2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar yaklasik 32 saattir tek basima bakiyorm hic bi tarafim tutmuyor artk aksam yemek yemedm sabah kahvalti yapmadm 2 muzla duruyorm mecalim kalmadi resmen ve kız uyumuyor

Aynen bende öyle yapıyorum kuzum zaten hoşlanmıyorlar kulak çubuğunun üzerine sıkıyorum biraz temizlerken solüsyon çok yoğun tıkanırsa belki. Aspiratör bile almadım yani.

Cnm senintepkin doğal ben olsam bende aynısını yapardım ama o annenin de utanması normal bazen bakıyorum bebelere küçük çocuklar koşuyor sevicem diye onlar da anlamıyorlar işte
Kizlar yaklasik 32 saattir tek basima bakiyorm hic bi tarafim tutmuyor artk aksam yemek yemedm sabah kahvalti yapmadm 2 muzla duruyorm mecalim kalmadi resmen ve kız uyumuyor
Cnm benim gibi yapicaksin ayağına alip sallican öncesinde sofrani hazırla köy sehpaya tepsiyle sonra kızı al ayağına salla uyumasa da bakinsin öyle sende karnını doyur yoksa çok aç kalirsin
Biliyorsun ben tek bakıyorum bebeme kimse kalmadı ilk günden bu yana tekim çok aç kaldım WC gitmedim saatlerce ağlamaya başladım artık akşam olsa da eşim gelse baksa iki lokma yesem diye baktım olmuyor anam babam usulü ayak sallaya geçtim hiç değilse karnımı doyuruyorum

Kilya Yasamademek123 ZEYNEPP5555
Kızlar sağolun geçici bişeydi heralde bilemiyorum son beslemede az bişe aldılar ama çok az. Dönemsel de olabilir beslenme kaynaklı da inanın bilemiyorm
Biri bitiyor biri başlıyor saatlerdir uyuyamıyorum eşim 16.30da geldi adam dinlemedi ben desen mideme ağrılar girdi artık. Uykudan canı çıkacak kızın kucağıma aldım bidaha ben de yüz üstü yatırdım ıh ıhh yapa yapa bir sağa bir sola çeviriyor kafayı neyinnesi artık anlayamıyorum

Noldu kuzularıma ya kıyamamm dönemseldir sıkma canını sen Allah güç versin

Ya aslinda canim da istemedi ama tek bakmak cidden zor belli bi saatten sonra bi insan ariyor göz yani..Ya zaten kucaktan inmiyor bizimki uyanikken oda oda geziyoruz oturunca basiyor yaygarayi bide ayakta sallamaya alisrsa vay halime besige koyup uyutuyirm bari bende uzaniyorm

Yaa aceba atak dedikleri sey mi ben hci takip etmiyrm o haftalarida oyle olabilir arkadasmin kizida bi ara memeyi istemiyordu ayakta geze geze verdi unutmasin diye tutunca geri normalde döndü Allah güc kuvvet versin valla cok zor insallah zor zamanlari atlatiyoruz gerisi daha guzel olacak

Cok zor rabbım güç kuvvet versin inşallah hepımız aymı dönemde gebe kaldık aynı dönemlere baglı seyler yasıyoruz maalesef

Ahh bebegım oysaki cok umutlanmıstım dün aksam yasadıgımız o masum geceden sonra
Olabılır ya belkıde duzene giriyordur demıstım ama yok yıne olmadı
Benım mıınakkuzum uykusunda oyle acı acı aglıyor kı sureklı elım uzerınde tamam annecım ben burdayım dıyerek sallıyorum
Okudum da bolbol melekler korusun etrafında cember olsunlar dıe
Rabbım tum bebekelrımızı korusun

Kızlar merabalar akşam binbir meşakkatle uyuttuk bebekleri kaçtı hatırlamıyorum 21di galiba. Besleme saatleri geldi ozamn bile ellemedim uyusunlar diye hal böylr olunca 1 de kendileri uyandı bir de 5 de şimdi hem de gece uykusunda gibi değiller baya ayıklar. Benim herşey birbirine giriyor sinyalleri de vermişti zaten. Bakın bu annede dr aynı durum söz konusu aynı şeyleri yaşıyorum. Hele o yumrukları boğazlarına kadar sokacaklar nerdeyse, eldiven de uzuncadır kullanmadığımdan sürekli engel olmaya çalışıyorum memeyi reddetmesine sebep olurmuş o. Ben oral dönemde olduklarından başladılar diye düşünüyordum ama diş de tetikleyebilir. Hayır 1 ay erken doğdular geriden gelmelerini bekliyordum 3.ayda diş, yani eğer dişse biraz fazla değil mi. Allahım resmen çocuklarla büyüyoruz öğreniyoruz. Allahım onlara yetebilmeyi nasip etsin

Eklentiler

• Screenshot_20220315_054235_com.instagram.android.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 37
H Hazel9 kuşum sen de elinden geleni yapmış olacaksın bundan sonrası için üzülme sakın bak herşey olacağına varır en nihayetinde ve bunlar inan dünyanın sonu değil sağlık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…