2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen git mutlaka ama doktora kiz olumlerden dondun Allah korusun insallah hafifleyip biticek 🤲 oyyyy uykusuz lokum hanim , napiooo mis kokulu kocaman oldular bile doganlar buyudu resmen 🥰 biz de iyiyiz gun sayiyorum haftaya persembee katilcam sizin kervana insallah 🤣
Ayy hadi insallahh. Çok az kalmışş. Doğuma kadar uyu boş boş yat evde 🤣 valla boş boş yatmayı özledim meğer ne cok boş vaktim varmş yaaa 🤣

Kizlarr beni bilen bilir hanileyken hep 2 doktora gittim simdi de kizda aynisini yapiyorum🤣bugun bebiste bi ciglik koptu mama icerken bi baktim ki nasil katı kaka yapmıs asil doktorumuz acibademdeydi ama uzak kis die ben burdakine götürmüstm hava guzel olunca hadi dedik esimle kiz resmen cırpıniyor geldik guzelce muayene etti sma optipro ya gecmistim bakti bagirsak hareketleri iyi aslinda ama mamayi sindirememis dedi probiyotikli mama oneririm dedi evolvia ac hipp combiotik yada aptamil comfort dedi bende hipp aldm simdi deniycem biogaia iyi ama devam ederse kabizlik nurse harveyse gecelim dedi bide zeytinyagi sıkıstırılmis bir fitil yazdi zorda kalirsan ver deneyerek bukucaz yine kusarsa reflü mamalarina geceriz dedi ve mamanin %80 i su zaten cok sicak olsa ver derdim suya gerek yok dedi 90 100 icmeli mama biraz zorla dedi kilo alimi asgari duzeydeymis 650 gr almis 33 gunde iste 4 saate kadar uyandirma bisey olmaz dedi ama 60 felan icmedigi sureceymis boyle iste bizden iste insallah bu mama yarar kizima dua edin nolur bizede🙏
Cnm ins hip mama şifa olsun gazsız kabizsiz olsun yarasın minigimize🥰🥰

Ben doğdugundan beri hip kullanıyorum aşırı memnum kaldım diyebilirim yavrm. Size de iyi gelir insallah. Yani öğünlerfe kaç cc ver dedi. Benm kız emzirme üstüne 60 içiyor sonrs tekrar krize girerse 30 dshs veriyorum. Bazen de sadece emiyor. Bazen emip sadece 60 içiyor. Sütün yoğunluguna göre mi değişiyor anlaamdm gittii yahu
Yaa insallah bizede iyi gelir aslinda sutun durumuna gore olabilir benimki senden kucuk sadece mama aliyor suan 90 100 ver dedi icmiyor iste 60ta tikaniyor kilo alimi az zorla biraz dedi bakalim insallah kabiigi gider mamada yarar da kurtuluruz su dertten bide mamayi az iciyorsa sık uyaniyorsa yine iyi dedi

Insallah doktorda tam tersi lif icerigi yuksek oldugu icin kilo alimi iyi olur probiyotik icerikli dedi insallah alir ya 3.mamaya gectik kizin midesi corba oldu iyice valla

Simdi baktimda biraz ambalaj degismis organik combiotic olmus sadece laktoz iceriyormus artk insallah yarar valla ne deyim🤷‍♀️
Ben başından beri onu kullanıyorum canım sıkıntı yaşamadık.

Ben her gece aynı döngüye giriyorum. Gündüz de emdikteb sonra gaz çıkarırken kusuyor hadi ona tamam diyorum reflüdür, fazla gelmiştir falan 🤦🏻‍♀️ geceleri 8 den 3 e kadar beni emmiyor (es kaza emerse de kusuyor bolca) inatla yalancı meme alıyor ama onunla da durmuyor sürekli dolaş dur ağlama döngüsünde giriyor. 3 ten sonra gece uykusu güzel gündüz de uyuyor. Akşam uykuları tüy gibi ve 3 e kadar zaten fiyasko. Bugün akşam kakası da çok mukusluydu sanırım yediğim Bi şey dokundu 😞 kafayı yicem artık az kaldı

