2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende sürekli tutuluyorum simdi besikten alamiyirum mesela kaldiramiyorum cocugu ama üsütüyoruz galiba ondan ya annem belimi bagkayinca bisey olmuyir
Dün ağlayacaktım sırtımı yere koydum nefesim kesildi. İki bebek doğurdun yamuldun diyorum millet on tane doğuruyor ben de korse L almıştım hiç sıkmıyor ki en küçük boy alayım diyorum.

Sakınan göze çöp batması olayı kuzum. Öncesi tecrübem yok ama işte bakıyorum yengem diyor ki sadece altını alırken ve emzirirken yerinden alıyordum ben çocuğu yerinde yatar sen başından ayrılmıyorsun. Ayrılamıyorum ki ben de mi sorun anlamadım durmuyorlar mecburen hep başındayım indir kaldır

Kızlar ya gözüm kendimi görmüyor göbeğimi kremleyemiyorum evde müsait değil de göbeğimin derisi soyuluyor sanki soğuktan kavrulmuş morarmış pul pul olmuş gibi zaten çatlak dolu

Al sen bak deseydın

Bugün bizimkiler ilk kavgalarını yaptı ellerini açmış yan yana yatırmıştım bilinçsizde olsa biri diğerinin yüzünü tırnakladı kardeş kavgaları loading…
Hahahahha ahh yaaa ınanmıyorun resımleseydın ılk kavgaları dıe
Kızz em son hastaneye gıdınce yanımıza bı cıft geldı ıkız erkek bebeklerı var adam arabası nı surene kadar bı yerlere dokunarak pardon pardon dıe dıe gwldı yanımıza kadar bebegın bırı cıyak cıyak nerdeyse bende mudahale edesım geldi
Anne baba bebeklere mama yapmaya calısıyor 3.kışi de ordan bı bayan mudahale ettı sonra bebeklerı besledıler
Aklıma sem geldı acaba bu bızım kilya olabılır mı dıyorum düşünsene yanyanaız ama bırbırımızı tanımıyoruz ama 1 senedır konsuyoruz
Herseyımızı bılıyrouz ama suratımız hariç

Dün ağlayacaktım sırtımı yere koydum nefesim kesildi. İki bebek doğurdun yamuldun diyorum millet on tane doğuruyor ben de korse L almıştım hiç sıkmıyor ki en küçük boy alayım diyorum.
Ben hep oyleyim inan cocugu alip birakirken merdiven cikarken canim gidiyor resmen sezaryene bagliyor herkes valla

Sağol canım benim inşallah. Çok şükür bunu da atlattım bugün bir şey kalmadı. Korktuğum gibi olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…