2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ooo daha ne olsun valla bizimkinin duzenide yok annem olmasa hic yemek.felan yapamam uyumuyor cocuk cunku
Kımse yok kuzu yanımda kızım okula basladı yıne onun faydası oluyodu bana sabah mutfagı bıraktım dolam doldurudm kaldo kızom okuldan gelince topladı bsekılde yuvarlanıp gııdyoruz ıste

Bestlak bizimkilere sancı yaptı sütümü de beğenmediler içmediler arttırdı ama yine işe yaramamıştı bıraktım ve sütüm baya az maalesef
Bakalım artık bız stresten mı nı kadar etkileniyoruz yaa ayy onceden bem ne dıkkat ederdım ne bıey ıcerdım cocuklar full sütle beslenmıslerdı bunla en ınce ayrıntıya kadar dıkkat edıyroum hep bı aksılık

Benımdd korse ıle toparlanıyor yoksa kalkarken bıle kıtlenıyroum

Ewettt dinlenmek ıyı ama nerdee sımdıde süt sagıyorum
Banyo yaptırdım bugun sadece gun ıcınde yarim saat uyudu 1 dolma doldurdum tencereye bebek kucagımda koydum
Aksam uykudunda mutfagı topladım bu...
Valla dinlenmeye fırsat yok çamaşır as katla bitmiyor zaten .yemek,o bu derken ne yapacagimi şaşırıyorum biri gelirse yardima duşa giriyorum yemeği bazen pratik şeylerle gecistiriyorum hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz aslında...

Ben voltaren sürüyorum biraz iyi geldi 2 gun önce eğilemiyordum.

Aynennn canımm yaa olsun bız bu gunlerı bekledık ve sonunda geldı
Dagınık ev mutlu ev

Benmki anne sütünü bırakacak gibi geliyor bana memeyi çekiştirip çıkarıyo ağzından mamaya çok eğilimli vermeynce krize giriyor kendni titetiyo flan. Allahımmm ya
Hep aynı gidiyoz biz be kuzum. Oğlan için aynındurum bende de söz konusu. Sündüree Sündüree Bi hal oluyo. Yalıyo yalıyo ıslatıyor kafayı oynatıyor deliriyo. Gerginleştiriyorum memeyi zar zorrr tutturuyorm iki em tekrar çık. Büyük mücadele veriyorum ama bırakmycam

Aynı şeyleri bizde yaşıyoruz gogusu emiyor belli zaman sonra yumuşayınca ucu isiritir ve kipkirmizi olup bağırıyor zorla çeke çeke tutturuyorum bakıyorum ki süt cikmiyo ne yapalım süt az ama azda olsa veriyorum anne sütü almış olsun diye yoksa 6 ay sırf benim sütünün yetmesinin imkanı yok

Bende 3.doz aşımı oldum kolum kalkmıyor valla Allahtan eşim koşturuyor sağolsun biraz uyku yaptı da dinlendim. Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar.
Şifa olsun 3 .cu doz herkesi vurdu eşimde günlerce kol ağrısı çekti ama değer ins da Allah'ın izniyle virusten korur bana dr 2 aylık ol.oyle dedi ee sen ne güzel erken den olmuşsun ..
Acaba senin 3 .cu doz diye mi erken den vuruldu bende hiç asi yok o yüzden bekleniyor o halde

Bende sürekli tutuluyorum simdi besikten alamiyirum mesela kaldiramiyorum cocugu ama üsütüyoruz galiba ondan ya annem belimi bagkayinca bisey olmuyir

Sağol canım herkese şifa olsun. Olabilir canım hiç aşı olmadığın için öyle demiş olabilirler. Ben çocuk doktoruna sordum sakıncası yok olabilirsin dedi ondan sonra oldum.

Bende 3.doz aşımı oldum kolum kalkmıyor valla Allahtan eşim koşturuyor sağolsun biraz uyku yaptı da dinlendim. Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar.
Sadece kol agrısı ıle geectıysse ıyı valla masallah
Bol antıkorların olsun sıfa olsuncanım
Benımde 2.doz zamnım geldı ama esım dıo aman sen sımdı yaptırma
1 dozda bıle atesım cıktı kendımı kaldıramadım mahvolmuşum

Yoo bende gecen ay olmustum ılk dozumu kuzu

Belki az da olsa 6 aya kadar gideriz yaa. Yani öylr umut edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…