Ya simdi bi kustu ama cok icti kac gundur ac olunca ne yaptigini bilemedi ona bagladik insallah ondandir ☹
Ben başından beri hipp kullanıyorum. Genelde geceleri veriyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Geçen hafta kusma başladı dr bebek reflüsü dedi mamaya bağlamadı 2 gündür kusma kesilir gibi oldu zaten. her günümüz ayri geçiyor ne oluğunu anlayamiyorum.hipp ten memnun kalırsın inşallah organik ve iyi bir mamaymış hastanede ilk onu verdikleri için aynen devam ettim ben

Ben her gece aynı döngüye giriyorum. Gündüz de emdikteb sonra gaz çıkarırken kusuyor hadi ona tamam diyorum reflüdür, fazla gelmiştir falan 🤦🏻‍♀️ geceleri 8 den 3 e kadar beni emmiyor (es kaza emerse de kusuyor bolca) inatla yalancı meme alıyor ama onunla da durmuyor sürekli dolaş dur ağlama döngüsünde giriyor. 3 ten sonra gece uykusu güzel gündüz de uyuyor. Akşam uykuları tüy gibi ve 3 e kadar zaten fiyasko. Bugün akşam kakası da çok mukusluydu sanırım yediğim Bi şey dokundu 😞 kafayı yicem artık az kaldı
2 gün öncesine kadar bizimde bol kusmamiz vardi hatta çamaşıra yetişemedim bugün biraz daha iyi geçti kusma olayı insani yıpratıyor seni anlıyorum. Uyku desen ne oldugu belirsiz dün sabah altiya kadar ayaktaydik bazen bende kafayi yiyecek gibi oluyorum sadece biz mi böyleyiz diyorum😊

Ben başından beri hipp kullanıyorum. Genelde geceleri veriyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Geçen hafta kusma başladı dr bebek reflüsü dedi mamaya bağlamadı 2 gündür kusma kesilir gibi oldu zaten. her günümüz ayri geçiyor ne oluğunu anlayamiyorum.hipp ten memnun kalırsın inşallah organik ve iyi bir mamaymış hastanede ilk onu verdikleri için aynen devam ettim ben
Evet mama cok iyiymis insallah bize de gelir su kabizlik ortadan kalksa rshatlayacak cocuk ıkına ıkına bi hal oluyor dün fitil verdim yapti ama aglayarak garibim insallah kusmamizda kesilir dogumdan sonra baslamak daha guzel mamaya hemen alisiyorlar buyuyunce daha zor

Evet mama cok iyiymis insallah bize de gelir su kabizlik ortadan kalksa rshatlayacak cocuk ıkına ıkına bi hal oluyor dün fitil verdim yapti ama aglayarak garibim insallah kusmamizda kesilir dogumdan sonra baslamak daha guzel mamaya hemen alisiyorlar buyuyunce daha zor
Kuzu benım kızında 3.gun uydu dün aksam aglamktan artıkk helak oluyordu
Babası dayanamadı fıtıl ver artık dedı
Ama vermeden calpol verdım
Gaz damlası verıdm
Duphalac da 2 gun sabah oglen aksam verdım yokk banamısın demıyor
Fııtıln 4/1 ını verdım offf bir gzuel kaka yaptı nasıl rahatladı cocuk
Maflorda kullanıyroum hersabah
Amne cayları da ıcıyorum
Olmuyor olmuyor olmuyor

Günaydın tünaydın iyi akşamlar bugun günlerdrn ne saat kaç yemek mi yicez kahvaltımı etcez 🥱😵‍💫🤧Gece 12 de uyanan bebişimi emzirdim yatırdım dedim oh şimdi uyur 3 e kadar en kötü. Tam yatagıma başımı koydum uyku hayali kurarken hooop hiç uyumamış gibi gülücükler agular tepinmeler haydi bir kalktık sabah 8 e kadar 😫🙉 saat 6 da tükendim artık annemi çağırdm. Yatrınca ağlıyor uykusu var uyumak istemiyor anam ne geceydi. 8 de uyuyup 10 da uyandı. 8-9. hafta atağına hoşgeldik selam olsun :halay:

Günaydın herkese bizim de gündüz ilk defa bir kaç saat uyudu tabi geceye gözler fildir fildir 😳😳 eşimde vardiya daydi ohh sabaha kadar anne kız bakistik arada uyudu kafamı yastığa koydum uyandı artık kabul ediyorum benim kızda sensör var anne kafayı yastığa koydu çabuk kalk diyorlar ona🤣🤣🤣😆😆şimdi uyudu heh yazarken kipirdanmalar başladı hadi ben kaçar🙋😆😆

