2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hatırlarım hatırlarım
Uff pahalıymış ya. Sen etiketlersin indirim kadın ama ben belki bugün veririm sipariş bakalım

Valla iyiymis dur bende yapiyim 4 pk bana cok gelebilir ama ya sleepy bezleri kucuk digerlerinden 2 tane atam bakiyim bi market buldum suan ondan daha iyiye aliyorum aslindazam yapmayi dusunene kadar onlar
Nerde kız market helall 70kuruşa geliyo de de Bi de bayılsın Feriha
Sana nasıl 2 küçük gelir yaa bn 2 numere alıcam da

Emzirme danismanlari gogus yumusamasi sütün az oldugu anlamina gelmez diyor sagıp denedin mi hic gercekten az mı biberonu niye reddediyor aceba sutunu koyup denesene bi mamayi mi reddiyor yoksa biberonu mu aceba
Biberonu da mama gıda reddediyor cnm. Siringayla versin almadı kasikla verdim almadı başka biberon denedim gene almadı mama yi eski mamayı yaptım gene almadı sadece memede kalmak istiyor uykuya bile orda dalmaya başladı neden böyle oldu anlamdım anladığım kadarıyla hiç biseyi almıyor meme dışında

Hatırlarım hatırlarım
Uff pahalıymış ya. Sen etiketlersin indirim kadın ama ben belki bugün veririm sipariş bakalım
O is bende
Nerde kız market helall 70kuruşa geliyo de de Bi de bayılsın Feriha
Sana nasıl 2 küçük gelir yaa bn 2 numere alıcam da
Ayy burda oyle bi ara market 75 krs simdilik2 kücük gelmiyor suan aslinda ama bacak kısmı kertiyor gibi 3 ü denedim cok asırı büyük oldu elimde 1 pk 2 1 pk 3 var simdi guvenip 2 yi cok alamiyorum 2 pk daha alsam sanki sonra yeter gibi geldi 3 e gecmek icin bunlarinin ustunde midi si minisi var onunla alakli bence

Yaa cok ilginc olmus o zaman bilemedim ki meme yetiyo mudur aceba hep yutkunma sesi geliyor mu yoksa bos bos mu duruyor aceba

Yaa cok ilginc olmus o zaman bilemedim ki meme yetiyo mudur aceba hep yutkunma sesi geliyor mu yoksa bos bos mu duruyor aceba
Yutkunma sesi geliyor cnm hadi doyuyor desem de aradan saat geçmeden gene aranıyor bende anlamadım ki cnm ama bugün eski mamayı denicem bakalım mamayı mi istemiyor biberonu mu bugün cozucem ben bu olayı

Val
Yutkunma sesi geliyor cnm hadi doyuyor desem de aradan saat geçmeden gene aranıyor bende anlamadım ki cnm ama bugün eski mamayı denicem bakalım mamayı mi istemiyor biberonu mu bugün cozucem ben bu olayı
Valla bebeleri cözmek cok zor gercekten insan ne yapacagini sasiriyor bence sütünü sağ hem ne ciktıgını gör biberonla ver hemde anlarsn mamayi mi istemiyor biberonu mu die biberon degistirdin mi peki bazi bebekler baslik degisince de istemiyormus

Kızlar ya saç dökülmesi ne alemde. Benim çok fena ne yapmak gerekir ?
Bu kız hep hastaneye git diyo diyeceksn amabnce gidip bir tahlil vermek lazim depolar ne alemde ben gecen cildiyeye gittgimde vermsitm kan ilacini duzenli kullanamasamda aliyorum ona dikkat et dedi bide sampuanim cok iyi gekiyor dokulmeye bnm hep sorunm vardi ashley joy sari renkli olanini kullaniyorm yari yariya azaltti diyebilirim

Bak kafam bulandı he şimdi ben napim kızeşime de dedim de daha 3 e geçmezler dedi yaa
Bi de natural ile extra arasındaki fark ne biliyomusun extra daha uygun gördünmü orda

Ben Demir ilacı kullanmadım kuzum kabızlık yapıyor ya ayy valla doktor işleri birikti zaten baya saçım deli gibi dökülüyor.

Bak kafam bulandı he şimdi ben napim kızeşime de dedim de daha 3 e geçmezler dedi yaa
Bi de natural ile extra arasındaki fark ne biliyomusun extra daha uygun gördünmü orda
Ya seninkiler ikiz ya bitirebilir belki bilemedm bnde mesela bende 1 numarsnin yarisi elimde kaldi acilmamista 1 tane vardi Allahtan fisi atmamisiz esim gidip degismisti o yuzden tek tek aliyorum ben genelde 2 li alsan bitirmezler mi kac saate bir degisiyorsn

Bitirirler heralde yaa 3 numara kaç kilo arasıydı ki. 3 saatte bir ekstralar hariç günlük 16 işte kuzum

Bitirirler heralde yaa 3 numara kaç kilo arasıydı ki. 3 saatte bir ekstralar hariç günlük 16 işte kuzum
Ya diger bezler nasil bilmiyorm ama sleepy o konuda degisik 1 numara 2 5 arasi diyor bizimki 3500 ken olmadi bize sizdirdi hep 2 numarada 4 6 galiba yanlis degilsem ama 4 olsak olmaz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…