2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Boza mı ay ben boza hiç içmedim 🤭
Arttırdığını duymuştum ama sütü. E kuzum senin vaktin de kalır sağöaya sütün olduğu zamanlarda sağ da memenle doygunluğa ulaşmazda dolaptan anne sütlerinden versene mama yerine olmaz mı. Mamaya göre daha sık olur ama mamayı da daha iyi sağlıklı azaltmış olursun hem de. Ben vaktim de yok süt de yetmez sağım çok nadir yapıyorum çok nadir
Benim sağmaya da vaktim var ama Neden sağmıyorum bilmiyorum. Aslında sağarsam onun öğününe süt kalmaz diye mi düşünüyorum acaba. Çünkü emziriyorum yatırıyorum 1,5 saat sonra tekrar emmeye kalkıyor. Ne ara süt üreteceğim ne ara ürettiğim sütü sağacağım ne ara tekrar emzireceğim o yüzden aslında. Ama bazen 3 saati buluyor emzirme süresi. Bir de bir keresinde süt sağmıştm 120 cc onu verdim onun üzerine 60 cc mama daha içti. Tabi sonra çok kustu ama yinede sütü içti ve istedi yani mamayı

Benim sağmaya da vaktim var ama Neden sağmıyorum bilmiyorum. Aslında sağarsam onun öğününe süt kalmaz diye mi düşünüyorum acaba. Çünkü emziriyorum yatırıyorum 1,5 saat sonra tekrar emmeye kalkıyor. Ne ara süt üreteceğim ne ara ürettiğim sütü sağacağım ne ara tekrar emzireceğim o yüzden aslında. Ama bazen 3 saati buluyor emzirme süresi
En baba sağım yarım saat sürse. 1 saatte dolar meme geri diye düşünüyorum. Sen Bi öyle dene olmadı baktın yok o aralarda mama verirsin işte

Kızlar ben de burda sürtüyom anca 😂😂😂
Ama size yine Bi soru şimdi biz deca tabs, maflor, sab simpleks kullanıyoruz. Mafloru devlet karşılıyodu dimiii

Ben 1 numara bittiği için 3.5 kilodayken 2 numaraya geçmiştim. 1 ve 2 nin büyüklükleri yakındı. 2 azalınca denemek için 3 ü Bi açtım kocaman Bi bez çıktı. Muhtemelen alırken farkına varmadan 3+ almışım. Ama 4.5 kg dan beri 2 sürekli kaka taşırıyor 🤷🏻‍♀️ bacakları da kesiyor. O yüzden sırtı ve göbeği yukarı çekmek suretiyle 3 takmaya başladım en azından kaka çıkmıyor sağdan soldan Bi de çocuğun bacakları rahat etti. Bi arkadaşıma sordum 3 çok uzun kullanılıyor dedi, bebek ilk 3 ay çok kilo alıyor 4. Aydan sonra yarım kilo almaya başlıyor 3 numarada 4 9 kg arası o zaman en az 6 aylık olana kadar kullanırız diye düşünüyorum.

Kızlarrr ben bugün son kez dr a gittim hafif sancılar var başlamış dediiii hafif su azalmış dedi perşembe gel aliyim dedi ee dedim cumartesi dediniz kayınvalidem gelemiyo korona o zaman tamam dedi yine alttan muayene ederekten cumartesiye karar verdik 😂 yaniii cumartesi saat 10.00 da doğuruyorum Allah bir mani vermezseee sonunda belli oldu 🥰🥰

Ben 1 numara bittiği için 3.5 kilodayken 2 numaraya geçmiştim. 1 ve 2 nin büyüklükleri yakındı. 2 azalınca denemek için 3 ü Bi açtım kocaman Bi bez çıktı. Muhtemelen alırken farkına varmadan 3+ almışım. Ama 4.5 kg dan beri 2 sürekli kaka taşırıyor 🤷🏻‍♀️ bacakları da kesiyor. O yüzden sırtı ve göbeği yukarı çekmek suretiyle 3 takmaya başladım en azından kaka çıkmıyor sağdan soldan Bi de çocuğun bacakları rahat etti. Bi arkadaşıma sordum 3 çok uzun kullanılıyor dedi, bebek ilk 3 ay çok kilo alıyor 4. Aydan sonra yarım kilo almaya başlıyor 3 numarada 4 9 kg arası o zaman en az 6 aylık olana kadar kullanırız diye düşünüyorum.
Bu açıklaman göre yarısını 2 paket 2 numara 2 paket de 3 midi almaya karar verdim. 20 gün önce doktor kontrolünde 3800delerdi şimdi 4ün üstüne çıkmışlardır çoktan o yüzden bu şekilde yapayım

Kızlarrr ben bugün son kez dr a gittim hafif sancılar var başlamış dediiii hafif su azalmış dedi perşembe gel aliyim dedi ee dedim cumartesi dediniz kayınvalidem gelemiyo korona o zaman tamam dedi yine alttan muayene ederekten cumartesiye karar verdik 😂 yaniii cumartesi saat 10.00 da doğuruyorum Allah bir mani vermezseee sonunda belli oldu 🥰🥰
Ahh yaa sen de dopuruyosun geldi o vakit 🥰😍😍

Kaynanasi icin dogum erteleyen koca yürekli gelin bu sayfa senide unutmayacak🤣🤣saka bi yana Allah im hayirli dogumlar nasip etsin insallah saglikla sihhatle al kucagina🙏

Kaynanasi icin dogum erteleyen koca yürekli gelin bu sayfa senide unutmayacak🤣🤣saka bi yana Allah im hayirli dogumlar nasip etsin insallah saglikla sihhatle al kucagina🙏
Eşimde diyo annem döner negatife yarın, riske atamam dedim 😂 madalya takcaklar 😅 şaka tabi kuzum teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sağlıkla doğurdum diye yazabilcem ben de 🤣

Eşimde diyo annem döner negatife yarın, riske atamam dedim 😂 madalya takcaklar 😅 şaka tabi kuzum teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sağlıkla doğurdum diye yazabilcem ben de 🤣
Insallah insallah valla hep diyodk hatirliyo musun benimkinin kırki cıkınca sıra sana geliyor diye valla gecti zaman sükür😍

Oyyy vakit gelmiş artık 💃💃💃Allah sağlıkli doğumlar nasip etsin gel gel mama kaka meme 🤣🤣🤣 zorluk olsa da cokk güzel günler 🥰😍🥰😍

Hadi gözünaydın kuzum sağlıkla gelsin minik.
Valla kaynanamda kaynanam doğurmayacak negatife dönmeden 😁😁

X