2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben beyaz kosla aldım. Suya koyuyorum koslaya basıyorum. 1 gün sonra da önce durulama yapıp sonra kendi deterjanıyla yıkıyorum valla
Beyaz kosla ne kıızz
Ben de e bebeğin leke çıkarıcı toz ve sıvısını aldım. 1 gün önceden zsuya koyup bekletiyorum özellikle toz daha etkili sonra makina da. Ön yıkamalı yıkıyorum ve performansı çok iyi bütün kaka lekelerim çıktı

Walla ne bıleyım kuvezde 3 saat durmuyordu aç aglıyordu ben evde besleyemıyorum resmen
İlk zamanla kıyaslama hic o zamanlar 2 saate bir aliyorlardi anne sutunu mamayida 3 saate bir simdi mubarekler akillari yetmeye basladi huy degisti benim dr dedi ki 6 saate kadar ac kalabilir bi onceki kontrolde 4 saate kadar demisti bunu gece icin uyguluyorm gunduz dürte dürte icirmeye calisiyorm iste hepimiz ayni dertten muzdarjbimiz napalim boyle boyle gidecek ama 2.5 saat az bi ara icmez bncede

Ayy nebilimmmyyaaa az kılo alıyor dıe içsin dıyorum ıste

Mesela bugun kaldık 8.3 da 1 kere emdı o baska yok ne mama ne meme

Kızlaaar kaka ve benzeri lekelerden müzdarip anlarım var mı bakim ne dicem sizee beğen ve kaydete de basmayı unutmayın
Ayy dur önce günaydınlar diyeyim
Ben e bebek leke çıkarıcı aldım üstü batınca atıyorum suda bekliyir hemen cikiyir yıkarken

E nerdesinz kızlar ben bir asırdır çocuklarla uğraşıyorum biri uyuyo biri uyanıyor ama yaşıyorum siz napyosun uz bakimmm
Ben bugün endokrin doktoruma gittim tiroid için hem de şeker yüklemesi yaptırdım,şükür şeker çıkmadı valla korkuyordum şeker çıkacak diye,kızlar çok zorlanıyordu nasıl diyet yaparım diye düşünüyordum

E nerdesinz kızlar ben bir asırdır çocuklarla uğraşıyorum biri uyuyo biri uyanıyor ama yaşıyorum siz napyosun uz bakimmm
Biz devamlı emme saatindeyiz napıcam bilmiyorum hiç ayrılmıo emzik yaptı beni hiç 3 saat falan uyumuyo memeden ayrılınca keize girio nefes alamıyorum bu büyüyünce biraz geçiyo mu ya gelecekten haber verie misiniz

Valla bizimki yaka iğnesi gibi sürekli üstümde yapışık geziyoruz hiç bir iş yaptırmıyor uyuyunca başlıyorum en ufak gürültüde uyanıyor. Boş boş oturuyorum

Ayy hadi gözün aydın kuzum valla ne yalan söylim ben de korkmuştum çok kurallara bağlı yaşayabilen biri değilim çünkü

Yaa benimkiler beni hiç uzun uzadıya rmmedi mama ile birlikte gittiğimiz için
Sadece emziren kıslar taze anneye Bi destek atın please. Ama kanımca seni biraz emzik yapmış olabilir hele memede uyuyorsa ama illaki düzelir bizim neler düzeldi be hazeltoş

Valla bizimki yaka iğnesi gibi sürekli üstümde yapışık geziyoruz hiç bir iş yaptırmıyor uyuyunca başlıyorum en ufak gürültüde uyanıyor. Boş boş oturuyorum
Ya benim eşim de işten geldi kız uyandı ona verdim ağlamıyor şimdi tut diye çamaşırı vardı asılacak onları astım diğerlerini katladım yerleştirdim. Dibimde geziyo adam. Bak sana nasıl bakıyo anne böylr bişe demekki tanıyo heralde. Tamam kızım anne çamaşırı ascak az kaldı alcak seni şimdi falan ulen dedim ne istiyon sne benden
Oynamış oyalanmış ben yaparım işi diyo ne çabuk sıkılıyo bu adamlar yaa valla. Analık başka he

Tam anlamiyla pilim bitti diyebilirim dün esim 24 tü zaten butün gün ugras dur bugun hemen ona verdim bir makine dolusu camasiri vardi kızcemin ütüsünü yaptm mutfagi bi camasir suladm heryeriesimi 2 saat uykuya yolladm kuzuyu gezdir Allah gezdir oturunca agliyor ama gunduz uyku suremiz 25 dk oldusonra banyo yaptirdik sonra hoop kaka tee sirta gelmez mi haydi sil bastan simdide yeni yemek yapabildim ve uzandm benden bu kadar aslinda hic yorulmadim kii

Emeydi de beni emzik yapaydi diyomusumvalla gecer bi yerde kiz neler gecmedi ki emzik versen diycem ama simdi reddeder felan seni Allah korusun az daha sabret en iyisi

Hadi gözün aydn bende cok korkmustum patatesten ve cikolatadan ayrilamam die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…