2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bana bi akıl verin .uyutuyorum yatağına koyuyorum 10 dakka sonra uyanıyor gündüz hemen hemen hep böyle biseyi yanlış mi yapiyorum.kovit atlattıktan sonra başladı bu olay
Bazı bebekler böyle işte... Benimde aynı kucağımda da maksimum 50 dk perdeleri kapatıyorum yok aynı her şeyi denedim. Hiçbi iş yapamıyorum yemek yaparsam öp başına koy 4. Ayı bekliyorum bakalım sihirli değnek gelir belki

Kızlar bana bi akıl verin .uyutuyorum yatağına koyuyorum 10 dakka sonra uyanıyor gündüz hemen hemen hep böyle biseyi yanlış mi yapiyorum.kovit atlattıktan sonra başladı bu olay
Bence bütün yöntemleri denedin bizde aşağı yukarı benzerlerini yapıyoruzdur
Du bakalım 4.ayı bekleyelim düzene girişiriz

Ya ben bide şunu anlamadım dr. A sorucam bu mama beslenmede saat önemli mi yani iki saat arayla yada 4 saat arayla beslenmesi şart mi
O saat aralığının verilme sebebi şu bebeğim kilosuna göre hesaplıyor max ve minimum alması gerekeni. diyo ki mesela min400 max600 ile beslenicek. Gün 24 saat 3 saatte bir beslersen ozamn vereceğin miktarı öylr çıkarıyorsun. Mesela 600ml senşn bebeğinin kilosuna göre alması gereken miktarsa 600bölü 8 kez beslenmeden 8 e bölüp her beslemede vereceğini hesaplıyosun. Ama gündüz 4 saati geçirmemeye bak ki gece uykuları daha uzun olucak beslenme de nispeten azalıcak tek beslenmeye bile düşeceği zamanlar olcak o yüzden gündüz daha kaliteli beslensin ki geceyi tolere edebilsin

Evet onu bşlmezmiyim ama çok gereksiz pahalı gelen şeylerden biri bana
Tamam duymak istedigim buydu
Pfff bunu yapamiyorm ben iste simdiden gece tek besleniyor deliricem valla ne yapacagimi sasirdim 4.ay insallah duzenli oljr

Tamam duymak istedigim buydu

Pfff bunu yapamiyorm ben iste simdiden gece tek besleniyor deliricem valla ne yapacagimi sasirdim 4.ay insallah duzenli oljr
Yaa sıkma canını ben 12 de besleyip yatırıp 6 da kalktklarını bilirim onların. Sonra burda da o şekilde olan arkadaşlar olmuştu yazmışlardı. Dedim heralde bu da olağan bişey bir süre böyle geçti sonra tekrar 3 saat 4 saatte bire döndüler. Kendileri nasıl isterse yani. Ama uyanmıyorlar şimdilik, gözler kapalı besleme alt bakımı herşeyi yapıp yatırıyorum geri. Gözü kapalı ağlıyor mesela biri alarmı veriyor sonra işini annesi görsün o uykuya devam. Ben de çok konuşmadan sakince görüyorum işlerini ki ayıkmasın. Ama dediğim gibi sürekli değişir bu süreçler sen canını sıkma. Bak 1 haftaya yakın beslenme miktarlarının neredeyse yarısını aldılar hep bıraktılar biberonda ne yaptıysam olmadı. Üzüldüm elbet ama sonra işte oyalayarak gaz çıkararak yarım saat geçirdim peteiğim üstüne koyduğum mamayı tekrar verdim he gönülsüz aldılar ama en azından keyiflerine göre hareket ettirmiş oldular bizi. Neticede onlar ne derse ı
Ama genel anlamda bir iştahsızlık döbemletindeyiz bebişlerimizin

Ya bizimde sorunumuz su gunduz uykusu iyi degil beslenme vakti kestirmeye kalkiyor bu sefer mama saati geciyor gece de 6 saati bulunca uyku otomatik indi mama saatleri butun gun uyumayinca geceye sarkiyor uyku amann napym artk anlat anlat bitmiyor

Ya bizimde sorunumuz su gunduz uykusu iyi degil beslenme vakti kestirmeye kalkiyor bu sefer mama saati geciyor gece de 6 saati bulunca uyku otomatik indi mama saatleri butun gun uyumayinca geceye sarkiyor uyku amann napym artk anlat anlat bitmiyor
Kız valla bende hep bunları konuşuyorum artık. Eşim akşam geliyo gün boyu uyku beslenme uyku durumları iyi kötü ne varsa bunları anlatıyorum sorunca. O da öyle dinliyor sonra diyorum benim de başka muhabbetim yok sıkıldın dimi
Ay amaan Allaha şükür bugün kahvaltı yaptırdılar bana gün çoook erke.çn başlamıştı bakımlarını da yaptım aradan çıkardım hepsini. Şimdi keyif kahvemi içiyorum kalk kız sen de kahve yap içelim

Bende zorla uyuttm valla mama saati gelmeden esimde nobetten geldi bi kahvalti yaptk geceden patates soyup suya koymustm suda kalmis esim basladin bi ise bari bitirseydn diyo

Arayi 3 saate ceksen 4 saate belki az daha icer 2.5 saatte benimkide hayatta icmez 3 saatte bile icmiyor artk valla isimkz var bu bebelerle

Normalde supürge sesi aciyordm simdi umursamiyor indirdim beyaz gurultude uyudu tesaduf mu bilmiyorm sagol valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…