Kuzu benım kızında 3.gun uydu dün aksam aglamktan artıkk helak oluyordu
Babası dayanamadı fıtıl ver artık dedı
Ama vermeden calpol verdım
Gaz damlası verıdm
Duphalac da 2 gun sabah oglen aksam verdım yokk banamısın demıyor
Fııtıln 4/1 ını verdım offf bir gzuel kaka yaptı nasıl rahatladı cocuk
Maflorda kullanıyroum hersabah
Amne cayları da ıcıyorum
Olmuyor olmuyor olmuyor
Böyle nereye kadar gidecek anlamiyorum hep fitil hep fitil olmaz ki bizim ki anne sutu alirken hic problemi yoktu 3 4 kez yapardi kaka mamadan sonra oldu ıkına ıkına yavrum ne hale geliyorlar eldende bisey gelmiyor mamaya zeytinyagi koy dedi simdilik tık yok 48 saati gecmesin dedi tekrar ariycam doktoru olmadi nurse harveyse geceriz demisti bi yol gosterir belki

Böyle nereye kadar gidecek anlamiyorum hep fitil hep fitil olmaz ki bizim ki anne sutu alirken hic problemi yoktu 3 4 kez yapardi kaka mamadan sonra oldu ıkına ıkına yavrum ne hale geliyorlar eldende bisey gelmiyor mamaya zeytinyagi koy dedi simdilik tık yok 48 saati gecmesin dedi tekrar ariycam doktoru olmadi nurse harveyse geceriz demisti bi yol gosterir belki
Bemım dr umda bınsonrakı adımda o damlayı tavsıye ettı acaba alsammı yaa
Gazını bı skeılde cıkarıyor bazem cok kolay bazem zorlanarak
Ama kaka duzenlı yapamayınca cokk ıkınıyoooo aglıyor sancılanıyor
Dr lar 1 hafta olursa kabızlık denır dıo ama cocuk yapamayınca kıvranıyor
Ne olacak bu durum

Günaydın herkese bizim de gündüz ilk defa bir kaç saat uyudu tabi geceye gözler fildir fildir 😳😳 eşimde vardiya daydi ohh sabaha kadar anne kız bakistik arada uyudu kafamı yastığa koydum uyandı artık kabul ediyorum benim kızda sensör var anne kafayı yastığa koydu çabuk kalk diyorlar ona🤣🤣🤣😆😆şimdi uyudu heh yazarken kipirdanmalar başladı hadi ben kaçar🙋😆😆
Canımmm yaa 😬 evet bazen bana da öyle geliyor 🤣

Bemım dr umda bınsonrakı adımda o damlayı tavsıye ettı acaba alsammı yaa
Gazını bı skeılde cıkarıyor bazem cok kolay bazem zorlanarak
Ama kaka duzenlı yapamayınca cokk ıkınıyoooo aglıyor sancılanıyor
Dr lar 1 hafta olursa kabızlık denır dıo ama cocuk yapamayınca kıvranıyor
Ne olacak bu durum
Senin ki buyuk ya o yuzdendir bize 48 saati gecmesin dedi bizde oyle gaz bisekilde cikiyor kaka sorun ama dun esim eczaneye gitti o damlayi almak icin tanidikti adam biogaia daha iyi hele bi kullanin demis vermemis ben yarina kadar bekleyip gecmeyi dusunuyorum bide sen hangi fitili kullaniyosn bize verdigi fitil zeytinyagi özlüymüs bu rahatlatir dedi dun verdik eskisi kadar aglamadan yapti ama iste her ne olursa olsun fitille yapiyor bunu cozmemiz lazim

Günaydın tünaydın iyi akşamlar bugun günlerdrn ne saat kaç yemek mi yicez kahvaltımı etcez 🥱😵‍💫🤧Gece 12 de uyanan bebişimi emzirdim yatırdım dedim oh şimdi uyur 3 e kadar en kötü. Tam yatagıma başımı koydum uyku hayali kurarken hooop hiç uyumamış gibi gülücükler agular tepinmeler haydi bir kalktık sabah 8 e kadar 😫🙉 saat 6 da tükendim artık annemi çağırdm. Yatrınca ağlıyor uykusu var uyumak istemiyor anam ne geceydi. 8 de uyuyup 10 da uyandı. 8-9. hafta atağına hoşgeldik selam olsun :halay:
Hello benden de selam sana yavrucum 🤣

X