2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah Allah bebek saçı dökülür gayet normal hatta geliştiğinin göstergesidir çinko eksikliği olduğunu ilk defa duyuyorum. Annenin de dökülür hormonlar değiştiği için. Sadece takviyelerle azaltılabilir anne için diyorum. Bebek için normal bşr durum bildiğim kadarıyla. Bir şey sürmeye de gerek yok bence 🙄
Yok sürmüyorum ben de saldım 😂 ama eşim kazıtalım diyo. Genel döküntünğn haricinde yanlardan bölgesel baya bi döküntü var 🤭
Ama ben de kazıma istemiyorum

Benim beslenmem saat olarak düzenli kuzum fakat mesela 3 te beslenmeleri var 2.30da kıvranmaya başlıyorlar midelerinde alarm var gibi. Ama beslemeye başlıyorum bazen tam alıyor bazen yetmiyo peşine ağlıyo bazen baya baya bırakıyo. Bıraktığı zaman zorlanıyorum ama almadığı zaman biraz oyalayıp memeyle desteklemeye çalışıyorum tekrardan çünkü mama soğuyor o ara. Ama uyku düzenleri yok. Mesela uyuttum 1 beslenmesinden sonra saat 2 buçuk gibi uyumuştu her ikisi o ara mutfağa geçtim yemek yapmaya yarım saat olmamıştı kız uyandı arabasına koyup yanıma aldım onu ve daha uyumadı bak bşrdahaki saatleri geldi tekrardan. Yani kız uyumamış gibi bişe oldu. Bu bazen de erkek için oluyo çoğu zaman da ikisi birden için 😂
Yaa kıyamam okurken yoruluyor insan valla bizimde öyle iste uyuyana kadar diger beslenmesi geliyor bide bizim biberonu veriyorm 30 cc iciyor cırpınıyor hemen gazi oluyor onu cikarip yeniden devam ediyoruz gece olunca bi cikardim mi daha almiyor agzina Kilya Kilya sagolsn petege koymak hic aklima gelmemisti valla😂letege koyup zorla uyandirip yaridan devam ediyorm ne icse kâr diye boyle boyle bi duzenleri olacak heralde ya

Merhaba kızlar.
Şükürler olsun ben de bebeğim de iyiyiz.
Önceki hafta kontrolüm vardı, her şey yolunda.
Ancak çoooooooooook kötü günler geçirdim. 😔
Bütün ailem koronavirüse yakalandı.
Çok şükür annem, babam, kardeşlerim iyiler, atlattılar.
Sonrasında birbiri ardına cenazelerimiz oldu. 😔
Tam kendimi toparladım derken bir yenisi, bir yenisi daha... 😔😔😔
En sonuncusu bu kandilde 5 yakınımızı defnettik. 😢
Gerçekten dünyanın çok boş olduğunu anlıyor insan.
Elimizde olan hiçbir şey yok.
Hiç giremedim buralara.
Neler oldu neler bitti bilmiyorum.
Fırsat bulursam okumadığım tüm mesajları okuyacağım.
Merak eden, soran herkese çok teşekkür ederim.
Sizleri merakta bıraktığım için de çok üzgünüm.
Cnm benim senin,bebeşin iyi olmasına çok sevindim☺️
Ailen içinde çok çok geçmiş olsun şükür geçmiş gitmiş 🙏🏼🙏🏼
Kayıplarımız içinde çok üzüldüm Allah sabırlar versin🙏🏼

Amin canım, çok teşekkür ederim.
Gerçekten çok üzgünüm, tam kendimi toprladım derken bir yenisi eklendi. 😢
Çok şükür, daha iyiyim şimdi. 😊
Bebeğim de iyi, artık kendini çok hissettiriyo. 🙈
Doktor randevularım 4 haftaya çıktı ama kafam rahat. Hareket edince aklına kötü bir şey gelmiyo insanın.
Ahh o tekmeler ne kadar rahatlatıyor insanı di mi 😍😍
Bazen tekmelemeyince vuruyorum karnıma bakıyorum hareket anında başlıyor😍😍😍

Kızlar özel bir soruyla geldim 🙊 doğum sonrası ilişki ne zaman oluyo kırk çıkınca mı 😂
Haha ayıptır söylemesi seneyi devriyemiz geliyor🤣ilk 6 hafta yasak diye biliyorm rahim toparlanmasi icin ay bide cok arastirmadm emin degilim ama dinende kirk cikmasi lazimmis galiba

Kızlar yaa benim solantem nerdeyse öylrce duruyo geçen yaz Bi yere çıkmadığım için. Şimdi yaz geliyor ben onu kullansam nolur kullanılmıyo mu pregna acaba yazık birsürü de para verdik 🤭😂

Kızlar yaa benim solantem nerdeyse öylrce duruyo geçen yaz Bi yere çıkmadığım için. Şimdi yaz geliyor ben onu kullansam nolur kullanılmıyo mu pregna acaba yazık birsürü de para verdik 🤭😂
Aynı şeyi geçen gün ben düşündüm dolapta duruyor sıfır sanki aza çıktık virus yüzünden boşa gitmesin ben kullanacağım🤣

X