum ama korkuyorumda.
Korkma canim guzel olacak hersey.. bencede bekle az kaldi zaten.. kanda erken öğrenincede normal bir degeri bile düşük gibi yorumlayacaksin. Bosuna stres olmaya gerek yok. Valla erken bakmayalım.

Korkma canim guzel olacak hersey.. bencede bekle az kaldi zaten.. kanda erken öğrenincede normal bir degeri bile düşük gibi yorumlayacaksin. Bosuna stres olmaya gerek yok. Valla erken bakmayalım.
İnşallah canım 🤲🏻 Aynen muhtemelen inanmayacağım ilaçtan mı oldu diyeceğim filan o yüzden şüphe devam ettikçe çok anlamı olmayacak. Pandemi de çok arttı 😞 mümkün olduğunca kendimi riske atmak istemiyorum hastane git gelleri ile. Nasılsa içimi rahatlatmayacak boşuna riske de girmeyeyim diyorum şimdilik. Böyle diyip yarın kan veriyormuşum 😂😂😂 yani aksi bir durum olmadıkça şimdilik vaktini beklemek istiyorum kızlar

Transferden sonraki çatlatma iğnesini neden veriyorlar acaba? İlişkiye devam edin de diyorlar mı? Bir de yumurta oluşumunu durdurmadılar mı? Dondurulmuş embriyo transferinde öyle yapıyorlar çünkü. Sizinki taze transfer idiyse opu işleminde yumurtalarınızın tamamını almadılar mı o zaman? Kafamda deli sorular 😄

X