2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle tabi buna sukür saglikli sihhatli olsunda napalim kismet boyleymis
Kızlar selam
Sleepy kullananlar hepsiburada da ikincisi 1.tl haberiniz olsun.
Bir de kaç numara kullanıyorsunuz şuan?
Ya ben burda bi market var hala zam yapmadilar ordan aliyorum ordan daha ucuza gekiyor 2 numara kullaniyoruz biz suan

Kızlar selam
Sleepy kullananlar hepsiburada da ikincisi 1.tl haberiniz olsun.
Bir de kaç numara kullanıyorsunuz şuan?
Biz bin in bezini kullanıyoruz çok iyi çıktı degistirdim sleppy aldık pişik yaptı bim e geri döndükşimdi 2 numara kullanıyoruz biraz büyük ama sağa sola kaka tasmiyor

Benim geçen bakteri 13 çıktı kültür temiz geldi kullandırtmadı.bu sefer 64 çıktı kültür temiz gelsede belkide tek kullanımlık verebilir senin gibi..verirse kullanırız ☺

Saol kuzucum kendisi gayet iyi yani cuma test vercek galiba cumartesi doğum zaten çıkabilir inşallah
Oh oh iyi olmasına sevindim Negatife dönecek mi bakalım inşallah döner bazıları uzun sürüyor bir tane önüme düştü adam 14 aydır 78 test vermiş hepsi pozitif karantinadan çıkamıyor

Ahahah evet artık öyle olduk gerçekten
Bu sefer magnezyumu isteyeceğim çünkü bazen sabah kramp girer gibi oluyor bacağıma kıpırdatmayınca geçiyorSaolasın cnm

Cnm ya azda olsa varmış belki geri gelir
Arttırıcı birşeyler yesen gelmez mi geri acaba

Ahhh cnm ne güzel anlatmışsınbizde onlar büyüdükçe öğreneceğiz
Erken yaşta Çok zor zamanlar yaşamışsın bu zamanlara gelmişsin artık kızların yanında +1
Şükürler olsun

Günaydın anneler benim dünden beri boğazının tek tarafi ağrıyor yutkunmak zorlasmaya başladı bir tane parol icebilirim dimi kızlar emziriyorum ya bebeğe zararı olmaz herhalde hamileyken de parol veriliyordu
Cnm geçmiş olsun.nasıl oldun ilaç iyi geldi mi

Ayyy sizde mi 40 oldunuz maşallah
Doğan büyüyor günler akıp gidiyor ve yaşlanıyoruzzz
Valla hamileyken gecmeyen zaman dogumdan sonra su gibi akıp gidiyor gercekten Darısı en güzel sekilde sizlerin basıns bunlar yaslandirsin bizi
Valla benım kızda suan ayagımda sallaa sallaa durr gunduz 1 saat uyku aksam yarım saat bitti
Uykuya gecus yok
Yani bi anlayamadm dalamıyor cocuk resmen ne yapsam olmadi babasina verdim artk biraz

Valla hamileyken gecmeyen zaman dogumdan sonra su gibi akıp gidiyor gercekten Darısı en güzel sekilde sizlerin basıns bunlar yaslandirsin bizi

Yani bi anlayamadm dalamıyor cocuk resmen ne yapsam olmadi babasina verdim artk biraz
Gece uykusuna gecıste cıglıklar la
Gunduzde hep salla sallaa
Aksamları sallasan da hayr etmıyor
Bakalım bıraz daha buyusunler elbette duzene girerler canları sagolsun napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…