2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen kuzum deterjan almıyorum ayrıyeten nırmal yıkayıp peısnden sırke ıle kaynatıyorum cıkarırken duruluyorum bıttı gıttı
Valla kafam kaşınsa elim varmıyo deryoş en pratik neyse ona gidiyorum artık. Baksana okadar direndim 2 bebeyle, sonunda dayanamayıp biberona geçtim hiç istemiyodum

Kızlar dün sabah tan beri biberon almıyor mama istemiyor çığlık cigliga verince dedim mama değişti ondan mı hani eski mamadan yaptım yok amacım çocuk bas bas bağırıyor sadece meme istiyor yapışıyor memeye bitti de haliyle süt azalıyor göğüs yumuşuyor hala istiyor ne yapicam neden böyle oldu çok üzgünüm

Eds tam senlik şuan o zaman kuzum yaz youtube a ilay morgan eds

He işte sen bazen sadece meme veriyosun demek ki. Ben onu gece yapayım dedim uyku halindeler ya. Nerdeee mesajı yazdım 2 dakika sonra sanki hiç emmemiş gibi cırlamalar.
Yemedi yani o iş bende
Ben işte o kriz anında hemen mama yapıyorum o da bazen hiç olmuyor bazen 4 beslenme üstüne oluyor. Ama dikkat ettim ben bozayı aşırı Severek içiyorum o yüzden onu her içtiğimde çocuk mamayı daha az alıyor. Akşam içtim mesela az önce sırılsıklam uyandım. Bazen çocukla ilgilenirken bir anda bir şeyler hissediyorum acaba kanamam mı geldi pıtpıt pıtpıt pıtpıt bir akmalar yere doğru halıya falan bir bakıyorum süt akıyor şok oluyorum ama süt bolluğundan değil yani öyle bir anlık dolmadan akıyor çocuk onu 5 dakkada boşaltıyor zaten

Valla kafam kaşınsa elim varmıyo deryoş en pratik neyse ona gidiyorum artık. Baksana okadar direndim 2 bebeyle, sonunda dayanamayıp biberona geçtim hiç istemiyodum
Gayet normal bu cok kötü durum gibi düşünüp kendını neden yıpratıyrsun kuzumm sen kendın ve bebekelr ııcn hangı yontem ıyı gelıyrsa onu yap bosver

He ben de onu kullanıyorum bitti sipariş vercem de. Baktım bazılarına göre daha pahalı. Varsa başka Bi marka kullanıp iyi diyen varsa diye sormuştum
Ya ben e bebeginkini almistim su anneler inceler varya oraya baktm icerik tam bilinmiyor yaziyor icimi sinmedi hatta yenilerde bende siparis vericem indirim bulursan haber ver2 tane si 60 liraydi bide deterjan ne kullaniyorsun ya ben uni baby almistim elimdeki bitsin degistiricem siveno aliyim dedim 85 tlydi 1.5 lt si ama temiz mis iste aliyim dedim bu ara cok haberim yok piyasadan onceki fiyatlari bilmiyorum ya buldugum ucuz geliyor

Emzirme danismanlari gogus yumusamasi sütün az oldugu anlamina gelmez diyor sagıp denedin mi hic gercekten az mı biberonu niye reddediyor aceba sutunu koyup denesene bi mamayi mi reddiyor yoksa biberonu mu aceba

Boza mı ay ben boza hiç içmedim
Arttırdığını duymuştum ama sütü. E kuzum senin vaktin de kalır sağöaya sütün olduğu zamanlarda sağ da memenle doygunluğa ulaşmazda dolaptan anne sütlerinden versene mama yerine olmaz mı. Mamaya göre daha sık olur ama mamayı da daha iyi sağlıklı azaltmış olursun hem de. Ben vaktim de yok süt de yetmez sağım çok nadir yapıyorum çok nadir

Gayet normal bu cok kötü durum gibi düşünüp kendını neden yıpratıyrsun kuzumm sen kendın ve bebekelr ııcn hangı yontem ıyı gelıyrsa onu yap bosver
Valla daha sağlıklı alıyorlar gibi geldi ama korkuyorum yalan yok mememi bırakırlar diye. Çünkü çok da yumuşak zaten zor tutturuyorum

Elifimm30 onu kullanıyormuş bak. Benim bitti indirim de yok ne zmandır. Açıkçası bende senin gibi çok takip edemiyorum çok değil hiç
Eski fiyatlarını bilmediğimden ben de gördüğüm an uygunu hangisiyse yapıştır
Green clean deterjnım. O da pahalı mesela sinevo daha uygun elimdeki daha bitmedi ikili almıştım da ben. Bitince bnde ona geçerim belki çünkü bitkisel zaten leke çıkartmıyor ben farkı olacağını düşünmüyorum. Bende kaka lekeleri çok oluyor. Aha akşam Bi ton zıbını çamaşır suyuna bastım çitrledim. Şimdi makineye atıp ön yıkamalı çift durulamalı yıkıcam mecbur. Çıkarmıyo lekeleri. Bi bende mi oluyo şu bele kadar sıçmalar anlamadım ki her açımda olmasa da 2 güne bir var. O kadar olmasa da sızdırıyo çoğu kez. Bez de küçüldü ondan da olabilir o yüzden biran önce büyük beze geçeyim de bakalım

Anne sütü alirken bizimkide beline kadar cok yapardi ben pek camasir isini becerememde hatirlarsanattm oylece ciksn cikar cikmayan gider dedime bebegin ki kokusuz hic sorun yasamadm sadece su sls sles mi ne onu icerip icermedigi bslli degilmis kafama takildi heo biberon aliyor cocuk gunde bir kez kaynatmaya calisiyorum ama bazen olmuyorda iste deterjanda dedigin gibi cokta cikarmiyor ama fena pahalanmis bak onu biliyorm ben unibaby 20 tl ye almsitim suan 70 tl cok fazla bari almisken icerigi duzgun olanani alirim daha iyi yani arastirmalara devamke indirim gorursem etiketlerim

Kız hepsi buradadan link atamadım yaa Anaaa
Aratmaya yaz yavrum bakim sleepy 2 numara bebek bezi. 84lüsü 140lira 4 tane sepete ekliyorum 336adet bez 282 liraya geliyor, tanesi de 0,83 küsür nasıl
Valla iyiymis dur bende yapiyim 4 pk bana cok gelebilir ama ya sleepy bezleri kucuk digerlerinden 2 tane atam bakiyim bi market buldum suan ondan daha iyiye aliyorum aslindazam yapmayi dusunene kadar onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…