2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende sana yazacaktim nerelerdesin diyebana yapılmadı hic öyke bisey söylenmedi canım
Ayy iyi sevindim korku geldi sanki bildigimden de degil ben buralardayim gun sayiyorum iste persembe gunune bakim randevularimi aldim insallah hazirlaniyorum kizceme cok garip haftaya persembe doguruyorum diyorum herkese 8 guncuk kaldi

Ayy iyi sevindim korku geldi sanki bildigimden de degil ben buralardayim gun sayiyorum iste persembe gunune bakim randevularimi aldim insallah hazirlaniyorum kizceme cok garip haftaya persembe doguruyorum diyorum herkese 8 guncuk kaldi
Valla cok heyecanli Allah yardimcin olsun insallah hic korkma inan ben sezaryen sonrasi hic bekledigim gibi degildm rahattm hastaneden de kaynakli olabilir cok memnundum agri pompan felan takili oluyor rahat ediyosn agridikca basmistim bencok cabuk rahatlarsn insallah sende

Amin kuzumm valla ne gunler ne hikayeler taaa nisandan beri neler paylastik neler ruya gibi geliyo hala ameliyattan falan hic biseyden korkmuyorum rahatim genel olarak tek heyecanim nasil olcak kime benzicek esim napcak emcek mi falan gibi gibi seyler insallah saglikla burayaa kizlar dogurdumm yazmayi nasip etsin Allahim

Aminn insallah bak bende hizliydim valla hemen yazdim senden de ayni performansi bekliyorum korkma zaten valla rahat ol bol bol uyuyacak garibim en basta emme konusunda en dertli yanim biliyosun ben yapamadm ama sen yap hic strese koyma kendi k valla bi sekilde emiyor aslinda benimki biraz esim yuzunden olduama hayirlisi tabi nasip boyleymis bol bol keyfini cıkar sen kaynana seviyosun bize göre cok strese girmezsn en azindan keyfine bak

Yok cnaım vermıyroum
Sagdım 60 cc kadar cıktı onu verdım
Bestlak aldı esım ondan ıctım
Helva anne cayı felan toparlarım ınsallah
Ben lactamil içmeye başladım baya etki etti canim .bir dene istersen birde tahin,süt,muzu karıştırıp içince iyi oluyor. Aslina bakarsan dinlenme ve dus etki ediyor ama vakit yok maalesef

Ben lactamil içmeye başladım baya etki etti canim .bir dene istersen birde tahin,süt,muzu karıştırıp içince iyi oluyor. Aslina bakarsan dinlenme ve dus etki ediyor ama vakit yok maalesef
Ewettt dinlenmek ıyı ama nerdee sımdıde süt sagıyorum
Banyo yaptırdım bugun sadece gun ıcınde yarim saat uyudu 1 dolma doldurdum tencereye bebek kucagımda koydum
Aksam uykudunda mutfagı topladım bu...

Ayy sormaa sımdı bı guzel yıkadım ayagım da sallıyorum
Bacim dertlerın bırı bıtıyorrrrr bırı baslıyorrr
Sımdıde süt meselesı
Bosver onu dert etme hic zaten ayı güzel surda 2 aya ufaktan ek gida baslarsn damla felanda arttirir insallab vallahi kaka daha buyuk dertmis hep daha beteri geldiginde bir oncekine sukrettim cidden bari acı cekmez karni bi sekilde doyar agrisi sizisi olmasinda

Ewettt dinlenmek ıyı ama nerdee sımdıde süt sagıyorum
Banyo yaptırdım bugun sadece gun ıcınde yarim saat uyudu 1 dolma doldurdum tencereye bebek kucagımda koydum
Aksam uykudunda mutfagı topladım bu...
Ooo daha ne olsun valla bizimkinin duzenide yok annem olmasa hic yemek.felan yapamam uyumuyor cocuk cunku

Ah o uyku ah… bir düzenli olsa zaten benim bebelerde kusuyor yavrum ne zaman söylesem doktora kilo alımı iyi ise sorun yok diyor artık takmamaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…