2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarım bu arada kandiliniz mübarek olsun. Allahım en büyük dualarımızı kabul etti bu gece de edilen dua ve şükürlerimiz karşılık bulsun 🤲🏻
En önce aile içi huzur ve bereketimiz bol ve daim olsun, evlatlarımıza sağlık sıhhat hayırlı evlatlar olmayı, hamile annelerimize hayırlısı ile en hayırlı vakitte kucaklarına almayı, hasretle bebek yolu bekleyen kardeşlerimizin de hayırlı bir şekilde evlat sahibi olmasını nasip eylesin Allahım inşallah 🤲🏻🤲🏻

Kızlar kızlar şu babybjorn muadili Bi ana kucağı. Fiyatı 5 6 kat az ondan. Nasıl sizce. Ne zamana kadar kullanılır Bi de bunlar iş görür mi gereksiz mi yanihttps://ty.gl/rh72mz9wyg
Yani benim normal anakucagı var adi anakucagimi bilmiyorumda hala😂ustunde oyuncak felan var yatmak istemiyor 10 dk sonra kalkmak istiyor pahaliymis bide 2 tane alican valla onun yerine yaz eksiklerini alirsin🤭

Yani benim normal anakucagı var adi anakucagimi bilmiyorumda hala😂ustunde oyuncak felan var yatmak istemiyor 10 dk sonra kalkmak istiyor pahaliymis bide 2 tane alican valla onun yerine yaz eksiklerini alirsin🤭
İnan adını ben de daha bilemiyorum öylr dedim işte 🤭
Benim attığım 600lerdr öbürü 3bin 😂😂
Neyse aman boşvereyim 😊

Valla ne biliyim haberlerde neler izliyorz eve gelmeyi kimse kabul etmiyor canim yoksa heryeri kamerayla kaplarim😅bi tanidigimiz var o kabul ederse sorunum kalmaz ama etmezse artk esimin nobetlerini ayarlamak zorunda kalicaz resmen idareye yalvaricaz artik esim hafta ici nobetlere 4 ten sonra giderse yine sorun olmaz insallah kabul ederler

Ayy ben ise baslasamda bu kadar aktif olmasam bile yinede birakmam meraktan catlarm kiz😅Ayrica hepimizin dertleri sorunlari oldu oluyor elimizden geldikce cevap veriyoruz ne mutlu birbirimize destek oluyoruz sen bizi incitir misin hic kizzzzz😘😘
Kuzumm allah razı olsunn yolunuz acık olsun herdaim bu mubarek gunde

Kızlarım bu arada kandiliniz mübarek olsun. Allahım en büyük dualarımızı kabul etti bu gece de edilen dua ve şükürlerimiz karşılık bulsun 🤲🏻
En önce aile içi huzur ve bereketimiz bol ve daim olsun, evlatlarımıza sağlık sıhhat hayırlı evlatlar olmayı, hamile annelerimize hayırlısı ile en hayırlı vakitte kucaklarına almayı, hasretle bebek yolu bekleyen kardeşlerimizin de hayırlı bir şekilde evlat sahibi olmasını nasip eylesin Allahım inşallah 🤲🏻🤲🏻
Hayırlı kandiller kuzum Dualarımız kabul olsun inşallah. Herkesin kandili mübarek olsun kızlarım🤲🤗

nurselek nurselek ben fischer pricenin bi modelini aldim 1 ay oldu çok rahatlatti beni oğlum sevdi baya baya zaman geçiriyor uyanikken.bence ana kucağı rahatlık oluyor alın mutlaka

Eklentiler

• Screenshot_20220227-123623_Chrome.jpg
    Screenshot_20220227-123623_Chrome.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 35
Aminnn 🤲 canımm 🥰

Ay gerçekten mi ne kadar farklı görüş var bı konuda ya 🤔 biraz yüksek mi bu görselden mi yanılıyorum
Ben çok rahat ediyorum canim. hatta eşim almak istemedi gereksiz ve pahalı dedi ben ısrar ettim .Dün iyi ki almışız diyor .evet yerden biraz yüksek ben özellikle biraz yüksek olsun istedim bizim evin zemini biraz serin oluyor hemde belim sıkıntılı. bebiş akşam bizimle oturuyor😊 fischer price in bi modeli daha var o da çok güzel ben ikisi arasinda kaldim yüksek diye bunu tercih ettim.hem o modeli 15 kg oluncaya kadar kullanabiliyor koltuk oluyormuş bi bak istersen o da fischer price orman gezintisiydi sanırım

