2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bemdee dırek arabayı slaona getırıdım
Ama yatak odası cok zor ısınıyor bırde elektırk lı yanıyor sabaha kadar dıe besıgını getırıdk salonda yatıyoruz yaa cok zor oluyor gozümü yoruyor bı kere heryer dagılıyor 😭
Benim düzen takıntım var çok fena😤 odayı boşaltmak için kafamda şunu şuraya,bunu onu yok bu oraya,nereye yerleştireceğim diye kafayı yiyordum o kadar fena obsesiflik var😅😅 arkadaşım diyor bebek bir gelsin sen gör düzeni evde🤪🤪 bak istediğin gibi mi oluyor bebiş mi karar veriyor düzene 🤣🤣 artık bundan sonra onlar ne derse o yavrum o yarak salona gelecekse gelecek😅

Valla bilmiyorum surekli gezmek istiyor kucakta 5 dk uyuyor hoop yerine koyunca uyanik kucaktada aniden gozunu aciveriyor hic uyumamis gibi aksama kadar gozler kizarik dolaniyoruz evde benim korkum surda 4 ayim kaldi ise basladigimda nolcak nasil yapicam bilmiyorum kafamda deli sorukar guzel bakarlar mi ya vururlarsa yaz kizarlarsa biseyde diyemez.yavrum kafamda dlei gibi kuruyorum inan🙁gun gectikce nasil ayrilicam diye dusunuyorm bi cozum bulmam lazim aklimdaki insan baksrsa sorun yok ama baska turlu cok sknti
Ayy allah korusun kızz kafayı mı yedin nasıl vuuryırmus Kamera takıcaksın heryere herhalde guvenlık ıcın tanesı 100 tl den baslıyor cok bısey degıl her odaya 1 tane koy kamerasız bırakm zaten kım olursa olsun

Benim düzen takıntım var çok fena😤 odayı boşaltmak için kafamda şunu şuraya,bunu onu yok bu oraya,nereye yerleştireceğim diye kafayı yiyordum o kadar fena obsesiflik var😅😅 arkadaşım diyor bebek bir gelsin sen gör düzeni evde🤪🤪 bak istediğin gibi mi oluyor bebiş mi karar veriyor düzene 🤣🤣 artık bundan sonra onlar ne derse o yavrum o yarak salona gelecekse gelecek😅
Kızz yazıyı duzelt 🤣🤣🤣🙈🙈🙈 o yatak demek ısteıdn sanırım ama 🤣🤣🤣🤣

Ee kızlarr sımdı bı kac aya iş hayatına girenler olucak ozaman hıc gırmezsınız daha hee 😕 dırek ansızın gıden olursa burdan sımdıdıen dıyeyım hakkını helal etsın bana bı cok sebeple basınızı agrıttım belkı bılmeden ıstemeden farkında olmadan incittim bK ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 deyınce kafama danknettı duygusallaştım simdi 😪

Ben biogaia danda memnunum canim haberin olsun günde 5 damla veriyorum
Canım bizim çocuk doktoru arkaşımız bebeklere genellikle biogaia önemsediklerini söyledi. Buzdolabında durması gerektiği için açıldıktan sonra dışarıda bekletilirken kısa sürede etkisini kaybettiğini söyledi. Dolapta bellettiğinde de dökmesi çok zor oluyor hatta neredeyse dökemiyorsun hiç.

Bize de o yüzden aynı şekilde probiyotik olan ama buzdolabında bekletilmesi gerekmeyen, oda ısısında dayanıklı olan Maflor damlayı verdi.

Biz de Allah için fark ettik ki Maflor'dan sonra bağırsak florası daha güzel düzene girdi gibi. Kendi kendine gazını da çıkarabiliyor, kakasını da daha düzenli yapıyor.

Tabii bunların büyümesi ile de alakası olabilir, bebeklerin ilk iki ayı geçtikten sonra genel olarak bağırsakları daha kolay çalışırmış.

