2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah canım, çok geçmiş olsun.
Zeynep beni etiketleyince gördüm bu mesajı.
Kolay atlattın heralde, çok şükür.

H Hazel9 canım, hayırlı olsun.
Almışsın bebişini kucağına.
Doğum hikayeni gerilere gidip okuyacağım.
Bi de fetih suresi borcum var sana.
Çok sevindim iyi olmanıza.

Ahh canim benim basiniz sagolsn Allah rahmet eylesin insallah cok zor zamanlar yasamissn gercekten bizfe seni cok mersk ettik cok sukur iyimissiniz Allah im sabirlar versin sizlere

Canım çok geçmiş olsun hepinize çok üzüldüm ama iyi olmana sevindim atlatmışsınız çok şükür başınız sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin

Ahh canim benim basiniz sagolsn Allah rahmet eylesin insallah cok zor zamanlar yasamissn gercekten bizfe seni cok mersk ettik cok sukur iyimissiniz Allah im sabirlar versin sizlere
Amin canım, çok teşekkür ederim.
Gerçekten çok üzgünüm, tam kendimi toprladım derken bir yenisi eklendi.
Çok şükür, daha iyiyim şimdi.
Bebeğim de iyi, artık kendini çok hissettiriyo.
Doktor randevularım 4 haftaya çıktı ama kafam rahat. Hareket edince aklına kötü bir şey gelmiyo insanın.

H Hazel9 canım, hayırlı olsun.
Almışsın bebişini kucağına.
Doğum hikayeni gerilere gidip okuyacağım.
Bi de fetih suresi borcum var sana.
Çok sevindim iyi olmanıza.
Kuzumm Allah razı olsun öncelikle geçmiş bitmiş olsun geldi mi herşey üst üste geliyo zaten iyi olmanıza çok sevindim yolun yarısından fazlası bitti çok az kaldı inşallah sağlıkla kavuşun yavrunuza merak ettik hiç ses vermeyince boşlama bizi

Çok teşekkür ederim canım.
Gerçekten sizi merakta bırakmayı hiç istenezdim.
Çok şükür, haftaya 26 hafta dolacak.
4 gün kaldı 100’ün altına düşmeye.
Hala inanamıyorum.

Gerçekten sizi merakta bırakmayı hiç istenezdim.
Çok şükür, haftaya 26 hafta dolacak.
4 gün kaldı 100’ün altına düşmeye.
Hala inanamıyorum.
Maşallahhhh az kaldı az hazırlıklar nasıl gido biraz onlarla oyalan vakit geçir artık olumsuzluklardan uzaklaş

Maşallahhhh az kaldı az hazırlıklar nasıl gido biraz onlarla oyalan vakit geçir artık olumsuzluklardan uzaklaş
Yavaştan başlamıştım bir şeyler almaya, tabi bu süreçte ara verdim.
Kaldığım yerden devam edicem artık.
Bakalım.
Senin nasıl gidiyo?
Alıştın mı anneliğe?

Yavaştan başlamıştım bir şeyler almaya, tabi bu süreçte ara verdim.
Kaldığım yerden devam edicem artık.
Bakalım.
Senin nasıl gidiyo?
Alıştın mı anneliğe?
Ohh süper çok güzel geçsin sürecin alıştım yanii zor tabi kolay diyemem devamlı meme ver uyku yok tuvalete gitmek lüks falan doğruymuş bunlar hersey bi anda olup bitiomuş işte kaç gün oldu bile çok şükür

Denildiği kadar var diyorsun yani?
Allah kolaylık versin.
Çok şükür bugünümüze.

Ohh masallah hareketler baslayinca zaten ddrin bir oh cekiyor insan onu takip ettikce rahatliyorsn en üzgün oldugunda bile bir tekmesi kensine getirmeye yetiyor valla Allah ım sag salim insallah kavusmanizi nasip etsin

hayrunnisa85 kuzum başınız sağ olsun. Rabbim rahmet eylesin inşallah. Bu dönemde bizim de çok kaybımız oldu çevremde de çok duydum. Bir yaprak dökümü resmen. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler versin. Bebeğim iyi olmasına ayrıca sevindim

Ah canım kısacık vakitte neler yaşamışsın, ailenin iyi olmasına sevindim başın sağ olsun, Allah rahmet eylesin

Günaydın

Bebeğimin 2. Ay kontrolünde reflü içi şurup, kolik için prebiyotik damla aldık. Kakada mukus olduğu, emerken karnı guruldadığı ve yine çok fazla kustuğu için de süt ürünlerini tedbiren kestik. Kaka düzelmişti ki ben dana eti yediğimde tekrar mukuslanınca dana etini de kestim. Ama bu çocuk sürekli inliyor karnı sürekli gurul gurul ve Kakada mukus devam ediyor. Sürekli acaba ne dokundu diye düşünmekten çıldırcam. Dr Kakada kan vs olmadığı için teste gerek görmedi. Çoklu gıda alerjisi ise de deneyerek bulamam sanırım

2. Problemim de uykuları. Yüz üstü yatırıyorum başını çevirmeye başladığından beri, sırt üstü ya da yan yatarken kollarıyla kendini sürekli uuyandırıyordu. Ve uyanınca emiyor, uykuya emzikle geçiyor çoğu zaman yatağında kendi uyuyor. Veee gündüz uykuları 45 dk 2. Uyku döngüsünde geçemiyor. Yatma pozisyonunu, uyutma pozisyonunu değiştire değiştire denedim, kundak denedim vs vs yok olmuyor.

Bendeki durumlar da böyle...

Kuşum Allah kolaylık versin Alerji olayı cidden yorucu oluyor. Umarım kısa sürede geçer

Ohh masallah hareketler baslayinca zaten ddrin bir oh cekiyor insan onu takip ettikce rahatliyorsn en üzgün oldugunda bile bir tekmesi kensine getirmeye yetiyor valla Allah ım sag salim insallah kavusmanizi nasip etsin
Gerçekten öyleymiş canım, çok değişik bir duygu.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
İnşallah ben ve tupaaaaa da sizin gibi sağlıkla alırız kucağımıza.

Allah razı olsun canım, çok teşekkür ederim.
Sizin de başınız sağ olsun.
Ne kadar üzülsek de hepsi Allah’tan.
Veren de O, alan da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…