Eklentiler

• Screenshot_20220227-141748_Chrome.jpg
    Screenshot_20220227-141748_Chrome.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 33
Kızlarrr kandiniliz mübarek olsun 🤲🤲🥰 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum inşallah 🤲 ben size bir soruyla geldim, benim sütüm yetmiyor o kesin, üstüne 30 cc mama veriyoruz ama kızımı hiç kesmiyo ağlıyo o yüzden gece özellikle, korkudan da daha fazla mama vermiyoruz 🤷🏻‍♀️ Sizce veriyim mi bir 30 daha ya da siz nasıl yapıyosunuz ? Dr kontrolünü perşembe ye alcam

Kızlarrr kandiniliz mübarek olsun 🤲🤲🥰 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum inşallah 🤲 ben size bir soruyla geldim, benim sütüm yetmiyor o kesin, üstüne 30 cc mama veriyoruz ama kızımı hiç kesmiyo ağlıyo o yüzden gece özellikle, korkudan da daha fazla mama vermiyoruz 🤷🏻‍♀️ Sizce veriyim mi bir 30 daha ya da siz nasıl yapıyosunuz ? Dr kontrolünü perşembe ye alcam
8 gunluk bebek icin daha fazla olur bence canim aglamasinin baska bir sebebi olamaz mi mamayi 3 saate bir veriyordm sutumun az oldugu zamanlar 20 cc sut gelimce de 2 saate bir 30 cc sut vermistim 2 haftalikken 60 cc iciyordu

8 gunluk bebek icin daha fazla olur bence canim aglamasinin baska bir sebebi olamaz mi mamayi 3 saate bir veriyordm sutumun az oldugu zamanlar 20 cc sut gelimce de 2 saate bir 30 cc sut vermistim 2 haftalikken 60 cc iciyordu
Kız yok altı temiz gazı çıkıo meme emio ki süt gelio cok asiri az da değil yani üstüne mama veriyoruz hala elini emiyo delirtiyo beni 😂 3 saat asla uyumuyo max 2,5 saat onda da biz kaldırdık sarılık korkusuna ilk hafta. Cok iştahlı sütüm de kesmio diye düşünüyorum. Dr a gidene kadar versem mi diyorum şu üç dört gün yok anam ağladı yani dün gece en son meme de uyuttum kucağımda öyle ikimizde uyuduk. 12buçukta uyandı bak bu saat oldu uyumadı kaç 1 saat bir memeyi 40 dk bir memeyi verdim 30 cc mama verdik şimdi yine meme de uyumasını bekliyorum 😂 normalde 20 ,20 emziriyodum hadi saat tutmiyim belki uyur dedim ama yok 🤷🏻‍♀️

Ee kızlarr sımdı bı kac aya iş hayatına girenler olucak ozaman hıc gırmezsınız daha hee 😕 dırek ansızın gıden olursa burdan sımdıdıen dıyeyım hakkını helal etsın bana bı cok sebeple basınızı agrıttım belkı bılmeden ıstemeden farkında olmadan incittim bK ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 deyınce kafama danknettı duygusallaştım simdi 😪
Ben buradayım cano😍 bana çalışmak bayağı uzak gibi görünüyor..kızlar da boşluklarında yazacaklar akşamları yazacaklar bir şekilde yazacaklar bırakmak yok burayı😍😍

Hayırlı kandiller cnm..
Bütün dualarımızın karşılığını versin allahım🙏🏼🙏🏼
Kandilimiz mübarek olsun arkadaşlarım🙏🏼🙏🏼

Kız yok altı temiz gazı çıkıo meme emio ki süt gelio cok asiri az da değil yani üstüne mama veriyoruz hala elini emiyo delirtiyo beni 😂 3 saat asla uyumuyo max 2,5 saat onda da biz kaldırdık sarılık korkusuna ilk hafta. Cok iştahlı sütüm de kesmio diye düşünüyorum. Dr a gidene kadar versem mi diyorum şu üç dört gün yok anam ağladı yani dün gece en son meme de uyuttum kucağımda öyle ikimizde uyuduk. 12buçukta uyandı bak bu saat oldu uyumadı kaç 1 saat bir memeyi 40 dk bir memeyi verdim 30 cc mama verdik şimdi yine meme de uyumasını bekliyorum 😂 normalde 20 ,20 emziriyodum hadi saat tutmiyim belki uyur dedim ama yok 🤷🏻‍♀️
Valla bu yenidoganda besleme isi cok sknti ya kimi icmiyor kimi cok istiyor masallah boylece sarilik olmaz süt olduguna eminsen doyuyordur heralde ilk taburcu olurken dr 20 cc 30 cc ye kadar cikabilirsin demisti mamaya 2.hafta mamayi kesip 40 60 cc anne sutü veriyordm bazen 2 saate bir bazen 3 bu aslinda bebekten bebegede degisir masallah seninki guzel dogdu o yuzdende cok istiyor olabilir verdiginde kusmuyorsa normaldir bnce ama 30 cc den fazla suan lik cok verme bnce🤷‍♀️

X