2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy kızlar biraz önce kızımla ilk defa beraber markete gittik karnını doyurup çıktım ama kuzum hiç ağlaması yolda uyudu rahat rahat geldim bide gaza geldim sevinicimi kıymalı börek alarak kutladımartık 5 dj bile olsa kızımla dışarı çıkacağız gerçi geldiğimde asansör bozulmuş önce kızı sonra arabayı taşıdım ama olsun değdi.kızımla gezmek ne güzelmiş acayip moral oldu

Ayyy süperrrrsinizzz böyle güzel haberlerle gelinnn maşallah bol bol gezcez bebelerle inşallah havalar güzelleşsin ohhh

Kizlarrr biz kontrolden ciktik sizlerle paylasmak istedim belki birine yardimim olur
Öncelikle gelisimi iyiyse gunduz beslenmesi vs gece 6 saate kadar uyandirmayabilirsin buyume hormonu salgilaniyor dedi kilomuz boyumuz iyi sükür hippe devam dedi gaz damlasini bu ayy sonuna azaltarak kesmeyi dene dedi kaslarimizda konak olustu biraz zeytinyagi surelim dedi kalca usg de normal sükur asilar öncesi calpol onermiyorum 38 i gecer cok huzursuz olursa 4 6 saate bir cay kasigi verebilirsin dedi yarim saat gun icinde yuz ustu birakalim artk dedi banyo suyu kaynatmayada sonmama icinde aritma suyu kaynatip kullaniyorulm olur mu dedim hicbir sorun olmaz dedi bizden böyle evimize dogru yoldayiz artik tekiz bakalim bizi neler bekliyor

Yaa biz evlenirken göktuğ diye bir isim yoktu ortalıkta o zaman karar vermiştik şimdi ilk 10 da kararsız kaldık isim konusunda bu ara ettaftanda o kadar duyduyki ismi koyan bakalım en son neye karar kılacağız
Yaygın olsun kuzum ne olacak güzel isim sonuçta

Oyy maşallah size darısı devamına ve bize

Hadi gözün aydın canım herşey müko
Tummy time ı yarım saat durursa iyi valla
Çok güzel şeyler bekliyor seni boşver tek iyidir. Bak biz güneş gördük azcık Bi sahil yaptık geldik evi de bok götürüyor

Amann bosver ev hallolur onemli olan bebisler iyi olsun cok mitlu oldum valla gecen ay moralim cok bozuktu kilo alamamisti gun icinde toplam yarim saat dursun diyor her beslemede 5 10 dk bekletsem tamamlarimayy yoldada radara dustük Allahtan kalca usg pakete dahilmis

Mama pahalı yani ne yapalım

Yaaa radarı ordan kapattınız hee
Aynen valla 4 dk anca duruyo parsel parsel olcak anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…