2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ya bebek arabaları geldi de ağır ya iade düşünüyorum bir taraftanda dağa taşa sür yani baya sağlam. Ne diyorsunuz ? Şöyle ki biz her yere araba ile gidiyoruz zaten. Pek yürümüyoruz yürürken de basit hafif bir şey yeter gibi bilmiyorum çok kararsız kaldım. İade için aradık ama bir yanımda taş gibi araba diyor

Gözün Aydın kuzum her şeyin yolunda olmasına sevindim

Ağır araba sağlam olur, çocuğu taşırken sarsmaz, devrilmez, düşürmez. Bizimki de travel sistem ve ben çok memnunum iyi ki de bunu almışız. Hiç keşke hafif araba alsaydım demedim. Üstelik biz yılın 3'te 2si karlı olan memlekette yaşıyoruz. Şimdiye kadar dışarıda çok az kullandık. Geneli evde kullandık. Ama çok memnunum. Havalar ısınmaya başladığı gibi hep dışarıda olacağım inşallah bebemle.

Ohh maşallah için rahatlamıştır. Bende soracaktım arıtma suyunu benim yerime sen ogrenmissin saoltummytime zamanı bizde de pek durmuyo istemiyor hatta peyder pey olacak bizim de
Mahmut hudai hz zıyaretımız bu yolda herdaim varol kızım
Bizde gideceğiz eşimin mesailerj bitse Allah kabul etsin ziyaretinizi
Bizim araba joel çok ağır değil ben memnunum çok agirsa değiştirmen iyi olur çünkü kendi başına çıksan sokağa arabayla uğraşmak zor olacak sana ..

Kızlar yaa benim solantem nerdeyse öylrce duruyo geçen yaz Bi yere çıkmadığım için. Şimdi yaz geliyor ben onu kullansam nolur kullanılmıyo mu pregna acaba yazık birsürü de para verdik
Cnm açıldıktan sonra 1 sene içerisinden tüketilmesi gerekiyor diye biliyorum ama ama sen ona bir kaç ay daha ekle bu yaz kullan

Kontrolün sorunsuz geçmesine sevindim cnm.
Hadi bakalım gazanız mübarek olsun

Yaaa ne güzel artık bebişleri alıp dışarıya çıkmalarda başlamış,yaza hepiniz rahat rahat gezmelere başlayacaksınız

Kızlae ben aylardır kaş bıyık almıyom ya ne diyonuz bu işe
Ben de hamilelik başladığından beri aldırma sürelerini epey uzattım. Hele işe gitmemeye başladığımdan beri en az 3 ayda bir kaş aldırıyorum. Bıyığı da arada kendim temizleyip kaş aldıracağım zaman ikisini bir hallettiriyordum ki yeni lazer epilasyonla anlaştım tüm vücut. Kaş hariç yüz de dahil. O yüzden bıyığı artık sadece tıraş bıçağı ile temizliyorum.

Lazere de havalar ısınsın başlayacağım ama önce bir doktora danışasım var, emziren anneyim, kıllar şimdi küsmüş gibi az çıkıyor, lazere başlarsam emzirme bittikten sonra asıl kıllar çıkmaya başlar da lazer boşa gider mi diye. Öyleyse sonuna kadar bekleteceğim başlama işini. 1 sene süre veriyorlar başlamak için. Ocakta bitiyor 1 senem.

Kızlae ben aylardır kaş bıyık almıyom ya ne diyonuz bu işe
Ya biz simdi yoldan geldik ya eve varmadan dedim ki esime hazir cocuk uyuyor ben birdaha firsat bulamam havada soguk beni bi kuafore atsan hemencecik gittim resmen kirklandimsonra eve geldik bavul vs ugrastm canim cikti valla ama degdi elim yuzum acildi

Ya bencr sürümü kolay ve iyiyse agirliga cok takilma bnce hafif olanlarda bi tasta tökezler valla digerine bisey olmaz bn cok memnunum mesela hazir almissin ne guzel

Cnm bana her annenin dediği hafif olsun,pratik kullanımı olsun yönünde. ilk zamanlar ağırlığın pek önemi olmuyor ama bebek büyüdükçe hem bebekle ilgilenip hem arabanın yükü zorluyormuş kilo anlamında değil açıp kapatmak vs..bagajda yer kaplaması indirilmesi kaldırması yönünden hafif tercih ediliyor genelde..karar vermek zor gerçekten iyi paralar veriliyor hadi beğenmedim yenisini alayım diyemiyorsun..

Aminn kuzumm ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…