2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bu d vitamini kabızlığa sebep oluyor mudur sizce 2 gün vermeyi unuttum çocuk ağlamadan yaptı kakasını, dün verdim bugün yine ıkınırken ağlıyor
Ben verdigim zaman cok sanci cekti ben ona bagladim ocean aldm ama oda ayni gibi oldu ebeler yapmaz diyor ama yapti bence simdi duzenimiz yok zaten duzene girerde haftada 3 ver dediler

Senin ki buyuk ya o yuzdendir bize 48 saati gecmesin dedi bizde oyle gaz bisekilde cikiyor kaka sorun ama dun esim eczaneye gitti o damlayi almak icin tanidikti adam biogaia daha iyi hele bi kullanin demis vermemis ben yarina kadar bekleyip gecmeyi dusunuyorum bide sen hangi fitili kullaniyosn bize verdigi fitil zeytinyagi özlüymüs bu rahatlatir dedi dun verdik eskisi kadar aglamadan yapti ama iste her ne olursa olsun fitille yapiyor bunu cozmemiz lazim
Gliserin kansuk canım

Gliserin kansuk canım
Bizimkide o cok ise yarar dedi ayy derya resmen oturdum agladim kız kaka yapti az once Allah ım nasil bisey bu analik kakaya aglanir mi ay😅evde bagirasim geldi yaptii yaptii die😂Allah im insallah devamida gelir hicbir kuzucuk agri cekmesin hepsi cok rahat olsn insallah🙏

Bizimkide o cok ise yarar dedi ayy derya resmen oturdum agladim kız kaka yapti az once Allah ım nasil bisey bu analik kakaya aglanir mi ay😅evde bagirasim geldi yaptii yaptii die😂Allah im insallah devamida gelir hicbir kuzucuk agri cekmesin hepsi cok rahat olsn insallah🙏
Bende aGlamıstım 🤣🤣🤣🤣 hatta bugun kendı bıraz yaptı ama dun kı verdıgım uyarının etkısı ıle mı acaba dıe sevinemiyorum bile 😬 ıyıce kafayı yedık

Kızz allah benı ne yapmasın
Cocuk durmuyor demin den beri
Hıcc konduramıyorum yaa 😬
Herseyı yapıyorum susmuyor altını bı acayım deıdm belıne kadar yapmıs cocukkk 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 temızledım cocuk gulup etrafına bakmaya basladı 🤣🤣🤣

Kızlarr yaa anne sütü verıyroum ama sankı gunden1 kere destek ıstıyor buyuyor artık 1 kere pirinç unu maması yapsam versem ne olur
Ek gıda için çooook erken daha 3. Ayı dolacak kuzum 5. Aydan sonra öneriyor Dr lar. Bağırsakları kaldıramaz sindirimi bence, yetmediğini hissediyorsan formül mamayla destekle istersen

Son düzenleme:
Kızlarr yaa anne sütü verıyroum ama sankı gunden1 kere destek ıstıyor buyuyor artık 1 kere pirinç unu maması yapsam versem ne olur
Benmki anne sütünü bırakacak gibi geliyor bana memeyi çekiştirip çıkarıyo ağzından mamaya çok eğilimli vermeynce krize giriyor kendni titetiyo flan. Allahımmm ya 😭

Benmki anne sütünü bırakacak gibi geliyor bana memeyi çekiştirip çıkarıyo ağzından mamaya çok eğilimli vermeynce krize giriyor kendni titetiyo flan. Allahımmm ya 😭
[/QUOTE
2 ay aldo ama devamında mama verıyorsuun artık gııtıgı yere kadar ılk zamanların sütü cok önemlı en azından onu aldı

Bende aGlamıstım 🤣🤣🤣🤣 hatta bugun kendı bıraz yaptı ama dun kı verdıgım uyarının etkısı ıle mı acaba dıe sevinemiyorum bile 😬 ıyıce kafayı yedık
Ayy oda var hic aklima gelmedi he
Kızz allah benı ne yapmasın
Cocuk durmuyor demin den beri
Hıcc konduramıyorum yaa 😬
Herseyı yapıyorum susmuyor altını bı acayım deıdm belıne kadar yapmıs cocukkk 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 temızledım cocuk gulup etrafına bakmaya basladı 🤣🤣🤣
Ayy iyice delirdik bizde burnuniz poposunda geziyoruz yapti ha yapacak die😂
Bence doktora danis oyle basla zaten sorunlu kabizlik yonunden hic riske atma derim canim bak ben mamalarin elinden ne cekiyorum

Ayy sakin pes etme canim sutun oldugun surece hep vermeye bak insallah birakmaz ama olmazsa da dunyanin sonu degil napalim iste bazen her istedigimiz olmuyor

Ayy oda var hic aklima gelmedi he

Ayy iyice delirdik bizde burnuniz poposunda geziyoruz yapti ha yapacak die😂

Bence doktora danis oyle basla zaten sorunlu kabizlik yonunden hic riske atma derim canim bak ben mamalarin elinden ne cekiyorum
Esıme dedım BESTLAK alıcak gelırken kuzum sonuna kadar süt ıle ugrasacagım sureklı sagcam bırde

X