Kızlar kendime gülüyorum ama delirtti beni napıyım 😂benin kız emiyo mama yiyo sonra bi türlü uykuyo geçmiyo cadı 🙄 aldım pusete koydum onu da bebek arabasına, hol de bi ileri bi geri sürdüm içinde uyudu sonra yatağına koydum 😂 dinsizin hakkından imansız gelir ay çok sinir ya altı temiz karnın tok gaz yok uyusana çocuk 🤷🏻‍♀️😅
Bizimki mamayla doyunca daha yerken sızıyordu sonra da kütük gibi uyuyordu. Emerken öyle kolay uyumuyordu. Biraz daha fazla mama istiyor olabilir mi? Erken başlamış sizin kız direnişe. Daha bir dursun gaz yok bir şey yok 😃

Canım bizim çocuk doktoru arkaşımız bebeklere genellikle biogaia önemsediklerini söyledi. Buzdolabında durması gerektiği için açıldıktan sonra dışarıda bekletilirken kısa sürede etkisini kaybettiğini söyledi. Dolapta bellettiğinde de dökmesi çok zor oluyor hatta neredeyse dökemiyorsun hiç.

Bize de o yüzden aynı şekilde probiyotik olan ama buzdolabında bekletilmesi gerekmeyen, oda ısısında dayanıklı olan Maflor damlayı verdi.

Biz de Allah için fark ettik ki Maflor'dan sonra bağırsak florası daha güzel düzene girdi gibi. Kendi kendine gazını da çıkarabiliyor, kakasını da daha düzenli yapıyor.

Tabii bunların büyümesi ile de alakası olabilir, bebeklerin ilk iki ayı geçtikten sonra genel olarak bağırsakları daha kolay çalışırmış.
Ya dedigin gibi iyi bir damlaymis ben gecen disarda unuttm mecbur attm ama kapaga koyuyorum damlatirkende oyle cok zorlanmadim acikcasi pıt pıt gekiyor bazen kalın damladigi oluyor farkediyorum hemen sayamadiysam döküp yeniden damlatiyorum cesaret edemem simdi degismeye maflor ile es degersede yeni yeni düzen oturtuyoruz daha malesef

Ayy allah korusun kızz kafayı mı yedin nasıl vuuryırmus Kamera takıcaksın heryere herhalde guvenlık ıcın tanesı 100 tl den baslıyor cok bısey degıl her odaya 1 tane koy kamerasız bırakm zaten kım olursa olsun
Valla ne biliyim haberlerde neler izliyorz eve gelmeyi kimse kabul etmiyor canim yoksa heryeri kamerayla kaplarim😅bi tanidigimiz var o kabul ederse sorunum kalmaz ama etmezse artk esimin nobetlerini ayarlamak zorunda kalicaz resmen idareye yalvaricaz artik esim hafta ici nobetlere 4 ten sonra giderse yine sorun olmaz insallah kabul ederler
Ee kızlarr sımdı bı kac aya iş hayatına girenler olucak ozaman hıc gırmezsınız daha hee 😕 dırek ansızın gıden olursa burdan sımdıdıen dıyeyım hakkını helal etsın bana bı cok sebeple basınızı agrıttım belkı bılmeden ıstemeden farkında olmadan incittim bK ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 deyınce kafama danknettı duygusallaştım simdi 😪
Ayy ben ise baslasamda bu kadar aktif olmasam bile yinede birakmam meraktan catlarm kiz😅Ayrica hepimizin dertleri sorunlari oldu oluyor elimizden geldikce cevap veriyoruz ne mutlu birbirimize destek oluyoruz sen bizi incitir misin hic kizzzzz😘😘

Evet bir kaç gün kv geliyor ama sıkılıyorum aşırı panik bu sefer benimde elim ayağıma dolaşıyor yalnız olmayı tercih ediyorum. Eşim de evde zaten arada dışarı çıkıyor hava alıyor ahh bir de biz alabilsek valla ihtiyacım var artık.
Ben akşam çocuk uykudaysa yakindaki markete çıkıyorum sirf hava alabilmek 15-20 dk yetiyor arada çıkmaya çalış bence

Ne incitmesi cnm bursa gercekten virbirmizi tanımadan dertlerimizi sorularımızi paylaştık umarım kimse bırakmaz grubu az da olsa yazar kendinden haber verir🥰🤲

Bizde maflor kullanıyoruz evet biraz daha rahatladı sanki gazı tuvalet olayı ama biz de sormayı unuttuk ne kadar zaman kullanmamız gerek mafloru 🤔senin bilgin vardır

Kızlar kızlar şu babybjorn muadili Bi ana kucağı. Fiyatı 5 6 kat az ondan. Nasıl sizce. Ne zamana kadar kullanılır Bi de bunlar iş görür mi gereksiz mi yanihttps://ty.gl/rh72mz9wyg
Bunu da belli zaman sonra kullanamazsin ki hareketlendikce bebekler durmayacaklar bana göre gereksiz🤔

X